Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
52
Favori
146.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeriniz müsaitse BD3176I3AN modelini öncelikli tavsiye ederim. Tazelik sistemi olarak aralarında çok büyük fark olduğunu da düşünmüyorum.

Arçelik’ten 2476 CEI modeli denk sayılabilir. Samsung modelini de enerji tüketiminden dolayı tavsiye ermiyorum. Ayrıca o fiyata kombi tipi olup daha büyük hacimli daha az enerji harcayan modeller mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyata Liebherr modelleri bulunmakta internette. Ki hep söylediğim gibi bence en iyi buzdolabı üreticisi. Açıkçası onu gördükten sonra karşısında hangi marka olursa olsun direkt eleniyor bence

Siz de bir inceleyin isterseniz, çünkü Grundig ile kıyaslanamayacak ölçüde iyi bir marka diye düşünüyorum. Beğenirseniz değiştirmenize değer.

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    kayınpeder Liebherr markasını bilmez hocam anlatmak uzun sürer, ilginize teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kauseg

Arçelik 570505 EB 3550 TL ye almışlar bizimkiler hocam bir değerlendirebilir misiniz? Nedir ne değildir bu fiyatlara ne alınabilirdi? Mevcut makine motoru, taze tutma teknolojisi falan nasıldır sizce
    Hocam benim sorum arada kaynamış galiba ama yazdıklarım hakkında düşüncenizi öğrenmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauseg -- 30 Kasım 2018; 23:29:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kauseg kullanıcısına yanıt
    Tercih edilebilir bir ürün. Anladığım kadarıyla standart kompresöre sahip. Tazelik sistemi olarak Arçelik klasiği mavi ışık teknolojisini kullanıyor. Bunun dışında 0 derece bölmesi de var.

• Can üstadım arçelik 570465 MB ve LG H502HQHU arasında kaldık ne dersin aradaki fiyat farkına değermi sence?

(Max genişlik 75 +3 cm olabilir prizi sökersem oradaki)

Kompresör demişken Profilo nun yeni modelleri veya başka bir deyişle Bosch-Siemens grubu Çin malı Jiaxipera kompresör kullanıyor diyorlar bir bilginiz var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkmon

Can üstadım arçelik 570465 MB ve LG H502HQHU arasında kaldık ne dersin aradaki fiyat farkına değermi sence?

(Max genişlik 75 +3 cm olabilir prizi sökersem oradaki)
    Öncelikli olarak LG modelini tavsiye ederim, ama biraz daha uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız Arçelik modelini de tercih edebilirsiniz.
  • autolover A kullanıcısına yanıt
    Sanırım şu an Jiaxipera kompresöre geçiş yaptılar. Bir ara ACC kullanıyorlardı. Bazı modellerinde Panasonic kullandıklarını da gördüm. Modele göre değişiyor açıkçası.
  • Şu an hepsi Çin malı ama söylemiyorlar. Müşteri Hizmetlerini aradım efendim söyleyemezlermiş bende gittim Media Markt a arka kapağı olmayan teşhir ürününe baktım Çin malı Jiaxipera yazıyor. Akşam aradılar demez mi Türkiye de üretiliyor ? Dedim öyle bişey yok ben öğrendim zaten.

Malesef bu kompresörler sorunları arşı ala çıkmış, dolayısı buzdolabı arayışında olan ben BSH grubunun sogutma ürünlerinden vazgeçtim.

Mümkün mertebe Çin harici bir yerde üretimi yapılan, kompresörü kesinlikle Çin malı olmayan, 550-650 lt arası, tercihen kombi tip 6000 tl yi geçmeyen bir buzdolabı arayışı içindeyim. Kafamda LG ve Samsung un Kore üretimi modelleri belirdi ama servis hizmeti sıkıntı.

Sizin var mı tavsiyeniz?

Annemde eski mıdel Regal var ama elektriği su gibi içiyor.Mecburen değişecek.

Yer sorunu yok dolap açıkta durduğu için.Üstten donduruculu,470-500 lt hacimli ,A+/A++ ve 2000-2500 tl civarı bir dolap ihtiyacı var.

