Şimdi Ara

Bütçe Maksimum 80.000 Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sedan istiyorum bagaj nedeniyle...
    Az yakması elbette herkesin gonlunden gecen birşey...

Olmazsa olmaz sunroof - Hız sabitleyici - ikinci el en az değer kaybı tahminen 1 - 1.5 yıl sonra satış olacak
    VW serisinde manuel, diger serilerde otomatik tercih..

1.4 TSI Jetta baktım manuel sunroof veya 1.2 manuel ve benzinli oldugu için cok zarar edersin diyorlar.

Golf 1.2 TSI baktım bagaj istememe ragmen olabilir dedim onda da yine aynı duurm cok kaybedersin diyorlar..
    Honda civic alıyordum yeni kasa cıkacak patlarsın
    ford focus ve astra sedan da da cok kaybedersin deniyor... yahu napcam ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorD_KeNNy -- 29 Haziran 2016; 18:10:35 >

• Senin gibi düşünsem;2. el bir Honda Civic Elegance alırım hiç bir şekilde değerde kaybetmez şehir içi 20-25 krşla gezerim.
  • Jetta yerine octavia bakabilirsiniz bence jettadan kalır yanı olduğunu düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMW 320d 2009-2010 model
    Yakıtı 7-8lt civarı olur, ikinci elde değer kaybı olmaz
    Sedan, bagajı yeterli, otomatik, sunroof'u var.

Yanlış anlaşılmasın herkesin görüşüne saygım var ama 80k civarı meblayı civice astraya vermek pek mantıklı gelmiyor.
  • Hocam civic ülkemizde altından daha iyi bir yatırım aracı halihazırda. Neredeyse perte çıkmış 10 yaşında araçlara 40bin liralar isteniyor. Civic 1 yılda iki kasa değiştirse yine de zarar etmezsiniz bence :) ancak hocamın da dediği gibi o kadar para verecek olsam bmw bakardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invoker_ -- 30 Haziran 2016; 3:45:19 >
  • civic ikinci el alamıyorum maalesef ilanlara abkıyorum sıfırından daha yuksek fiyatlar.. zaten satamıyorlar da ama fiyatlar dedigim gibi. sıfır istedim bayiye paranızı gondereyim hemen işlemlere baslayın dedim bayrama yetişmez ve bayramdan sonraya kalırsa 1500 lira daha cok para isteriz dediler ki bu konusma salı gunu yapıldı. sonra benim de tepemin tası attı başlatmayın arabanıza yetiştirin o zaman kardesim dedim falan filan almadım kaldı.

octavia düşünmüyorum ikinci eldeki satış-değer kaybı yüzünden acıkcası

BMW konusu ise o yaşlarda hep cok yuksek km li araçlar var ve acıkcası basımza iş açabilir zira daha önce oyle bir sorun yasadım bir araca cok masraf etmek durumunda kalmıstım ki bu aracın yarısı kadar bir paraydı. Yani nerdeee o paraya uygun kilometrede ve fiyatta BMW
  • Benım fıkrım bu fiyat bandına alınabilecek en mantıklı araç 3.20D'dir.Temız Lci motor 184 hp bulunabilir biraz arastırılırsa.
  • O paraya passat alin.hic bir sekilde zarar etmezsiniz.ayni sekilde superb de yakinda,zam yer tahminim,ondada zarar etmezsiniz

• passat ok olur otomatik vites malum dsg sorunları nedeniyle istemiyorum muhtemelen 1.4 tsi olacak bu durumda kac model aralıgında olmalı peki bu paraya sunrooflu bulabilecek miyim bilemiyorum
  • LorD_KeNNy kullanıcısına yanıt
    0 dan daha yüksek fiyat yazsınlar benim Spoya 100 bin lira yazayım veren olur mu deli dürtmediyse kimse vermez

Beğendiğiniz Civic olursa arayın pazarlık edin. Çünkü sizin kriterlere Civic uygun normalde yüksek modelli atmosferik 1.6 motorlu aracı önerme taraftarı bazı durumlar olmadıkça ama size Civic lazım

• bakalım bayramlık bir tane arac ile görüştüm gelcek 1 saat sonra.
    golf 6 1.4 TSI 2011 model 65k km de trendline gumus gri. 2 parca boya var baska da sıkıntısı yok muayene yeni.
    fiyat 43000 tl. bayramdan önce mutlaka araba ihtiyacı nedeniyle alıyorum bu aracı eger bir sorun cıkmazsa
    bayramdan 1-2 ay sonra satacagım ve cıksın bakalım yeni kasalar bunu satıp oyle 80 k seviyesine cıkacagım. acil arac ihtiyacı biraz işleri bozdu
  • Golf kaportasi icime sinmedi anlasamadik. Bütçe 80k arac aramaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorD_KeNNy -- 30 Haziran 2016; 17:35:13 >
  • 2015 veya 2016 model Passat trendline alabilirsiniz fakat trendline'larda sunroof olmaz herhalde.

• Yeni kasa trendline passat alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superb 1.4 tsi 125 bg liste fiyatı 73 bin lira.

• Superb diyorum modelini siz seçin artık
  • Superb derim bende. Premium olmayan D sınıfı araçlar arasında talisman ve superb en çok hoşuma giden araç. Passat almayın bence adım başı her sokaktan fırlıyor passatlar.
  • super b - jetta - passat bunlar benim için sorun olmayacak kullanabileceğim araclar sadece su durumda ikinci eldeki kayıt düşündürüyor baska birşey degil. En cok 1.5 - 2 yıl binerim cunku
  • Benim 2007 model 119k kilometrede LPG'li civic elegance var. 8k tramer kaydı var. 41k Türk lirasına vereyim size :)

• mazda önerirdim ama ikinci eli feci, sanırım aradığınız araç superb...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.