Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
52
Favori
146.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlginiz için çok teşekkür ederim. Önerdiğiniz modelleri inceleyeceğim , Arçelik markası için bir öneriniz var mı acaba ?
  • ezargana E kullanıcısına yanıt
    Arçelik buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz bir modeli var mıdır? Önemli olan fiyat açıkçası. Hangisini daha uygun fiyata buluyorsanız onu almak en iyisi. Arçelik yerine Beko markasını da düşünebilirsiniz. Aynı ürünler genelde Beko olarak daha uygun fiyatlı bulunabiliyor. Bulaşık ve çamaşır makinesi konusunda şahsen tercih etmezdim.
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Arçelik buzdolabı yerine belirttiğiniz gibi daha çok LG,BEKO,PROFİLO markaları üzerinde durmaktayım. Tabi ki hangisi olması konusunda aşağıdaki ürünler arasında kararsız kaldım fiyat olarak hepsi birbirine çok yakın durumdalar. Bu ürünler arasında bana destek olabilirmisiniz.

LG GC-B559PLCZ
    LG GN-H702 HLHU
    LG GC-B559 ELQZ
    BEKO- B9530 NMXK
    BEKO- B9597 NEX
    Profilo BD 3056 L3VN

Buna ek olarak Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi için sizin önermiş olduğunuz ürünleri almayı planlıyorum.

Çamaşır Makinesi Profilo CMG140DTR
    Bulaşık Makinesi Profilo BM6482MA

Çok teşekkürler.
  • ezargana E kullanıcısına yanıt
    Beko B9530 NMXK modelini baştan elerdim ben olsam. Bence fiyatını asla hak etmiyor, aynı fiyata A++ ürünler varken A+ olması dezavantaj. Eğer üstten donduruculu bir cihaz istiyorsanız LG modellerine öncelik verebilirsiniz. Alttan donduruculu modellerde ise üç marka da seçilebilir. Şahsen aralarında Profilo'yu tercih ederdim. Hem aralarında fiyat olarak en avantajlısı hem de iç tasarımı bana göre en kullanışlı olanı. Diğer LG ve Beko modelleri de tercih edilebilir tabi ki. Tercihinizi yapmadan önce mutlaka mağazada inceleyin. Bana daha kullanışlı gelen size gelmeyebilir vs. sonuçta herkesin kullanım alışkanlığı farklılık gösterebilir
  • Hocam merhabalar.Benimde tavsiyelere ihtiyacım var.Marka takıntım pek yoktur ama fiyat sınırım var tabiki.

Buzdolabı max 4 bin tl
    Çamaşır makinesi 2 bin tl civarı
    Bulaşık ise 1500-1600 civarı modeller bakıyorum.

Bana birkaç model ve seçenek önerebilirsen çok makbule geçer.Teşekkürler.

edit:Buzdolabı alttan donduruculu olucak hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronades -- 20 Ekim 2018; 22:7:48 >
  • Can Bey Merhabalar,
    Çocuklar büyüdü. Geniş bir buzdolabı almak istiyorum. Beyaz Eşyanın ÖTV sinin artacak olması, şu anda çalışan buzdolabımı değiştirme isteğimi öne almama neden oldu.
    Arçelik 283720 EI geniş iç hacmi ile beni büyüledi. Forumda pek kullanıcısını görmedim. Bu dolap için ne dersiniz?
    Şu anda değiştirme kampanyası da olduğu için 5200 TL ye 9 taksitle verecekler. Uygunmudur? Yoksa şuna bakmanı tavsiye ederim diyeceğiniz bir alternatifi varmıdır? Soğutucu kısmı 400 Lt. den aşağı almayacağım.
    Şimdiden teşekkürler.
  • Merhabalar. Düğün hazırlıklarına beyaz eşyalarla başladık. Dün çamaşır ve bulaşık makinelerini profilodan aldik. BM4225EG ve CMG100DTR modellerini. Nakit indirimi de vardı mağazanın. Ondan faydalandik aldık.

