Şimdi Ara

Bütün Tartışmalı Pozisyonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://tr.beinsports.com/haber/tartismali-pozisyonlara-son-nokta-62

Yorum yaparken oynanan futbol ile yapılan haksızlık arasında nedensellik bağı kuranlara söylüyorum: boş yapmayın. Bu ülkenin temeline adaletsizlik işlemiştir. Amaç FB'nin yenilmemesi değildi dün akşam, malum partinin takımının şampiyon yapılmak istenmesiydi.

• İnsan bir kere lehimize hata yapar lan bir kere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isini iyi yapsaydi bein calisani degil, lig hakemligini devam ettirirdi. Berbat bi hakemdi zaten. Pozisyon yorumlayacak son kisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dakika 1 gol 1 "hareket her ne kadar arkadan yapılsa da yaralayıcı rakibin sağlığını tehlikeye düşüren bir hareket mi hayır değil klasik bir faul gereksiz bir sarı kart" bunu diyen eski bir hakem mi yuh diyorum. Üstüne belhanda düşerken valbuenanın sırtına tekme vuruyor onu konuşmuyor bile.
    2.pozisyon belhanda rakibine makas yapmış arkadaş makas sarı karttır yok topa dokunmuşta yok hareketi topa ama topu sıyırmışta bunu söyleyen eski hakem eksi hakem yuh. İsmail köybaşı beşiktaş maçında neden kırmızı yedi o zaman arkadaş? Futbol kurallarını ne hale çevirdiniz.
    Eski hakem sonra ki pozisyonda hasan alinin feghulinin ayağına basmasına sarı kart dedi. Sarı kart doğru çünkü kural ayağa basma sarı kart diyor ama bu eski kafa hakem ne diyordu rakibi Feghuli yaralandı mi hayır sağlığı tehlikeye girdi mi hayır o zaman gereksiz bir sarı kart.
    Daha ilk iki pozisyon ikiside sarı kart ve kırmızı kart. Ayrıca belhandanın sarı kartından önce galatasarayın bir sarı kartlık pozisyonu da vardı orda mariano mu belhanda mi tam hatırlamıyorum hareket sarı karttı taç çizgisine yakın..
    Ayrıca semihin aut çizgisinde mosesin sırtına dirseği var orda da faul+sarı kart es geçildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bize çıkan sarı kartlarda degilim. Topal ikinci sarıdan atilmaliydi, Fener'in golü iptal edilmeliydi. Benim gördüğüm biraz iki hata bunlar. Fenerbahçe'nin golünü VAR'dan izlememesi artniyetliliktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Dakika 1 gol 1 "hareket her ne kadar arkadan yapılsa da yaralayıcı rakibin sağlığını tehlikeye düşüren bir hareket mi hayır değil klasik bir faul gereksiz bir sarı kart" bunu diyen eski bir hakem mi yuh diyorum. Üstüne belhanda düşerken valbuenanın sırtına tekme vuruyor onu konuşmuyor bile.
    2.pozisyon belhanda rakibine makas yapmış arkadaş makas sarı karttır yok topa dokunmuşta yok hareketi topa ama topu sıyırmışta bunu söyleyen eski hakem eksi hakem yuh. İsmail köybaşı beşiktaş maçında neden kırmızı yedi o zaman arkadaş? Futbol kurallarını ne hale çevirdiniz.
    Eski hakem sonra ki pozisyonda hasan alinin feghulinin ayağına basmasına sarı kart dedi. Sarı kart doğru çünkü kural ayağa basma sarı kart diyor ama bu eski kafa hakem ne diyordu rakibi Feghuli yaralandı mi hayır sağlığı tehlikeye girdi mi hayır o zaman gereksiz bir sarı kart.
    Daha ilk iki pozisyon ikiside sarı kart ve kırmızı kart. Ayrıca belhandanın sarı kartından önce galatasarayın bir sarı kartlık pozisyonu da vardı orda mariano mu belhanda mi tam hatırlamıyorum hareket sarı karttı taç çizgisine yakın..
    Ayrıca semihin aut çizgisinde mosesin sırtına dirseği var orda da faul+sarı kart es geçildi.
    Hakem gayet de dogru söylemis. Altina imzami atiyorumn. Belhanda'nin sari karti yanlis. Ayni hareketi orta sahada (daha tehlikeli atak baslangicinda) Topal ve Elif de yapti ve kart cikmadi. Cifte standart. Hem de macin basi ve adamin ilk faulü.

Es gecilen o kadar cok faulünüz var, ki bir yerden sonra artik normal gelmeye basladi. Onyekuru'nun sari kart gördügü pozisyonda net faulü görmedin mi? Ceza sahasi icinde Mehmet'in Djagne'yi künde ile indirmesini görmedin mi? Dirar'in gol öncesi faulü zaten malum. Bunlar senin yazdiklarin gibi tartismaya acik pozisyonlar da degil. Direk skoru etkilemis pozisyonlar.

Daha kirmizi kartlara gelmiyorum bile. Mehmet'in yaptigi hareket gögüs bosluguna gelse insani öldürebilir. Futbolda yeri olmayan, sakatlayici bir harekettir. En hafif ceza ikinci saridan atilmasidir. Daha hafif pozisyonda derbi öncesi Luyindama direk kirmizidan atildi.

Bütün hakem hocalari Ali Palabiyik'in tek tarafli hatalarinda hemfikir. Neredeyse bütün spor basini da öyle. Ridvan Dilmen bile FB taraftarindan özür dileye dileye söylemek zorunda kaldi.

• neverlate kullanıcısına yanıt
    İyi o zaman yaralama ve oyuncu sağlığını tehlikeye atmadığı sürece arkadan müdahaleler serbest olsun artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya çıkıp da deyin ki attığımız gol net fauldü, Mehmet Topal da atilmalıydı.

Gitmişler deniz çoban üzerinden laf salatası yapmışlar. Videoyu koymamın sebebi Çoban'ın yorumları değil, pozisyonların tamamının olması

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.