Şimdi Ara

Büyüksün opel. tabi fiyatlarınla... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu sahibi yolda astra k 1.6 turboya denk geldi galiba markaya giydirmeye çalışıyor.
  • 182 bin tlye Ibiza satıyorlar.

Opeli yedirmeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SroKO kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim de döviz düşsün mantığı öldü zaten parası olanın hemen ev araba her neyse alması mantıklı

• yahu opel niye zam yaptı demiyorum zaten, en kral zammı yapıştırmış onu söylüyorum. hepsi zam yapıyor ama başlangıcı 195 bin tl olan başka araba modeli yok,o fiyata yaklaşan bile yok. reno megane, toyota corolla, ford focus başlangıç fiyatları 110 bin tl civarı. hadi turbo motor farkı 20 bin tl olsun, şusu busu hadi 20 BİN TL daha koyalım 150 olur, 195 bin nedir ya, toptan itirmiş opel. vw golf bile 135 bin den başlıyor. polo bile corsadan ucuz kalmış.
  • Haklısınız golf passat falan 50 bin lira çünkü
  • bu fiyatlar bize koymaz.

reyisimiz Ejder Meyveli Smoothie (Chia tohumu eşliğinde), Efuli (Liçi meyvesi eşliğinde), Aloevera (Starex meyvesi eşliğinde), Orman Meyveli Special gibi içeceklerle yaşıyor ya.

bu gurur bize yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 5 Eylül 2018; 11:14:51 >
  • 10 ay önce 82,700 e fiyat çekilen Astra 1.4 edition plus otomatik fiyatı şuan 141 TL olmuş

Raporla biz 55 bine almıştık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Sesli güldüm

• iquique kullanıcısına yanıt
    parantez içindekilerini bile bilmiyorum dilim dönmüyor valla nasıl meyveler varmış isim şehir oynarken yazarız bari :)
  • eeee yillardir alman arabasindan baska arabaya binmediniz..

Pololar oldu ferrari... golf ler oldu lamborgini... passatlar oldu mc larennn

Yeni ogretmenler iki ay sonra altina golf cekerdi

Yeni doktorlar altina iki ay sonra passat cekerdi..

Proflar altlarina sifir mercedes cekerdi...

Cekin simdi bakiyimm.. haydi al.. niye duruyorsun ?

Bu ortami siz yarattiniz.. Sizin gormemisliginiz, sizin ona buna hava atmak icin 2 senede degistiniz arabalariniz, bunlarin hepsine siz sebep oldunuz...

Hukumet uretimi tesvik etmedi.. sizde elinizdekini yediniz.

Dolar 10 oluyor 2 aya kalmaz....

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

10 ay önce 82,700 e fiyat çekilen Astra 1.4 edition plus otomatik fiyatı şuan 141 TL olmuş

Raporla biz 55 bine almıştık.
    Ramazan başında gittiğim opel servisin satış müdürü size 12 bin iskonto yapalım, imzada ki aracımı 35 bine sayalım 60 bin ödeme yapın astra sedan otomatik benzinli spor modeline hemen sahip olun demişti, şu anda 160 bin liste fiyatı...
  • Halâ opelde suç buluyor arkadaş..euronun ne kadar oldugundan ötv nin ne kadar oldugundan alim gücünün ne kadar düşük olduğundan galiba haberi yok..suc hep bayilerde..

• nanoona N kullanıcısına yanıt
    Bomboş alakasız bir yazı daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

parantez içindekilerini bile bilmiyorum dilim dönmüyor valla nasıl meyveler varmış isim şehir oynarken yazarız bari :)
    harp zamanı cehape yiyecekleri karne ile dağıttığından aç kalırdık, bunları yerdik şimdi sosyete yiyeceği oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Bomboş alakasız bir yazı daha
    Muhtemelen sende o bahsettiklerimdendin..

Hadi git al haylayn golf..

Bakiyorumda baya bir sessiz vagcilar.

Nerde o bi zamanlar ortaligi yikan tsi ciler :)) ahh ahh

40 sene binersiniz tsi ye artik.

Ben bu durumdan cok memnunum..

Ins otv ye zam gelir dolar 25 tl olur.

Mustehak bu gormemis, bu zil zurna cahil, alisveris delisi millete.

• degobar kullanıcısına yanıt
    Aracınızın piyasa fiyatını bilmiyorum ama iyi indirim yapmışlar imkanınız varsa azcık daha zorlayıp almanız iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Aracınızın piyasa fiyatını bilmiyorum ama iyi indirim yapmışlar imkanınız varsa azcık daha zorlayıp almanız iyi olurdu
    Chevrolet Aveo 1.4 LS (100 hp)
    2011, 62.050 Km
    otoendeks değeri
    39.050TL

şu anki değerleme bu

memleketin ne olacağı belli değil, kazası olmayan tüm bakımları yetkili serviste yapılmış hafta sonları kullandığım kapalı garaj arabası, ne diye o kadar para verip elimdeki paradan olayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degobar -- 5 Eylül 2018; 12:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzakdağ

yahu opel niye zam yaptı demiyorum zaten, en kral zammı yapıştırmış onu söylüyorum. hepsi zam yapıyor ama başlangıcı 195 bin tl olan başka araba modeli yok,o fiyata yaklaşan bile yok. reno megane, toyota corolla, ford focus başlangıç fiyatları 110 bin tl civarı. hadi turbo motor farkı 20 bin tl olsun, şusu busu hadi 20 BİN TL daha koyalım 150 olur, 195 bin nedir ya, toptan itirmiş opel. vw golf bile 135 bin den başlıyor. polo bile corsadan ucuz kalmış.
    Ben anladım hocam senı, mıllet kın kustugu ıcın sen de nasıbını almıssın :D sorun su kı dıger fırmalar zammı daha tam yansıtmadı. Soyle kı leon almanyada 20.500 euro style paket. 20.000x8=160.000tl + otv . Su an otvlı 123.500 e satılıyor. Gerısını sız dusunun :)

• liste fiyatlarına takılmayın. şu an plaka takılmış 1.4turbo otomatik dynamic model Astra K'yı 118'e veren bayi var bildiğim.
  • Elbet birgün doğru tarafa bakmayı öğreneceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.