Şimdi buzdolabi seçiyoruz. 2000-2800 arasında bir model düşünüyoruz. Beyaz renk olacak. Aklimizdaki ürün Arçelik 570465 MB modeli. Ne dersiniz bu modele? veya başka model önerebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Arçelik buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz bir modeli var mıdır? Önemli olan fiyat açıkçası. Hangisini daha uygun fiyata buluyorsanız onu almak en iyisi. Arçelik yerine Beko markasını da düşünebilirsiniz. Aynı ürünler genelde Beko olarak daha uygun fiyatlı bulunabiliyor. Bulaşık ve çamaşır makinesi konusunda şahsen tercih etmezdim.
    Hocam selam,

Bende 20 senelik dolabımı değiştirmeye niyetlendim,

Vestel servisi bir tanıdığıma danıştım, BSH alayım mı dedimğimde aşağıdaki yorumu yaptı;

"

Söz konusu buzdolabı ise bu işin piri arçelik tir hocam. Eğer yerli marka istemem dersen bölgende servisi var ise Samsung. Yok ise yine arçelik, Samsung benim de güvenmediğim servis altyapısı zaten o yüzden uyarma gereği duydum.

Bosch markasının arkasını çevir kompresörün ne marka olduğuna bak. Arçeliği çevir bak, vesteli çevir bak. Hepsinde JİAXİPERA marka kompresör var. Bosch dolaba bak kılcal borusunun alüminyum olduğunu görürsün ki olması gereken bakırdır. Hatta bizim arkadaşlar dan birisinin Bosch dondurucunun kompresör gitmiş daha 4 yaşında. Değiştirelim dedik abi alüminyuma oksijen kaynağı yapamıyorsun ki. Tamam bir şekilde yapılır o ayrı konu da, sonuçta ısı iletken Tablsounda bakır 2 inci sıradayken alüminyum 9uncu sıradadır. Biliyorum ben alüminyum sistemlerin korkuluğu kadar sorun olmadığını çok savundum halen de savunurum lakin Bosch gibi bir marka dahi malzemeden çalıyorsa artık o markayı üstün kılan bir tarafı kalmamış demektir. Bu anlamda bence arçelik dahi Bosch dan daha baskın dır benim için. Arçelik 1960 lardan beri Bir şekilde bu beyaz eşya işinin derin içinde hocam inkar edemem bunu. Bak sana dedim mi "vestel al"? Demedim Zira söz konusu bzd ise Vestelin yiyeceği çok ekmek var daha. Ama Bosch al da diyemem o vereceğin farka yazık.

Hotpoint de alınmaz.

Bsh gurubunda ben fiyat politikalarına karşıyım. O mallar o paraları etmez abi.

Arçelik için de aynı şey söz konusu, yani gereksiz marka değeri var ben de biliyorum ama şimdi sana altus al aynı mal aynı kalite aynı özellikler desem markasından dolayı almazsın 😂

Adamlar da bunu bildiği için ana markaların makyajlarını daha iyi yapıyorlar ;)

"

dedi...

bende tanıdığıma işin içinde olması nedeniyle de çok güvendiğimden hiç haz etmesem de Arçelik-Altus modelleri bakmaya başladım ve aşağıdaki modelleri beğendim. fiyatlar değişken, bakarken fiyatlara pek takılmayın... bayilerde daha uygun...

Sizin görüşünüzü de almak isterim...
    https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/270530-mb-buzdolabi
    https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/283720-mb-buzdolabi
    http://www.altus.com.tr/buzdolabi/no-frost-buzdolabi/alk-470-nsx-buzdolabi.html

ekleme: birde aşağıdaki Beko var, yalnız bu üründe No frost değil, Neo frost varmış, bu neo frost sanki low frost gibi geldi bana, eğer öyleyse zaten işim olmaz, öyle mi?
    https://www.beko.com.tr/kombi-tipi-buzdolabi-9520-kex-a-.html

@@CAN@
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar buzdolabı konusunda biraz araştırma yapayım dedim ama kafam araştırdıkca ve fiyatların nasıl değiştiğini görünce iyice karıştı.Şimdi kendimce bir kaç model belirledim.Sizce bu modeller arasında tercih edilebilir hangileri olur yada farklı modeller ne olabilir.Bütcem maksimum 3000 tl no-frost özellikli

LG GC-H502HQHU.ASWPLTK 2879tl
    Profilo BD3058W3VV 2596tl
    Arçelik 570465 MB 2480 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Hocam merhabalar.Benimde tavsiyelere ihtiyacım var.Marka takıntım pek yoktur ama fiyat sınırım var tabiki.