• thundere kullanıcısına yanıt
    Merhaba, o fiyat aralığına aradığınız tüm özelliklerde kalitelidir ürün açıkçası yok. Liebherr CTNef 5215 modelini öneririm, kalitesine göre fiyatının çok iyi olduğunu düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Çekirdek aileler için önerebileceğim bir ürün.
    Kayınvalideme aldım geçen hafta cumartesi elimize geçti, detaylı özelliklerine bakmak isteyenler aşağıdaki linke bakabilirler.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimatla yardımcı olabilirim. Fiyat konusunda 0553 397 6676 dan ulaşabilirsiniz.

Enerji verimliliği sınıfı * A ++
    Yıllık enerji tüketimi: 270 kWh / a
    Gürültü seviyesi:40 dB
    Ürün boyutları (H / W / D):185,2 / 69,7 / 76,0 cm
    Net kapasite, toplam: 418 l

https://home.liebherr.com/en/tur/products/household-appliances/floor-mounted-appliances-for-households/freestanding-fridge-freezers/details/ctn-5215_46415.html#lightbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 20 Aralık 2018; 9:53:45 >

• Merhaba arkadaşlar,

Evdeki hotpoint buzdolabının 6. yılında su sızdırması ve soğutucu bölümündeki yiyecekleri dondurmasından dolayı geçtiğimiz aylarda 1 kere servis geldi 150 tl e parça değişti(hangi parçanın değiştiğini bilmiyorum bizimkiler evdeydi). Şimdi hem servisle uğraşmamak adına hem de hacmi yetmediği için buzdolabını yenilemek istiyoruz. Önerilerinize ihtiyacım var;

• Buzdolabı için ayrılan yerin yüksekliği 205cm, eni de 90cm.
    • Servis ağı geniş olan, mağduriyet oluşturmayacak
    • No-frost özellikli
    • 6 kişiye uygun olan hacimde
    • İyonizerli
    • Renk önemsiz
    • Fiyatı maksimum 5bin lira

olan marka/model önerileriniz nedir?
  • orenton kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Siemens KG86NAI42N modelini incelemenizi tavsiye ederim. İnternette şu an 5069₺ gibi bir fiyata bulmak mümkün. Geniş iç hacimiyle sıkıntı yaratmayacaktır. Üstelik boyutlarına göre en az enerji harcayan buzdolabı.
  • Uğur UES 585 IKNFI A++ 450 lt No-Frost

2189 tl

https://m.epttavm.com/item/54632371_ugur-ues-520-iknf-a--nofrost-buzdolabi

• Teşekkür ederim sağolun. Servis kısmında tedirginim ama bakalım biraz da şansa kalacak sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: autolover

Şu an hepsi Çin malı ama söylemiyorlar. Müşteri Hizmetlerini aradım efendim söyleyemezlermiş bende gittim Media Markt a arka kapağı olmayan teşhir ürününe baktım Çin malı Jiaxipera yazıyor. Akşam aradılar demez mi Türkiye de üretiliyor ? Dedim öyle bişey yok ben öğrendim zaten.

Malesef bu kompresörler sorunları arşı ala çıkmış, dolayısı buzdolabı arayışında olan ben BSH grubunun sogutma ürünlerinden vazgeçtim.

Mümkün mertebe Çin harici bir yerde üretimi yapılan, kompresörü kesinlikle Çin malı olmayan, 550-650 lt arası, tercihen kombi tip 6000 tl yi geçmeyen bir buzdolabı arayışı içindeyim. Kafamda LG ve Samsung un Kore üretimi modelleri belirdi ama servis hizmeti sıkıntı.

Sizin var mı tavsiyeniz?
    aynı arayış içindeyim bende. siz bir model bulup alabildiniz mi? siemens modelleri gözüme takılıyordu ama onlarında kompresör belirsizliği kafamı karıştırdı.

• l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Bsh grubunda A++ lerin hepsi Çin malı kompresör.

Ben eski kaliteyi göremediğimden kampanyadan çok uygun fiyata Arçelik 2630 cei aldım, her türlü daha iyi, bakalım ileride ne olur ama çok kaliteli.

• 2500 lira civarında acil olarak tavsiyeye ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.