Şimdi Ara

Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.608
Cevap
75
Favori
267.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam normalde Meizu 16th'ye bakın diyecektim ama sizin işinizi özellikle pil konusunda Realme 3 Pro görecektir diye düşünüyorum.
  • Amerikadan telefon aldıracağım. Öncelikli olarak imei kaydı kolay olan kamerası üst düzey olan bir model istiyorum. Fiyatta 3000-4000tl arası. One plus 7t - oneplus 7pro - xiaomi mi note 10 aklıma ilk gelen modeller. Başka bu modellere alternatif olan varmı? Birde telefonlar aliexpreste bayağı bir uygun. Aliexpresten alıp amerikaya yollatsam olur mu? Bilgili arkadaşlar yardım ve öneri bekliyorum.
  • Selamlar 5000 TLye Temiz Samsung galaxy note 9 512 gb telefon buldum, sizce bundan daha iyi ne alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.kamerasi iyi pil performansı yüksek radyosu olan max 2200 liraya Samsung'un hangi modeli alınır..

• 2500-3000 bandında önerilerinizi alabilşr miyim. Note8 pro 128 ve mi9t arasında kaldım ama marka takıntım yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yildirayy Y kullanıcısına yanıt
    Hocam İstanbul Bilişim'de A50 alabilirsiniz. Diğer mağazalarda da A30 M30 gibi cihazlar bu fiyata bulunuyor. Zaten m30s a70 daha pahalı modeller.

• OzaNazY kullanıcısına yanıt
    Hocam hangisinin platformuna göre yorum yapacaksanız Mi9T S730, RN8Pro ise Mediatek G90T kullanıyor.
    Aslında iki model de birbirine rakip olarak tanıtılmış.
    GPU kısmında G90T overclock edilmiş Mali G72, S730 ise Adreno 6xx serisi modeli kullanıyor. Bunun yanında işlemcilerin fabrikasyon süreçlerine göre kıyaslanınca S730'da 8nm; G90t 12nm ile gelmektedir.
    Benim tavsiyem Mi9T yanında olur. Genel performansı, donanımsal özellikleri bakımından daha başarılı bir model ancak RN8 Pro da kötü bir model değil fiyatına göre.

• máwci kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece Note9 ve 512 GB olduğu için bu parayı veriyorsanız anlarım ancak geçen senenin donanımına sahip bir cihaz için bu kadar para biçmek ilerisi için eğer bir de güncellemeler konusuna dikkat eden bir kullanıcı iseniz büyük sıkıntı oluşturacaktır.
    Fiyat konusundaki tepkim ise aynı donanım özelliklerine sahip Meizu 16th'nin fiyatı ortada. Eğer kalemli bulduğunuz tek model buysa anlarım.

• 2019
    -Mi 9 lite 2200 -amoled-sony,ön kamera samsung
    --Oppo A9 2020 2300-720p-ips-sony
    -Redmi Note 8 pro 2050-ips-samsung
    -Redmi Note 8 1560-ips-samsung
    +Realme 3 pro 1530 -ips-sony
    --Mi a3 1500 -720p-amoled-sony-ön kamera samsung
    -Meizu Note 9 1500-ips-samsung

2018
    +++Meizu 16th 2200 -*ois-amoled-sony
    ++Oppo Rx17 neo 2050 -oled-sony
    +Meizu X8 1300-ips-sony
    2017
    +++Lg v30 2200 - *ois-amoled-sony

kendimce baktım indirim olursa alırım yoksa almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 26 Kasım 2019; 14:34:22 >
  • Iyi akşamlar arkadaşlar. Babama telefon alacagiz. 1000 1200 lira civari . Ekran çözünürlüğü çok kötü olmayan kullanirken donmayan.kamerasi kötü olmayan. Bataryasi 1 gunu cikaracak birşey dusunuyoruz. Redmi 8a ya baktim ozellikleri fena gelmedi. Sizin onerileriniz nelerdir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