Buzdolabı max 4 bin tl
    Çamaşır makinesi 2 bin tl civarı
    Bulaşık ise 1500-1600 civarı modeller bakıyorum.

Bana birkaç model ve seçenek önerebilirsen çok makbule geçer.Teşekkürler.

edit:Buzdolabı alttan donduruculu olucak hocam.
    PM attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeyilmaz

Can Bey Merhabalar,
    Çocuklar büyüdü. Geniş bir buzdolabı almak istiyorum. Beyaz Eşyanın ÖTV sinin artacak olması, şu anda çalışan buzdolabımı değiştirme isteğimi öne almama neden oldu.
    Arçelik 283720 EI geniş iç hacmi ile beni büyüledi. Forumda pek kullanıcısını görmedim. Bu dolap için ne dersiniz?
    Şu anda değiştirme kampanyası da olduğu için 5200 TL ye 9 taksitle verecekler. Uygunmudur? Yoksa şuna bakmanı tavsiye ederim diyeceğiniz bir alternatifi varmıdır? Soğutucu kısmı 400 Lt. den aşağı almayacağım.
    Şimdiden teşekkürler.
    Merhabalar. Arçelik'in bahsettiğiniz modelini tavsiye ederim. Beyaz modelini alan bir arkadaşımız mevcuttu sanırım bu konuda. Alternatif olarak Profilo BD3186I3AN modelini tavsiye ederim. Şu an internette 4749₺ gibi bir fiyata bulmak mümkün. Arçelik ile benzer boyutları olmasına rağmen daha fazla net hacimi var. Üstelik fiyatı daha uygun. İki cihazı da mağazada inceleyin. Hangisi hoşunuza giderse onu tercih edin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Hocam selam,

Bende 20 senelik dolabımı değiştirmeye niyetlendim,

Vestel servisi bir tanıdığıma danıştım, BSH alayım mı dedimğimde aşağıdaki yorumu yaptı;

"

Söz konusu buzdolabı ise bu işin piri arçelik tir hocam. Eğer yerli marka istemem dersen bölgende servisi var ise Samsung. Yok ise yine arçelik, Samsung benim de güvenmediğim servis altyapısı zaten o yüzden uyarma gereği duydum.

Bosch markasının arkasını çevir kompresörün ne marka olduğuna bak. Arçeliği çevir bak, vesteli çevir bak. Hepsinde JİAXİPERA marka kompresör var. Bosch dolaba bak kılcal borusunun alüminyum olduğunu görürsün ki olması gereken bakırdır. Hatta bizim arkadaşlar dan birisinin Bosch dondurucunun kompresör gitmiş daha 4 yaşında. Değiştirelim dedik abi alüminyuma oksijen kaynağı yapamıyorsun ki. Tamam bir şekilde yapılır o ayrı konu da, sonuçta ısı iletken Tablsounda bakır 2 inci sıradayken alüminyum 9uncu sıradadır. Biliyorum ben alüminyum sistemlerin korkuluğu kadar sorun olmadığını çok savundum halen de savunurum lakin Bosch gibi bir marka dahi malzemeden çalıyorsa artık o markayı üstün kılan bir tarafı kalmamış demektir. Bu anlamda bence arçelik dahi Bosch dan daha baskın dır benim için. Arçelik 1960 lardan beri Bir şekilde bu beyaz eşya işinin derin içinde hocam inkar edemem bunu. Bak sana dedim mi "vestel al"? Demedim Zira söz konusu bzd ise Vestelin yiyeceği çok ekmek var daha. Ama Bosch al da diyemem o vereceğin farka yazık.

