Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: funner

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Beyler Theon Greyjoy'a üzülen var mı aranızda ? Şahsen benim içim kötü oluyor her aklıma geldiğinde.

3.4.5. kitap spoiler
    ilk başta nefret ediyordum ama dehşet kalesinde başına gelenlerden sonra acıdım bir ton fiziksel ve ruhsal zarar aldı delirdi erkekliğini kaybetti falan yazık

Yazık la adama.Parmağını felan kestiler.Derisini yüzdüler.Kurtulsa da hayır gelmez artık Theon'dan

• quote:

quote:

quote:

Beyler Theon Greyjoy'a üzülen var mı aranızda ? Şahsen benim içim kötü oluyor her aklıma geldiğinde.

3.4.5. kitap spoiler
    ilk başta nefret ediyordum ama dehşet kalesinde başına gelenlerden sonra acıdım bir ton fiziksel ve ruhsal zarar aldı delirdi erkekliğini kaybetti falan yazık

Yazık la adama.Parmağını felan kestiler.Derisini yüzdüler.Kurtulsa da hayır gelmez artık Theon'dan

aynen daha hayır gelmez ama hala tilkilik peşinde hala jayne poole olayında falan ama artık tehtit olmadığı kesin deniz taşı tahtına otursada veliaht ı olmuycak en çok sinir olduğum yer theon a 3. kitapta ned reyizin yatağında fahişeyle yatması adamı ele geçirsem parçalıcaktım
    ama olsun cezasını buldu darısı freylere ve lannister lara (yazım yanlışlıkları için özür dilerim)

• Beyler seriye başlamak için sizce çokmu geç dizinin ilk iki sezonunu izledim. Bir fantastik seriye başlamak istiyorum ve en iyi aday buz ve ateşin şarkısı gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuŞ3Ş

Beyler seriye başlamak için sizce çokmu geç dizinin ilk iki sezonunu izledim. Bir fantastik seriye başlamak istiyorum ve en iyi aday buz ve ateşin şarkısı gibi geliyor

4 tanesi türkçe çıktı 5. kitap ingilizce 6 ve 7 çıkacak en son olarak toplam 7 kitap.

1 kitap tek kitap.2 3 ve 4 muhtemelen 5 te 2şer kitap olacak. Yani senin şimdi alacağın toplam kitap 7 tane yazın 5.kitap çıkar 2 tane daha alırsın 9 olur.

Seneye bu zamanlarda 4.sezon çıkacak dizide.3.Kitabın 2.kitabını anlatacak.

O zaman kadar 5 kitap işlenecek yani.

1 sene de değil 5 50 tane bile kitap okursun.Başla pişman olmazsın.

Benim gibi kitap okuma özürlüsü adam bile okuyor düşün artık gerisini.

• quote:

quote:

Beyler seriye başlamak için sizce çokmu geç dizinin ilk iki sezonunu izledim. Bir fantastik seriye başlamak istiyorum ve en iyi aday buz ve ateşin şarkısı gibi geliyor

4 tanesi türkçe çıktı 5. kitap ingilizce 6 ve 7 çıkacak en son olarak toplam 7 kitap.

1 kitap tek kitap.2 3 ve 4 muhtemelen 5 te 2şer kitap olacak. Yani senin şimdi alacağın toplam kitap 7 tane yazın 5.kitap çıkar 2 tane daha alırsın 9 olur.

Seneye bu zamanlarda 4.sezon çıkacak dizide.3.Kitabın 2.kitabını anlatacak.

O zaman kadar 5 kitap işlenecek yani.

1 sene de değil 5 50 tane bile kitap okursun.Başla pişman olmazsın.

Benim gibi kitap okuma özürlüsü adam bile okuyor düşün artık gerisini.

Hocam çok açıklayıcı ve gaza getiren bir konuşma olmuş Yarın ilk kitabı alırım gibi bir his var içimde

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 14:8:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewando4111

Arkadaşlar dizinin ilk 2 sezon izledim. Kitapa başlıcam ama baştan başlamak istemiyorum kesinlikle. 3.sezon hangi kitapa denk geliyor?
    birde diziyi izledik ama isimlerin çoğunu hatırlamıyorum bir sorun yaşar mıyım kitabın arkasında açıklama varmı (3.sezona denk gelen kitabın)
    En büyük endişem bu isimlerin çokluğu

Kılıçların Fırtınası 3.Kitap.