@mabovski Hocam 10 lite ile P smart 2019 arasında o kadar açık bir makas var mıydı fiyat olarak? 32GB olması bile tercih edilmeme sebebi 10 lite'ın.
    @moza80 hocam siz ne yaptınız karar verebildiniz mi cihaz konusunda.
    tavsiyeleriniz için teşekkürler biraz geç yanıt olacak ama A50 aldık ilk hafta arızalandı. 2 ay ürünün bozuk olduğunu kabul ettiremedik servise şikayetvara vs hertarafa yazdık çizdik.en sonunda iş büyüyünce geri aldılar.telefon 3g ve 4,5g de çalışmamaya başlamıştı.samsunga tövbe bundan sonra daha evvel de kamerası ve cep telefonu bozulmuştu.bi şans daha verlim dedik ama artık bedava verseler samsung almam

iade edince p30 lite aldık o paralara.memnunum a50 den daha güzel geldi bi de spigen kılıf aldım on numara sorunsuz kullanıyorum.tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

• moza80 M kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatına göre pahalı cihazlar. Zaten Huawei de bitti bitiyor, Y9 Prime Avrupa ve Çin için ayrı şekilde satılıyor. Büyük ihtimal bu model de tutmayacak.
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 800-900 lira civarı bir telefon bakıyorum, bu bütçe üstüne çıkamıyorum. Xiaomi Redmi 7A nasıldır? Başka öneriniz olursa da değerlendirebilirim.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    Hocam Redmi 7A alınabilir. Tabi tek probleminin 32GB versiyonunda 2GB RAM'e sahip olmanız durumu.
    Eğer telefonla günlük işleriniz dışında ilişiğiniz olmuyorsa Redmi 7A alınır. 2GB RAM tarayıcıda gezinti olsun program arası geçişlere kadar problem oluşturma ihtimali olan bir kapasite. Diğer türlü Redmi 8 (32GB) veya Nokia 3.1 Plus (32GB) modellerine bakmanızı önereceğim.

Yanıt için teşekkür ederim hocam. Sosyal medya ve telefon işlevi dışında pek işim olmaz. Olmazsa dediğiniz modellere de bakayım. Carrefour'da Redmi 8A 32gb 959 liraya inmiş ama onda da 2gb ram var.
  • 1200 e note 6 pro aldım hata mı ettim
  • leadwell L kullanıcısına yanıt
    Hocam normal bir fiyat aralığı RN6 Pro için. Özellikle bu fiyat aralığında görece performanslı bir çipsete sahip bir model Note 6 Pro.

• 900-1000 tl'ye öneriniz nedir hocam?
    Kardeşim için alacağız ve oyunları kasmadan donmadan oynamak istiyor.

https://m.trendyol.com/xiaomi/redmi-8a-32-gb-kirmizi-cep-telefonu-xiaomi-turkiye-garantili-p-32564108?boutiqueId=372103&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_urun_listeleme&adjust_tracker=1xed9e_u72in2&adjust_campaign=cimri_urun_listeleme

İş görür mü fena değil gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 25 Kasım 2019; 21:30:5 >

• kurt gibi açım kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer oyun oynayacaksa hiç bu potaya girmeden Meizu X8'in hali hazırda düşmüş fiyatı ile alabileceğiniz hepsiburada sitesini inceleyin derim.
    Oyun söz konusu olduğunda GPU performansı ve dolaylı olarak RAM kapasitesindeki ihtiyaç artacaktır. Bu sebeple aradığınız modeldeki cihazın bu iki hususta başarılı olması gerekmekte. Öte yandan zaten bu fiyat aralığında performansı iyi pek fazla model bulunduğu söylenemez.
    Performansı düşündüğünüz cihazın katbekat üstünde.
    Günlük işler için bu kadar fark etmezdi ancak oyun işi söz konusu ise size önerim yalnızca Meizu X8 olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 25 Kasım 2019; 23:39:15 >
    Hocam çok güzel telefon ancak 1300 tl bu telefon keşke alabilsem ama yarın almayı planlıyorum eğer çok üzmeyecekse xiaomi marka bir telefon almayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 25 Kasım 2019; 23:40:22 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.