Şimdi Ara

cabal benim icin yeniden online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar lwl 79 warrioruma yeniden dondum ama girdiğimde soyulmustum gercekden acayip güzel titalar vardı(cift slotlu hepsi) kaykayim vardi 60 ytlye almistim oda yok :S su anda charda +5 eog we +6 eof var 2 tanede osmium var biri +2 cift slot(2 side hp bonuz) govdelik var marsda oynuyorum ve sizden istediğim desteklerinizi esirgememeniz kupelerim fln hazır duruyor 80 kupesi hadi arkadaslar bi el atin diziyim su charı cok arkadsim var size geri oderim hadi gorelim sizi

pm:yasasinturkler

• Anlamadığım bi kaç şey var.
    1.Biri senin şifreni bilmeden nasıl soymuş?Bu imkansız bişey.
    2.Adam boardı almış +6 eof yi almamışmı?Yoksa sana onu yani piyasada(mercury için söylüyorum) en az 10m eden pelerini almamış ölemi;?Çok entresan.
    3.Madem çok arkadaşın var onlar niye yardım etmiyorda burdakiler sana yardım etsin?Birde yardım edene çok arkadaşım var geri öderim diyorsun.Bu bir tezatlık.
    4.Burdakiler sana ne vercek,yada sen ne istiyorsun.79 lvlde giyeceğin en kral item osmiumdur.90na kadar görev yapsan azcıkta yerden eğilip para toplasan zaten yaparsın kendine orta yollu bir osmium set.
    Madem yardım etmeyecen konuya messaj yazma deme,senin bu istediğine yardım denmez.Çünkü dediklerin birbirini çeliştiriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

Anlamadığım bi kaç şey var.
    1.Biri senin şifreni bilmeden nasıl soymuş?Bu imkansız bişey.
    2.Adam boardı almış +6 eof yi almamışmı?Yoksa sana onu yani piyasada(mercury için söylüyorum) en az 10m eden pelerini almamış ölemi;?Çok entresan.
    3.Madem çok arkadaşın var onlar niye yardım etmiyorda burdakiler sana yardım etsin?Birde yardım edene çok arkadaşım var geri öderim diyorsun.Bu bir tezatlık.
    4.Burdakiler sana ne vercek,yada sen ne istiyorsun.79 lvlde giyeceğin en kral item osmiumdur.90na kadar görev yapsan azcıkta yerden eğilip para toplasan zaten yaparsın kendine orta yollu bir osmium set.
    Madem yardım etmeyecen konuya messaj yazma deme,senin bu istediğine yardım denmez.Çünkü dediklerin birbirini çeliştiriyor.

baya mantıklı xD

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.