Şimdi Ara

Büyük Kayıp -Chester Bennigton (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adamın 40'ı çıktı daha yenimi öğrendin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

Orijinalden alıntı: AltisLOL

lol oynarken dinliyorum diye buraya açmış olabilir miyim? animecilerin saldırısına uğruyorum imdat

Bu bölüm kendini üstün,ironi yaptığını,karşındakiyle dalga geçtiğini sanan 18 yaş altı ufaklıklarla dolu. dikkat edersen hiç faydalı konu yok. ve açılan konulara mesaj dahi çok zor geliyor zamanında önlemi alınmadı ve şuanda öldü lol bölümü. Bazen bazı saygıdeğer arkadaşların konularına denk gelirsen şanslısın.

Adamlar banlansalar dahi ertesi gün ...sanji değil xxxsanji olarak geri gelmekte.bu tarz ufaklıkları bloklamanı öneriyorum.

2008 üyesiyim ben sezon2den beri de bu bolumdeyim ve 1 kere bile trollukten ban yemedim. Nicki aynı olan herkesi ayni kisi sanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• peki şurda bana karşıt cevap yazanların hepsinin profil resminin anime karakteri olması bi çelişki midir? yani arkadaşlar çokta şeyapmayın damarınıza bastım sanki alla allaaaa
  • AltisLOL kullanıcısına yanıt
    Sen bu kafa ile çok ileri gidemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltisLOL

peki şurda bana karşıt cevap yazanların hepsinin profil resminin anime karakteri olması bi çelişki midir? yani arkadaşlar çokta şeyapmayın damarınıza bastım sanki alla allaaaa

Herhangi bir insanın zevkleri onu daha iyi ya da kötü bir insan yapmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.