Şimdi Ara

Bütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti Tavsiyeleri (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.963
Cevap
65
Favori
190.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000tl ye kadar önerebileceginiz bir model varmı acaba kron tx100 e bakıyorum genel olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bisikletler hakkında pek bilgim yok. O yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Ankara'da kullanılacak 1000 liraya kadar bir bisiklet arıyorum. 183 boy 100 kilo. Şehir bisikleti veya dağ da olabilir sanırım yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen sene işe gidip gelmek için bir heves ve acele ile 2.el 1 yıllık bir Salcano Ng750 almıştım. Fakat oturduğum yer epey bayır. Bu yüzden bazı yerlerde ben bisikleti taşımak zorunda kalıyırum. Bunu satıp yerine katlanır daha pratik bir bisiklet almayı düşünüyorum. Oturduğum yer bayır oldupu için gezmeye çıkmaya bile üşeniyorum. O yüzden en azından arabanın bagajına koyup istediğim zaman çıkarıp gezebileceğim bir şey arıyorum. Bisiklet ile ilgili pek bilgim yok. O yüzden katlanır bisiklet ile ilgili tavsiye, öneri ve avantaj dezavantaj konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

• bütçem max 1200-1300 olmak üzere ev-iş arasında bineceğim. günlük yapacağım yol 10km. mosso,carraro ve bütçem yeterse sedona önceliğim. yardımlarınızı bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar şehir içinde kullanmak üzere bir bisiklet alacağım. Kron'un CX100 modelini tip olarak çok beğendim ama bisikletten pek anlamadığım için fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

http://kronbisiklet.com.tr/Bicycle/Detail/50
  • Merhaba bugün kargo dahil 800tl ye kron tx100 2017 modelini satın aldım. Kurulumda dikkat etmem gereken neler var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: anl4

Merhaba arkadaşlar şehir içinde kullanmak üzere bir bisiklet alacağım. Kron'un CX100 modelini tip olarak çok beğendim ama bisikletten pek anlamadığım için fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

http://kronbisiklet.com.tr/Bicycle/Detail/50

5 yıldır 2 farklı bisiklet kullanmış biri olarak Kron markasına bir türlü ısınamadım. Biraz daha para biriktirip Trek, Ghost, Merida, Scott, Specialized, Whistle gibi markalara bakar iseniz çok daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

Merhaba bugün kargo dahil 800tl ye kron tx100 2017 modelini satın aldım. Kurulumda dikkat etmem gereken neler var acaba

Gidon borusu kadro ile birebir aynı doğrultuda olsun.

Sele yüksekliği boyunuza tam uygun olsun. İnternette detaylı anlatımlar mevcut.

Jant mandalları orta şiddette olsun ve gösterilen doğrultuda katlansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afatih34

bütçem max 1200-1300 olmak üzere ev-iş arasında bineceğim. günlük yapacağım yol 10km. mosso,carraro ve bütçem yeterse sedona önceliğim. yardımlarınızı bekliyorum

O fiyat aralığında birçok bisiklet modeli benzer oluyor. Kadro yapısı ve vites sistemi vs.

Bence birkaç bisikletciyi gezin ve bütçeniz dahilinde vites sistemi en iyisi olanı tercih edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

quote:

bütçem max 1200-1300 olmak üzere ev-iş arasında bineceğim. günlük yapacağım yol 10km. mosso,carraro ve bütçem yeterse sedona önceliğim. yardımlarınızı bekliyorum

O fiyat aralığında birçok bisiklet modeli benzer oluyor. Kadro yapısı ve vites sistemi vs.

Bence birkaç bisikletciyi gezin ve bütçeniz dahilinde vites sistemi en iyisi olanı tercih edin.

Modifiyeli 2015 model sedona 300 aldım 800 tlye. Üstünde full set deore takılı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

quote:

Modifiyeli 2015 model sedona 300 aldım 800 tlye. Üstünde full set deore takılı

Full deore bu fiyata çok iyi.