Hotpoint de alınmaz.

Bsh gurubunda ben fiyat politikalarına karşıyım. O mallar o paraları etmez abi.

Arçelik için de aynı şey söz konusu, yani gereksiz marka değeri var ben de biliyorum ama şimdi sana altus al aynı mal aynı kalite aynı özellikler desem markasından dolayı almazsın 😂

Adamlar da bunu bildiği için ana markaların makyajlarını daha iyi yapıyorlar ;)

"

dedi...

bende tanıdığıma işin içinde olması nedeniyle de çok güvendiğimden hiç haz etmesem de Arçelik-Altus modelleri bakmaya başladım ve aşağıdaki modelleri beğendim. fiyatlar değişken, bakarken fiyatlara pek takılmayın... bayilerde daha uygun...

Sizin görüşünüzü de almak isterim...
    https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/270530-mb-buzdolabi
    https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/283720-mb-buzdolabi
    http://www.altus.com.tr/buzdolabi/no-frost-buzdolabi/alk-470-nsx-buzdolabi.html

ekleme: birde aşağıdaki Beko var, yalnız bu üründe No frost değil, Neo frost varmış, bu neo frost sanki low frost gibi geldi bana, eğer öyleyse zaten işim olmaz, öyle mi?
    https://www.beko.com.tr/kombi-tipi-buzdolabi-9520-kex-a-.html

@@CAN@

Alıntıları Göster
    Merhabalar. Yerli markalar arasında bence de Arçelik (Koç Grubu) soğutma ürünleri konusunda tercih edilebilecek en iyi marka. Ama bu işin piri olduğuna katılmıyorum şahsen. Bence bu işin piri Liebherr markasıdır. Daha iyisini şu an görmedim. Fiyatlarının uçuk olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Arçelik yaklaşık 20-25 yıl önce sattığı no frost cihazları LG markasına ürettiriyordu ve gerçekten tık demen 21 yıl kullanıldığına bizzat şahit olmuşluğum vardır. Diğer beyaz eşyalarını da farklı markalara ürettiriyordu veya patenti ile üretiyordu ve gerçekten çok kaliteli ürünlerdi. Şu an o cihazların kalitesinden eser yok. Ki bu durum tüm markalar için geçerli. Yani malzemeden çalma olayı da fiyat düşürmek amaçlı yapılan bir hamle. Ama Türkiye'de fiyatlar malum, her ürün ederinin çok daha fazlasına satılıyor şu an.

Ana markaların marka algısından dolayı daha pahalıya satıldığına kesinlikle katılıyorum. Koç grubunda denk ürünleri genelde Beko olarak daha uyguna bulmak mümkün. Altus bir tık alt segmentte ve kalitede konumlandırılan bir marka.

BSH grubunda ise denk ürünleri Profilo markası ile daha uyguna bulmak mümkün. Denk ürünlerde kalite farkı yok. Ama en üst düzey özellikler de bu markada sunulmuyor.

Seçtiğiniz modellere gelirsek, Arçelik'ten 283720 MB modelini öncelikli öneririm. Alabilceğiniz en iyi Arçelik buzdolaplarından biri. Ardından Beko'nun bahsettiğiniz modelini öneririm. Neo Frost pazarlama adına kullanılan bir terim. No Frost temelli olup, bir tık daha gelişmiş sayılabilecek bir teknoloji. Low Frost ayrı bir teknoloji.

