Şimdi Ara

Büyücüler vs dormammu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam warlock dr.fate Zatanna dr.strange

Dövüş kuralları .

1.raund ortak alanda

2. Karanlık boyutta geçecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer classic dönemlerinden bahsetmiyorsan dormammu alır. 2. raunt kolay bile olur :D
  • Yok hocam Classic dönemleri fazla gelir dormamuya Bence ilk raund un takımın şansı baya var 2. Raund ise dormmamu alır bencede

• DR.Fate Kent Nelson ise ve Full Power ise solo bile zorlar.

2. raund Dormammu alır.
  • Lord of darks kullanıcısına yanıt
    Bencede fazla gelir :D
    Adam w ve zatannayı etkisiz eleman say ( Zatannayı pek tanımıyorum ama dr.fate kadar filan olduğunu hiç sanmıyorum ). İşi yapanlar dr.fate ve strange olacak. bu durumda ise takıma pek şans vermiyorum. 2. maç ise dormammu için bence çok kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 19 Ekim 2018; 15:33:7 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Kent nelson en güçlü fate değilmiydi hocam ?

:D

Adam w etkisiz eleman ? Kent Nelson ise şans vermiyorum ? Yanlış yorumlar..
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Adam w daha thanosu yenemiyor dormammuyu nasıl zorluyacak ? Kent nelson ise odin gücünde desek yine bir dormammu etmiyor. Bence yanlışlık sizde..
  • Lord of darks kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum en güçlüsü o mu ?

Edit: Neyse üstteki yorumu değiştirdim demekki en güçlüsü oymuş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 19 Ekim 2018; 15:33:45 >
    Adam Warlock thanos'la denk bir karakterdir. Thanos'un yendiği kadar Warlock'unda yenmişliği var. DR Strange ile Warlock eşit karakterler. Bu 1. yanlış.

Hatta Warlock Soul Gem ile bütün nerdeyse bu yüzden Warlock > Strange bile diyebiliriz.

2. yanlışa gelirsek Kent Nelson En güçlü Fate'dir. Full Power Nelson Solo bile zorlar Dormammuyu. Gelip Nelson ise hiç şansları yok yazıyorsun. Yanlışın dibi.

He konu burada zaten 1vs1 değil. Takım vs Dormammu. Üstte takım olarak ele alıp şimdi tek tek karşılaştırıp bir dormammu etmez yazmanın anlamı nedir ?

Nerde bendeki yanlışlık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 19 Ekim 2018; 15:48:23 >
    Thanos da dormammuyu zorlıyabilecek bir karakter değil.

Soul gemli adam w yazmıyor o yüzden soul gemsiz halinden bahsetmeliyiz.

En güçlü olduğunu bilmiyordum sonradan düzelttim zaten. Nelson odin ile eşit olarak düşünürsek yine de dormammuyu çok zorluyamaz.

Nelson dormammuyu tek başına bile zorlar demen yanlışlık.
    Kardesim Nelson'un kim olduğunu şu an öğrendin neye göre bu yorumu yapıyorsun?

Yaptığın yorum saçma zaten. Burda bire bir karşılaştırmıyoruz. Niye bire bir vs'ye çeviriyorsun tek tek o alamaz bu alamaz diyorsun. 1'e 1 de zaten hiç biri alamaz Dormammuyu. Konu o değil.

Warlock'u strange'den çok güçsüz görüyorsunki etkisiz eleman diyorsun oda yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 19 Ekim 2018; 16:6:28 >
    sadece en güçlü fate olduğunu öğrendim ?

Sen tek bile zorlar dedin ilk 1v1'e çeviren sensin yani.

Zaten güçsüz. Sen de thanos kadar güçlü görüyosun ama thanos kadar güçlü biri değil. Dormammunun yanında dr.fate ve strange haricinde diğerleri etkisiz elaman olarak kalıyor.
    Ben 1v1 e çevirmedim sadece Fate üzerinden yorum yaptım. Konuyu saptırıyorsun. En güçlü fate oldugunu öğrendim diyorsun zaten karakteri hiç bilmiyorsunki bunu yeni öğrendin.

Neyse Warlock olayına zaten girmeyeceğim yine düşünceler üzerinden yanlış yorum yapıyorsun. Biraz araştırmalısın bu şekilde yorum yapmadan.
    Ben nasıl çevirmişim 1v1'e ? Kent nelsonu biliyorum güçlerinide biliyorum ama diğer fateleri tanımıyorum o yüzden nelsonun en güçlü fate olduğunu bilmiyordum ?

Reddite thanos featlerine bakarsan adam w'yi zorlanmadan yenebilir diyor yani kendisine denk birini nasıl zorlanmadan yenecek ?
  • Raund 1 : Nelson full power ise solo. Adamın low multiversal featleri var. Tabi Dormammuyu da küçümsememek gerek Domammunun da böyle featleri vardır.

Raund 2 : Zar zor takım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Asgard -- 19 Ekim 2018; 18:41:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kent nelson Full power de Odin felan dinlemez.

• Warlock etkisiz eleman değil ama 1 Strange değil gözümde.

Warlock ile Thanos eşittir. Baş düşman bunlar.

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Odin > Kent nelson yani yine dinler. Kent nelson galactus level birimi de dinlemesin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Asgard

Raund 1 : Nelson full power ise solo. Adamın low multiversal featleri var. Tabi Dormammuyu da küçümsememek gerek Domammunun da böyle featleri vardır.

Raund 2 : Zar zor takım.
    Solo olması imkansız 1. raunt yine dormammu zar zor alır.

2. raunt dormammu içlerinden bile geçebilir.

Süpermanin de multiversal featleri var o zaman o da mı dormammuyu alır :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.