• Merhaba şuan 26 jant carraro force 320 mtb kullanıyorum. 1300 TL civarı bir tur bisikleti ile değiştirmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

• Hocam max 2000 tl ye önerdiğin yol bisikleti var mı başlangıç için ? ekipmanlar dahil fiyat.
  • MissYou M kullanıcısına yanıt
    ben 1700 liraya aldım hocam çok daha uyguna aldım selesi standart bir sele bana göre rahat değil medikal sele aldım sele rahatlık açısından önemli bence.Standart seleler yaramaz. pedallarıda kırıldı plastikti kırmızı metal pedalla değiştirdim daha iyi pedal taktım bisiklet süper çok memnunum. kask dijital km üst seri bir fener işaret lambaları zincir temizleme setleri pompa eldiven yeni kolçaklar alyan takımı yama setleri 2 adet kilit biri sele biri bike için herşey full vallaha modifiye ettim ben aleti :) model çok önemli değil vitesler önemli bendeki 2017 bişi değişmiyor pek arka vites acera ön altus yeterli yani.

Bütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti TavsiyeleriBütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti TavsiyeleriBütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti Tavsiyeleri

• aynı benım gibisin bende 15 değil 20 senedir bike binmiyodum arkadaşım decatlondan 990 tlye almış biisklet 1 tur ver dedim bi bindim 20 yıl önceye gittim kararımı ozmn verdım çok araştırdım ama önce arkadaşın aldığı bisikleti alacaktım 990 a sonra baktım onda 9 vites var vazgeçtim sonra birazdaha iyi olan 1200 1300 lere baktım yok onlarda yaramaz dedim almışken 1 kere alıyosun bütcemi 2000 e çıkardım üstteki posttaki bisikleti aldım kron tx 500 2000tl dedi nakit verdiğim için sıkı pazarlıkla 1700e aldım çok memnunum kesinlikle 750 1000 1200 bunları alma 750 zaten saymamam lazım o tarz bişi hiç alma binemessin binersin ama yeterli gelmez bu bile bana artık işi çözdüğüm olayı bildiğim için az geliyo daha üstlere bakıyo insan konfor açsısından sağlamlık güven duygusu vs vs açısından almışken 1 kere alıcan koycan kenara binecen. benım bisiklete harcadıgım aksesuarlar bisiklet fiyatını geçti. sele değiştirdim pedal değiştirdim alyan takımı yama takımı zincir temizleyici zincır yağı kolçak üst seri dijital km üst seri bir far sellektorler pompa eldiven gözlük kask çanta herşey full onlarada 1 bisiklet parası verdim işin içine girince cidden veriliyor ve değiiyor. seneye kapadokyada görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 20 Mart 2018; 13:43:25 >

• 1000 lira civarında bütçesi olan arkadaşlar, ikinci el piyasasını takip edin. 1800-2000 liralık faturası olan garantisi devam eden tertemiz bisikletleri 900-1000 lira civarına alabilirsiniz.

Şehir içinde kullanmayı düşünen arkadaşlara sabit maşalı bisiklet almalarını tavsiye ederim. Amortisör 'e dağda taşta sürmediğiniz sürece ihtiyaç duymazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyse şimdilik onla takıl zaten zevk aldıkça bike dğeiştireceksin hayırlı olsun
  • Arkadaşlar yol bisikleti almayı düşünüyorum.net ayırdığım bir bütçe yok ama 2500 tl diyelim.Btwin triban 520 ve triban 540 flat bar modeli var.bagaj delikleri olması ve iyi bir donanıma sahip olduğunu düşündüğümden bu 2 bisiklete yoğunlaşıyorum.Kullanan var mı? Bu bütçeye göre önerebileceğiniz başka model var mı?
    Her gün işe gelip gelmede kullanmayı düşünüyorum(10 km).Kot pantolonla yol bisikleti kullanılır mı,bu da kafamı kurcalıyor.
    Onun dışında boş zamanlarımda yol yaparım.zaten yol bisikletine işe gitmek için değil de yol yapmak için karar verdim.
  • Giant air yerine orbea carpe 10 almaya karar verdim, ciddi fiyat farkı var!

Lütfen kendinize alır gibi yorumlayıp fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Fiyat, teknik, servis her açıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 25 Mart 2018; 20:31:10 >
  • Merhabalar şehir bisikleti almak istiyorum salcano istanbul ile b twin arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.