Eğer f/p ürünler arıyorsanız da Altus önerebilirim. Bunun dışında f/p sayılabilecek tavsiyem Profilo BD3086W3DN modeli olur. Hacimine göre ve özelliklerine göre en uygun fiyatlı ürün şu an için.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Merhabalar buzdolabı konusunda biraz araştırma yapayım dedim ama kafam araştırdıkca ve fiyatların nasıl değiştiğini görünce iyice karıştı.Şimdi kendimce bir kaç model belirledim.Sizce bu modeller arasında tercih edilebilir hangileri olur yada farklı modeller ne olabilir.Bütcem maksimum 3000 tl no-frost özellikli

LG GC-H502HQHU.ASWPLTK 2879tl
    Profilo BD3058W3VV 2596tl
    Arçelik 570465 MB 2480 tl
    Merhaba, No Frost özellikli aradığınız için Profilo'yu listeden çıkartın. Çünkü low frost teknolojisine sahip bir cihaz. Yazdığınız cihazlar arasından kesinlikle LG modelini öncelikli olarak öneririm. 3000₺ civarına şu an için daha iyisi pek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Merhabalar. Yerli markalar arasında bence de Arçelik (Koç Grubu) soğutma ürünleri konusunda tercih edilebilecek en iyi marka. Ama bu işin piri olduğuna katılmıyorum şahsen. Bence bu işin piri Liebherr markasıdır. Daha iyisini şu an görmedim. Fiyatlarının uçuk olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Arçelik yaklaşık 20-25 yıl önce sattığı no frost cihazları LG markasına ürettiriyordu ve gerçekten tık demen 21 yıl kullanıldığına bizzat şahit olmuşluğum vardır. Diğer beyaz eşyalarını da farklı markalara ürettiriyordu veya patenti ile üretiyordu ve gerçekten çok kaliteli ürünlerdi. Şu an o cihazların kalitesinden eser yok. Ki bu durum tüm markalar için geçerli. Yani malzemeden çalma olayı da fiyat düşürmek amaçlı yapılan bir hamle. Ama Türkiye'de fiyatlar malum, her ürün ederinin çok daha fazlasına satılıyor şu an.

Ana markaların marka algısından dolayı daha pahalıya satıldığına kesinlikle katılıyorum. Koç grubunda denk ürünleri genelde Beko olarak daha uyguna bulmak mümkün. Altus bir tık alt segmentte ve kalitede konumlandırılan bir marka.

BSH grubunda ise denk ürünleri Profilo markası ile daha uyguna bulmak mümkün. Denk ürünlerde kalite farkı yok. Ama en üst düzey özellikler de bu markada sunulmuyor.

Seçtiğiniz modellere gelirsek, Arçelik'ten 283720 MB modelini öncelikli öneririm. Alabilceğiniz en iyi Arçelik buzdolaplarından biri. Ardından Beko'nun bahsettiğiniz modelini öneririm. Neo Frost pazarlama adına kullanılan bir terim. No Frost temelli olup, bir tık daha gelişmiş sayılabilecek bir teknoloji. Low Frost ayrı bir teknoloji.

Eğer f/p ürünler arıyorsanız da Altus önerebilirim. Bunun dışında f/p sayılabilecek tavsiyem Profilo BD3086W3DN modeli olur. Hacimine göre ve özelliklerine göre en uygun fiyatlı ürün şu an için.

Alıntıları Göster
    Hocam az önce Arçelik bayiine gittij eşimle,

linkini verdiğim 2 modele baktık,

diğerini direk es geçiyorum, 283720 bile 720lt hacimle hiç kullanışlı görünmedi eşime, gerçekten de pek pratik bir kullanıma sahip değil.

sebzelik kısmı küçük, üstte kahvaltılık kısmı var el girmiyor zaten tam da açılmıyor. bu nasıl 720 lt anlayamadık.

diğeri zaten bu modelden daha küçük hacimkli onu dediğim gibi direk eledik.

bekoyu da önermişsiniz ama o da 520lt arçelikten küçük, zaten ürtim bantları aynı olduğuna göre o da aynı formattadır.

ölçülerimiz ( en uç değerleri yazıyorum) h:194, derinlik:75, genişlik:85

283720 >> 4.840tl ye buldum ama dediğim gibi kullanışsız geldi..

