Şimdi Ara

C.S 1.6 yabancı server Ban kaldırılmıyor sebebi nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum. Uzun yıllardır arkadaşımla oynadığımız yabancı bir cs 1.6 serverinde, arkadaşım yabancı admine küfür etti, ban yedi. Serverin adı Omonas. Fakat 7 yıldır sürekli oynadığımız server, bu zamana kadar birçok kere ban yemişizdir(bu arada kesinlikle hile falan değil bunu da belirteyim), modemi resetleyince düzeliyordu ama bu sefer nasıl ban attıysa admin arkadaşa, ne yaptıysak banı açamadık. Modem resetlemekten öte, oyunu kaç kere silip kaldırdı arkadaş, falan filan birkaç yol denedik ama nafile işin içinden çıkamadık. 2-3 ay geçti ban yiyeli hala düzelmedi. Bu nasıl bir bandır arkadaş? Bunun bi çözümü var mı? Anlayan varsa yardımcı olabilirse bu karantinalı günlerde çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşına söyle sabit ipye geçsin modem resleyip öyle denesin düzelmezse yapacak bir şey yok.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler yanıtın için, sabit ip nasıl geçilir onu googledan aratıp öğrenecem birazdan ama böyle bir ban oluyor mu, ilk defa karşılaştım ben, hayret ettik yani yıllardır oynadığımız server.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teliganli61 T kullanıcısına yanıt
    Sabit ipyi internet sağlayıcınızı arayıp isteyeceksiniz olmazsa iptal edin. Böyle ban oluyor bende 10 sene önce oynarken atabiliyordum.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, dediğiniz gibi yapıp deneyeceğim.
  • Eski açtığım konulara bakarken bunu gördüm, aradan 3 yıl geçmiş. Sorunu kendim çözdüm, kendime cevap vereyim belki birinin işine yarar.

Ban PC'deki kayıt defterine işliyor, çözümü;

Kayıt defterini açıp, HKEY_CURRENT_USER>SOFTWARE içerisindeki VALVE isimli klasörü silmek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.