Şimdi Ara

Cabal Online Türkçe Yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili arkadaşlar. Kendimizce guild olarak her akşam youtube üzerinden canlı yayın yapmaktayız. Bunu yapan ben görmedim açıkcası ilklerden olabiliriz. Her ne ise arkadaşlar cabal oynayan tüm arkadaşları yayınımıza bekleriz. Yeni başlayanlara yardımcı olmak ve ya oyun içi sorularınızı cevaplamak için her akşam Yasin Güzelyakalı Zeren adlı kanalımızda canlı yayındayız. Komedi muhabbet gırgır şamata için bekleriz Server: Cabal EU Mercury

• Benim gibi oyunu bırakmış. Son girişininde bütün setini satıp fantazi yapıp bırakanları körüklemeyin. Cabala bu saatten sonra sıfırdan başlanmaz, set yapılamaz. Alz veya CC alırsın o ayrı ve bu oran 1 birime 8 birimdir. Muhabbet etmek güzeldir ama heveslendirmeyin Cabal lanetlidir. Bıraksan bile dönersin. Canın çeker eski günleri ararsın. Başlarsın ama TL harcamak zorundasındır. Bırakmışım hocam canımı çektirmeyin

Ekleme : Güzelim Wizardı öldürmüşler. Yeni başlayacak olan varsa BL dışında karakter ile oynamasın. En az 200b ayarlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 3 Eylül 2019; 0:36:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Benim gibi oyunu bırakmış. Son girişininde bütün setini satıp fantazi yapıp bırakanları körüklemeyin. Cabala bu saatten sonra sıfırdan başlanmaz, set yapılamaz. Alz veya CC alırsın o ayrı ve bu oran 1 birime 8 birimdir. Muhabbet etmek güzeldir ama heveslendirmeyin Cabal lanetlidir. Bıraksan bile dönersin. Canın çeker eski günleri ararsın. Başlarsın ama TL harcamak zorundasındır. Bırakmışım hocam canımı çektirmeyin

Ekleme : Güzelim Wizardı öldürmüşler. Yeni başlayacak olan varsa BL dışında karakter ile oynamasın. En az 200b ayarlasın
    Wizard hala güçlü

• quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Wizard hala güçlü

Alıntıları Göster
    2010 ve 2013 yılları arası, hadi 14'ün ortalarına kadar Wizard güçlüydü. Şimdi Force Blader kral durumunda ki, şuan hala Wizard oynayan hem EU hemde NA için %10 oynayan yok. Geneli Force Blader veya Blader oynuyor. TG'lerin ilk 10'una bakarak görebilirsin. Ben oyunu sadece TG için oynuyordum. PVE para kasmak için ve DG farmlamak benim için işkenceydi. Benim dönemimde Bluestin kolluk ve ayaklık, Osmium üstlük ve kafalık ile full Mithril setli kovalardım. Şimdi Sigmetal ile Palladium setli birini Wizard kovalayamaz Bu arada en sevdiğim karakter Wizard ama bu saatten sonra ne Wizard'ı adam ederler ne de abuzer (alzbuyer) olmadan bu oyun oynanır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.