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim Profilo modeline bakın bir isterseniz. Ama sanırım derinlik olarak biraz fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 22 Ekim 2018; 23:56:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam az önce Arçelik bayiine gittij eşimle,

linkini verdiğim 2 modele baktık,

diğerini direk es geçiyorum, 283720 bile 720lt hacimle hiç kullanışlı görünmedi eşime, gerçekten de pek pratik bir kullanıma sahip değil.

sebzelik kısmı küçük, üstte kahvaltılık kısmı var el girmiyor zaten tam da açılmıyor. bu nasıl 720 lt anlayamadık.

diğeri zaten bu modelden daha küçük hacimkli onu dediğim gibi direk eledik.

bekoyu da önermişsiniz ama o da 520lt arçelikten küçük, zaten ürtim bantları aynı olduğuna göre o da aynı formattadır.

ölçülerimiz ( en uç değerleri yazıyorum) h:194, derinlik:75, genişlik:85

283720 >> 4.840tl ye buldum ama dediğim gibi kullanışsız geldi..

Alıntıları Göster
    283720 nın beyaz modeli için mi 4840 Tl. lik fiyat aldınız?
    Belirttikleriniz çok iyi oldu. Bugün bakmaya gideceğiz. Özellikle dikkat ederim.

• quote:

283720 nın beyaz modeli için mi 4840 Tl. lik fiyat aldınız?
    Belirttikleriniz çok iyi oldu. Bugün bakmaya gideceğiz. Özellikle dikkat ederim.

Alıntıları Göster
    evet ankarada bir bayiden almıştım...

@@CAN@
    Hocam profilo dediğiniz gibi geniş görünüyor ancak 84 cm derinlik olunca mutfak kullanılamaz hale gelir..

• Beko 970505 EB model dolaba baktım. Bayi eski ürün indirimiyle 3700'den aşağı bırakmıyor. Vestel'e baktık iç tasarımı pek beğenmedik. 500 litre hacimli 3000 tl civarı dolap yok galiba.
  • quote:

evet ankarada bir bayiden almıştım...

@@CAN@
    Hocam profilo dediğiniz gibi geniş görünüyor ancak 84 cm derinlik olunca mutfak kullanılamaz hale gelir..

Alıntıları Göster
    Bana da 5600 lira 283720 İnox Digital ekranlı olanı KK na taksitli eski buzdolabını alarak fiyat alabildim. Düşündüğümüzün üzerinde oldu. Birde Meyvelik, Kahvaltılık ve üzerinde sadece 2 raf var. İçerisi tam istediğimiz gibi olmadı.

Bosch KGN 76AI32 ye peşin 5300 verdiler. KK na 5800. Bu da plase.
    Bosch KDN 75VI30N 5300
    Bosch KDN 74AL21N 4800 lira bunlara da bir bakmak istiyorum.

@Can üstad ne dersin?

• quote:

Bana da 5600 lira 283720 İnox Digital ekranlı olanı KK na taksitli eski buzdolabını alarak fiyat alabildim. Düşündüğümüzün üzerinde oldu. Birde Meyvelik, Kahvaltılık ve üzerinde sadece 2 raf var. İçerisi tam istediğimiz gibi olmadı.

Bosch KGN 76AI32 ye peşin 5300 verdiler. KK na 5800. Bu da plase.
    Bosch KDN 75VI30N 5300
    Bosch KDN 74AL21N 4800 lira bunlara da bir bakmak istiyorum.

@Can üstad ne dersin?

Alıntıları Göster
    bugün eşimle mağazalara baktık...

Siemens ve Bosch baktık

Siemens KG86NDW30N ve kg86nai42n modellerini inceledik, 2.modelde 1-2 ufak farklılık var ama fiyatı da yüksekti

KG86NDW30N modeli için peşin 4990, taksitli>>5450 tel fiyat aldık.

Siemens ve Bosch dan sonra arçelik 283720 modelini tekrar inceledik, kalite algısı ve kullanışlılık açısından daha düşük.

Bir de revizyonlu 283720 İnox Digital ekranlı olanı için bir dostumuz vasıtasoyla fiyat aldık 3400tl dendi ama riskli ürün garantisi 1 sene falan bir sıkıntı olsa değişim falan yok, o nedenle bulaşmaya da gerek yok.

Bu gidişle siemens alacağız gibi...

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.