DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
C Sürücüsü Gözükmüyor
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
2.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> C Sürücüsü Gözükmüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      59 Mesaj
      12 Nisan 2010 20:13:22 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar

Bir iki gün önce dosyalarımı C'den D klasörüne geçirip yedeklemeye çalışırken Windows dondu ve açılmamaya başladı, ben de PC'nin çöktüğüne kanaat getirerek boot disketi taktım(Windows C'de yüklüydü). Ancak dosyaları ve bu modda diğer sürücüye taşımaya çalışırken, C sürücüsünün kaybolduğunu gördüm. D sürücüsü de C'nin yerine geçti.

Kayıp partition'u bulmaya yarayan bir program kullandım ama o da ne: Program, C ve D sürücüsünün yerlerinde olduğunu ve bozuk olmadığı belirityor Şaştım kaldım... Ne yapmam gerekiyor? C klasöründeki dosyaları nasıl kurtarabilirim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Android Beta Kullanıcısı
      5873 Mesaj
      12 Nisan 2010 20:49:55
      C sürücüsüne bir sürücü harfi verirsen sorunun büyük bir ihtimalle hallolacaktır..

|
      |

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.
    • Çavuş
      59 Mesaj
      12 Nisan 2010 21:14:16 Konu Sahibi
      Bunu nasıl yapacağım? Çünkü C sürücüsünün sürücü harfi yine c olarak gözüküyor ancak DOS modundan girince D sürücüsü C imiş gibi gözüküyor. Gerçek C'yi bulamıyorum. Yalnızca programdan girip baktığımda normal gözüküyor.

|
      |

• Çavuş
      84 Mesaj
      12 Nisan 2010 23:05:49
      Bilgisayarım sağ tıkla Yönet>Disk yönetimi ... Oradan ayarlıyabilrsin sandığım kadarıyla..

|
      |

• Yarbay
      5095 Mesaj
      12 Nisan 2010 23:11:04
      erd commander isimli progam ile pc yi boot edin disklerin ikisinide görüyor olmanız gerekecek.

|
      |

Core i7 3930K(Noctua NH-U12P SE2) | Asus P9X79 Pro| 32 GB Corsair Vengeance | Gigabyte G1 Gaming GTX 1080 | Samsung 850 Pro 512 GB SSD - 2 TB Seagate HDD| 24" AOC G2460PG Gsync 144Hz | Thermaltake ToughPower XT 750W | Prof Revolution DVB-S2 PCI-E 8000 | Windows 10 Home| Thermaltake Element V | Logitech G500 | Logitech F310 | Logitech Z506 | Philips 49pus6501 4k Hdr Tv |
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.