Şimdi Ara

Buzdolabı NoFrost Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 3-4 haftadır NoFrost arayışı içerisindeyim, konuları baya okudum fakat karar veremedim ve baktığım bir kaç modele de konularda hiç denk gelemeyince mecbur konu açıyorum.

Bütçe 25-27K Arası

Renk önemli değil ama beyaz olması tercih sebebi

Alttan donduruculu

550+LT hacimli

Bu kriterlerde bir model arayışı içerisindeyim, ne yazık ki Malatya' da olduğum için yerel esnaflara asla bulaşmıyorum gerçekten vicdanları yok ve n11 gibi sitelerde çok güzel fiyatı olan ürünler ne yazık ki olduğum şehre teslim edilmiyor...

Bu arada standart ev kullanıcısıyım 4 kişilik bir ailem ve kilerde kışlık niyetine kullandığım harici bir nofrost'um var.

Şimdiden yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler

Baktığım modeller

LG Gtl569pqam​

Electrolux LNT7ME46W2

• ben bütün beyaz eşyaları internetten aldım . arçeliği 7 yıldır kullanıyorum bi sorun yaşamadım . internetten alsanız da arçeliğin kendisi getiriyor. lg buzdolabı da kullandım 2 yıl kullandım o sıra bi sorun yaşamadım . profilo da dayanıklıdır ona da bakın .

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Hocam internetten almak ile ilgili bir problemim yokta n11 'de ki satıcıların hiç biri kargo ile gönderim yapmıyor ve piyasadan 3 4k aşağıda satılan ürünler de orada o yüzden Hb, trendyol, mediamarkt gibi yerlerden almam gerekiyor o yüzden öneri verilecekse buralardan verilmesi benim için bir tık daha iyi olur açısından söyledim

Ya yerli üretim cihazların ki hemen hemen tüm markalar burada birleştirilmeye başlanmış o yüzden özensizlik ve kalite kontrol eksik şekilde bantlardan çıkıyor gibi çok fazla şikayet var,

ben de almışken uzun ömürlü sağlam bir şey almak istiyorum ama işin içine girince kompresör gibi bir gerçek söz konusu oluyor panasonic kompresörlü bir cihaz da nereden baksan 30+bin Tl'den başlıyor

Hani 25 27k ya kadar en iyi seçeneği değerlendirmek istedim

• Meliodas kullanıcısına yanıt

arçelik alırsanız n11 den de alsanız direkt arçeliğin kendi kargosu ile geliyor. normal kargoya verilmiyor. bende n11 den almıştım . 1 indüksiyon ocak,bir bozdulabı ve bulaşık makinası. olay bu şekilde oldu. bu konuyu bi araştırın.

• Bence Servis önemli. çok marka kullandım en üzmeyen Servis arcelik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.