Ben olsam hepsini okurdum ama sen bilirsin.sıra şu;

Taht Oyunları
    Kralların Çarpışması
    Kılıçların Fırtınası
    Kargaların Ziyafeti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinllikle baştan başla okumaya dizi kitabın tadını vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapları okudum da bu Theon ile ilgili çok fazla detay hatırlamıyorum ben. Roose Bolton'ın p.. oğlu Dehşet Kale'sinde tutsak ediyor falan filan tarzı hatırlıyorum. hatırlatabilecek var mı Theon'un akıbetini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkoJR

Kitapları okudum da bu Theon ile ilgili çok fazla detay hatırlamıyorum ben. Roose Bolton'ın p.. oğlu Dehşet Kale'sinde tutsak ediyor falan filan tarzı hatırlıyorum. hatırlatabilecek var mı Theon'un akıbetini.

ordan kurtuluyor sonrada stannıs in eline düşüyor ondan sonrası belli değil
  • Arkadaş, çevremde bu kitabı okuyan yok buraya giriyorum kitap hakkında konuşalım diye ama bazen girdiğime pişman oluyorum çünkü spoiler kaynıyor.Ben 4. kitaba yeni başladım ama 5.kitabı bitirip yorum yazanlarda var sanırım.Ben 5i bitirene kadar girmiyim en iyisi buraya.
    Kitabı hiç okumasaydım diziyi dört gözle bekliyor olurdum ama şuan 4. kitapda olduğum için dizi görsellik dışında tat vermiycek gibi ama yinede izleriz cnbce para verip yayın haklarını da almış ne güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Kesinllikle baştan başla okumaya dizi kitabın tadını vermiyor.

eyvallah kardeş baştan başlıcam ama hayla bu karakter fazlalığından korkuyorum ama bakalım alışırız belki..
  • quote:

quote:

Kitapları okudum da bu Theon ile ilgili çok fazla detay hatırlamıyorum ben. Roose Bolton'ın p.. oğlu Dehşet Kale'sinde tutsak ediyor falan filan tarzı hatırlıyorum. hatırlatabilecek var mı Theon'un akıbetini.

5. kitap
    Stannis onu öldürmeye karar vermişti. Bakalım nasıl kurtulacak

• quote:

Orijinalden alıntı: -gezgin-

quote:

quote:

5. kitap
    Stannis onu öldürmeye karar vermişti. Bakalım nasıl kurtulacak

kuzeyli lordlar öldürmesi için baskı yapıyor ancak öldürmesse daha fazla işine yarayacağını düşünüyordu yanlış hatırlamıyorsam belki kargagöz e yada victoryan a fidye karşılığı verir

• 5. kitap ne zaman çıkacak her hangi bir bilgi var mı?(Türkçe çeviri)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

5. kitap ne zaman çıkacak her hangi bir bilgi var mı?(Türkçe çeviri)

nisan-mayıs arası diye konuşuluyor ama kesin bir tarih yok geçen günlerde sibel alaş yarısına geldiğini açıklamıştı büyük ihtimalle mayıs ortası çıkar
  • 18 martta twitter'da birisi sormuştu sibel alaş'ta çok az kaldı demişti nisana kadar bitirse editör felan var en geç mayıs ortası bence
  • Çok geç oldu ama merhaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitapları alacağım ama orjinal dilde olana özendim yahu. Keşke bizdede kitaplar tek cilt böyle kutulu felan çıksaydı...

Sırf kapağı güzel diye ingilizceyi geliştirip öylemi okusam kitapları diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fahri -- 21 Mart 2013; 9:30:43 >
  • quote:

kitapları alacağım ama orjinal dilde olana özendim yahu. Keşke bizdede kitaplar tek cilt böyle kutulu felan çıksaydı...

Sırf kapağı güzel diye ingilizceyi geliştirip öylemi okusam kitapları diye düşünüyorum

Seriyi uzatmaya karar verirlerse kutuya sığmaz elinde patlar ama.
    Bence bekle, ne zaman ki serinin bittiği kesinleşir, o zaman kolleksiyo olarak alır koyarsın kütüphanene.
    Ben filminden yıllar önce Yüzüklerin Efendisi serisini okumuş olmama rağmen filmden sonra çıkan büyük cilt kitanbı alıp koydum kütüphaneme.
    Çok şık duruyor.
    Game of Thrones serisi de bu saygıyı hakeder bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhurz -- 21 Mart 2013; 9:41:32 >

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.