Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ateş ve Kan ilkbaharda satışa çıkacaktı epsilon ne hikmetse sonbahara kaydırdığını açıkladı .Yani biraz daha bekleyecekmişiz.
  • Sizce seriyi türkçe çevirisiyle mi, orijinal dilinde mi okumak daha iyi?
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    ingilizce'yi anadilin gibikonuşabiliyorsan bence ingilizce'si daha iyi ama ingilizcen o kadar iyi değilse kesinlikle çevirisini oku .
  • Ne zaman geliyor 6. kitap?
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Ne zaman geliyor 6. kitap?
    2093

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne zaman geliyor 6. kitap?
    Böyle giderse üstat cennetten yollayacak kitapları. Zaten dizi yüzünden delik deşik oldum bilmediğim şey kalmadı.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    En son yazın böyle bir tweet atmıştı:

“I tell you this — if I don’t have THE WINDS OF WINTER in hand when I arrive in New Zealand for Worldcon, you have here my formal written permission to imprison me in a small cabin on White Island, overlooking that lake of sulfuric acid, until I’m done.

Worldcon da Temmuz'un 29'unda başlayacak. Eylül'e kadar çıkar bence.
  • quote:

En son yazın böyle bir tweet atmıştı:

“I tell you this — if I don’t have THE WINDS OF WINTER in hand when I arrive in New Zealand for Worldcon, you have here my formal written permission to imprison me in a small cabin on White Island, overlooking that lake of sulfuric acid, until I’m done.

Worldcon da Temmuz'un 29'unda başlayacak. Eylül'e kadar çıkar bence.
    Diziyle sağolsun içine etti, bir ihtimal iki kitap birden çıkarması, gerçi pek olası değil.
  • Diziyi bitirmiş bir GoT hayranı olarak kitaplarına başlamak istiyorum ama değer mi bu saatten sonra kararsız kaldım. Sizce bu saatten sonra başlanır mı kitaplara ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Diziyi bitirmiş bir GoT hayranı olarak kitaplarına başlamak istiyorum ama değer mi bu saatten sonra kararsız kaldım. Sizce bu saatten sonra başlanır mı kitaplara ?
    Kitap > Dizi * 5
  • bende tüm seri var ama kitabın geleceği belirsiz en iyi ihtimalle 2020 yazın 6.kitap çıksa onun tercümesi basımı 2021 bulur.7. ve son kitabı düşünmek bile istemiyorum bu yüzden kitaplar hazır bir şekilde bekliyor o zamana kadar Zaman Çarkını okuyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kitap > Dizi * 5

Alıntıları Göster
    Tavsiyene uyup en yakin zamanda basliyorum kitaplara

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Tavsiyene uyup en yakin zamanda basliyorum kitaplara

Alıntıları Göster
    Tek sıkıntı nalet adam yazıp bitiremedi kitapları

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Tek sıkıntı nalet adam yazıp bitiremedi kitapları

Alıntıları Göster
    Ben bitirene kadar çıkar diğer kitaplar muhtemelen
  • yanlis hatirlamiyosam 2015te tum kitaplari okuyup bitirmistim, ben okumaya baslamadan once kış ruzgarlari kitabinin birkac ay sonra cikacagi soyleniyordu yada en gec 1 yil icerisinde cikacagi soylenjyordu ve dizi daha 4.sezonu bitirip 5.sezona gwcecekti

Şuan yil 2020 oldu, dizi final yapti, ben kitaptaki olaylari yari unuttum, ama hala cikmadi yeni kitap :(

• yeni kitap cikar cikmaz okuyacak misiniz? yoksa 1.kitaptan baslayip son kitaba kadar mi okumayi dusunuyorsunuz?

• Arkadaşlar öncelikle seriyi okumaya yeni başladım sayılır ama cidden kitap diziden daha çok içine çekiyor ve okutturuyor kendini. Epsilon yayınlarının resimli özel baskısını okuyorum. Merak ettiğim şey ise, bütün seriyi özel resimli baskı şeklinde çıkartacaklar mı bilgisi olan var mı bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

yeni kitap cikar cikmaz okuyacak misiniz? yoksa 1.kitaptan baslayip son kitaba kadar mi okumayi dusunuyorsunuz?
    Becerebilirsem tüm seri çıkmadan okumayacağım. Yüzlerce karakter ve yan hikaye var bende de hafıza o kadar yok çoğu olayı unuttum, okursam keyif alamam.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    al benden de o kadar, kaç yıl önce okumuştum hatırlamıyorum bile. Araya dizi girdi tamam ama kitaptaki hikayenin en az %25i yok dizide, cok farklı şeyler vardı, beni heyecanlandıran karakterler vardı, özellikle de son kitapta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

al benden de o kadar, kaç yıl önce okumuştum hatırlamıyorum bile. Araya dizi girdi tamam ama kitaptaki hikayenin en az %25i yok dizide, cok farklı şeyler vardı, beni heyecanlandıran karakterler vardı, özellikle de son kitapta.
    Ya yazmıyor da kitabı kaç sene olmuş. Millet her sene bi kitap yazıyor bu kitabın sonunu diziye satmış ama hala yazamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.