Şimdi Ara

Büyük Boyner İndirimi Başladı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
9
Favori
17.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hopi icin kod varmi bende bu listede olan ayakkabids ilave bi indirim cikmiyo sadece 300 tl ustune 50 tl hopi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justerin

300 tl üzeri siparişlerinize %30 indirim yapılır. sipariş sizin üyeliğinizden verilir kod değildir.

Hala gecerlimi nadil yapacagiz bunu ?

• YALAN YALAN YALAN

dün tepe naturliste Boyner’e girdim böyle fiyatlar olmaz bir kaç şey beğendim

İndirim dedim Yok o böyle şu şöyle yani indirim matamatikten 100 alırsan anca o zaman öyle yalan yani

• bunlardan zaten o kadar mal alinca internetten aldigindan daha fazlasina geliyor indirimle bile daha fazla oduyorsun boyner cocukalrini amerikaya gondermek icin kurbanlarini belirlemis sizin gibilerin varya tam suyunu cikaricaksin
  • hiç bir indirim yapmıyor ne inci nede nike da
  • Nasil cop abi 430 liralik montu gecen 320ye almistim nike.Polodan bi kazak alalim desek zaten 70 80 i gozden cikarmamiz lazim.Bi urunu begendikten sonra muadillerinin fiyatlarina bakin baska yerlerden uygun gelirse alin.

Sizde herseyde olu fiyat olmayinca cop deyip cikiyosunuz
  • arkadaşlar şimdi aldığımız 4 üründen birisi olmadı iade edeceğiz. %25 indirimde 4 urun ustune geçerliydi. bu bir urunu iade etme durumunda süreç nasil oluyor boynerde? geri yatan ucret urunun tamami mi oluyor yoksa indirim iptal edilip, indirim yapilan toplam tutara kesik mi atıyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

arkadaşlar şimdi aldığımız 4 üründen birisi olmadı iade edeceğiz. %25 indirimde 4 urun ustune geçerliydi. bu bir urunu iade etme durumunda süreç nasil oluyor boynerde? geri yatan ucret urunun tamami mi oluyor yoksa indirim iptal edilip, indirim yapilan toplam tutara kesik mi atıyorlar?

Ürünün indirimli fiyatını kredi kartınıza yüklüyorlar. Kaça aldıysanız onu iade ederler.

Bu arada elinde hediye kartı olup kullanmayacak olan varsa mesaj atabilir mi fiyatı konuşuruz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.