Şimdi Ara

Büyük ihtimalle dolandırıldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 ay önce gg üzerinden black ops 2 digital deluxe edition key aldım. Bir aydır güzel güzel oynuyordum fakat geçen steam e girdiğimde oyun library bölümünde yok, oyun bilgisayarda yüklü ama library de yok. Oyunu kısayoldan açtığım zamanda steam ''black ops 2 satın alın veya forumlara bakın diyor'' sonra forumlara yönlendiriyor. Steam suppot'a ticket attım ama hala cevap vermediler, satıcıyada mesaj attım tık yok ! İnternette de biraz araştırdım galiba steam kodun 2. şahıs tarafından geçtiğini anlayıncamı ne siliyormuş oyunu ama bana steam den bir gerekçe-neden mesajıda gelmedi. Sizden ricam ben bu durumda ne yapabilirim çünkü delirmek üzereyim. Biraz kar edecem diye 90 tl ye digital deluxe aldım ama şimdi oyunum yok ! ah keşke bi 30 tl mi daha feda edip gg yerine steam üzerinden alsaydım !!

• Eğer kodu başkasına da sattıysa veya kendisi kullanmaya çalıştıysa geçmiş olsun.
  • saticiyi gg ye sikayet et bole bole oluyor diye onlar onlem alsinlar komisyon almasini biliyolar
  • Satıcıya mesajlar gönderdim adam sorum steam de diyor. Bana sattığı kodu tekrar gönderdi bende oyun ekle ksımından tekrar aktive ettim ama karşıma çıkan yazıda bu kod zaten kullanışmıştır diyor altındada kodun sahibi olan hesab adı olarak benim steam hesabımı gösteriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.