Şimdi Ara

BYNOGAME üzerinde M9 - BAYONET ARIYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bynogame ilan veren arkadaşlar baya yüksekten uçuyor...

385 tl bütçem var elinde olup anlaşabileceğim bir insanla anlaşabiliriz..

• Neden byno üzerinden? komisyon yedirmek yerine daha iyi bir bıçak alınabilir?
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Oraya sattım kendi karambitimi hocam, para orada maalesef :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isobaba0608

Oraya sattım kendi karambitimi hocam, para orada maalesef :)
    Direk bynoya mı sattınız? bynoda mı sattınız? banka hesabınıza çekebilirsiniz parayı? Bence byno üzerinden satış gerçekleştirmek mantıklı olmaz. Satan için problem, alan için sorun yokta.

İsteyen satan alır tabi ona sözüm yok. 10% üzeri komisyon az değil. 385 x0.10 = 38,5 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Direk bynoya mı sattınız? bynoda mı sattınız? banka hesabınıza çekebilirsiniz parayı? Bence byno üzerinden satış gerçekleştirmek mantıklı olmaz. Satan için problem, alan için sorun yokta.

İsteyen satan alır tabi ona sözüm yok. 10% üzeri komisyon az değil. 385 x0.10 = 38,5 TL

Alıntıları Göster
    Real'e aktarmayı ilk kez duydum hocam, eyvallah. Öylede yapabilirim aslında :)
  • quote:

Real'e aktarmayı ilk kez duydum hocam, eyvallah. Öylede yapabilirim aslında :)

Alıntıları Göster
    Normalde alabileceğiniz (Satıcı için komisyon kaybı söz konusu olmadan) 385 + 38,5 TL iken, 385 TL'lik bıçak almak istemek doğru bir yol değil bana göre. Sonuç olarak o komisyonu göz ardı etmeden bıçağa yansıtırsanız 400 üzeri bir bıçak alabilirsiniz. Şahsen mantıklı olan bu.

Rica ederim.

• Eldende alabilir arayışım devam ediyor (ANKARA)
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Ben şahidiyim kardeşim bu abinizde yamuk olmaz. Sen ilk parayı at o sana skini atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok sen diyorsan "Ben kazığı çok seviyorum, o komisyon bana girecek." O zaman en azından satışı BitSkins üzerinden gerçekleştirin ki %5 komisyon kessin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eldende alabilir arayışım devam ediyor (ANKARA)
    niye özellikle bynogame? bilgin yok sanırım bu konularda. referansı olan üyelere güvenebilirsin. bynogame de ya istediğin skini istediğin fiyata bulamazsın ya da istediğin skini almak için fazla komisyon ödersin. bi siz uyanıksınız anasını satim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.