Şimdi Ara

BÜTÜN OYUNLARDA %100 FPS ARTTIRMA YÖNTEMİ - ÇALIŞIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, görüntü kalitesiyle hiç oynamadan işlemciyi sadece oynadığınız oyuna odaklayan bir program sayesinde FPS arttırabileceksiniz.

Oynayan bilir ne kadar iyi bilgisayar olursa olsun Arma 3 multiplayer serverlarda hep düşük FPS verir. Yüksek FPS almak için aşırı üst düzey bir bilgisayar gerekir. Ben eski bilgisayarımda 15 FPS civarlarında alıyordum. Bilgisayarım bozulduğu için eski bilgisayarımla oyun oynuyorum bu aralar ve bu program sayesinde 30-40 FPS'de oynuyorum hep.

Aynı şekilde bütün oyunlarda FPS'i arttırabiliyorsunuz.

Linkte vereceğim program CPUCores adlı programın kurulumudur. Program hoşunuza gittiyse satın alıp geliştiricileri desteklemeyi unutmayın. Emeğe saygı.
    (Deneme sürümünü bulamadığım için tam program linkini veriyorum lütfen işe yaradıysa ve kullanacaksanız orijinalini satın alın çok pahalı bir şey değil)

CPUCores indirme linki: yadi.sk/d/XI2TWsI13MBLLG

Programı ****larindir.com'dan aldım ve kendi Yandex Disk hesabıma yükledim (indirmekte zorlanmayın diye).

Tekrardan söylüyorum beğendiyseniz orijinalini satın alın adamlar hakkını kazansın :)

İyi forumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.