Şimdi Ara

burslar açıklandıı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LesAnders

Başarı sıralamasıyla hiç alakası Yok hocam , kardeşim üni de babam emekli lys sıramda iyiydi ama çıkmadı. İnsan sorguluyor kimlere gitti bu burs diye

@ruth naber bro nasıl gidiyor fakülte

Ayni be kanka yarin komite var korkuyorum :)

Sen naptın nasi gidiyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Başarı sıralamasıyla hiç alakası Yok hocam , kardeşim üni de babam emekli lys sıramda iyiydi ama çıkmadı. İnsan sorguluyor kimlere gitti bu burs diye

@ruth naber bro nasıl gidiyor fakülte

Bence de daha çok kişiye çıkması lazım ama bana çıktı.Benim babam her ay sigorta yatırıyor emekli olmak için, sabit bi kurumda çalışmıyor işi yok, çıkan arkadaşlarım da bu şekilde.Demekki böyle çok adam var, bilemiyorum.
  • Ruthlesss. kullanıcısına yanıt
    Benimki de yarın bende de hafif tırsma var pratik olduk bugün fulledim gibi ama yarın napacaz bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimki de yarın bende de hafif tırsma var pratik olduk bugün fulledim gibi ama yarın napacaz bakalım

Anatomi mi var ilk komitede siz de

• cx7 kullanıcısına yanıt
    Ya sen anlatıyon deminden beri

• Aralıkta mı 3 ayın parası ödenecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruthlesss.

quote:

Tıp 1 mi beyler hangi ünidesiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymer77

Ya sen anlatıyon deminden beri

şşşt sakin ol bakalım delikanlı, gel şöyle köşeye derdin ne senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

Orijinalden alıntı: Ruthlesss.

quote:

Tıp 1 mi beyler hangi ünidesiniz ?

Aynen 1. Sinif Cumhuriyet Uni

Sen?

• bıktım ya ne biçim sistem bu ihtiyacı olanlara vermiyorlar yeteeeeeeer
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Aynen bro Konya Necmettin Erbakan üni

• cx7 kullanıcısına yanıt
    lan ne acındırmışsın kendini madem o kadar lüks olmadan yaşıyordun internetle bilgisayarda kullanma lafa bak. herkesin evi arabası var sanıyorsun galiba yazık cidden yazık size, hayır ben şu yorumu görmeden önce bile bana çıkmadı ama umarım ihtiyacı olan birine çıkar diye içimden geçirirken senin şu yazını görüyorum, sende çekememezlik yaptığımızı söylüyorsun yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNO3

lan ne acındırmışsın kendini madem o kadar lüks olmadan yaşıyordun internetle bilgisayarda kullanma lafa bak. herkesin evi arabası var sanıyorsun galiba yazık cidden yazık size, hayır ben şu yorumu görmeden önce bile bana çıkmadı ama umarım ihtiyacı olan birine çıkar diye içimden geçirirken senin şu yazını görüyorum, sende çekememezlik yaptığımızı söylüyorsun yazık

sana kocaman bi ahahahaha diyorum.çok düşük seviyelerde bi düşünme yetin var.hadi yoluna canım
  • Bi kere çıksa çıkarım.

Tüm arkadaşlarıma çıktı bi ben kaldım

• Ruthlesss. kullanıcısına yanıt
    Kocaelindeyim hocam ben de.Komiteye daha var rahatız şimdilik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cx7

KES

Cirkinlestin evlat

• quote:

Evet bana çıktı.Çekemeyenler yine başlamış zenginler çıktı, adaletsizlik var bilmem ne.Kardeşler,dostlar babam beni hiç okula ile arabası ile bırakmadı, kenarda duran arsamız değerlensin de satalım diye hayal kurmadık hiç.Evimizde LCD televizyon yok, doğalgaz fazla gelecek diye battaniyeye dürüm gibi sarılıp oturuyoruz.Sistemde her şeyi sorguluyorlar.Siz sıcacık evinizden yine mağdur edebiyatı oynamaya devam, çeneniz kapanacaksa alın 400 lirayi size vereyim.Suçlu gibi hissettirmeyin adamı.

senle alakası yok hocam. Söylenenler taksi plakası, daireleri ve dükkanları olupta çıkana.
  • tutmadı
  • quote:

Evet bana çıktı.Çekemeyenler yine başlamış zenginler çıktı, adaletsizlik var bilmem ne.Kardeşler,dostlar babam beni hiç okula ile arabası ile bırakmadı, kenarda duran arsamız değerlensin de satalım diye hayal kurmadık hiç.Evimizde LCD televizyon yok, doğalgaz fazla gelecek diye battaniyeye dürüm gibi sarılıp oturuyoruz.Sistemde her şeyi sorguluyorlar.Siz sıcacık evinizden yine mağdur edebiyatı oynamaya devam, çeneniz kapanacaksa alın 400 lirayi size vereyim.Suçlu gibi hissettirmeyin adamı.

Helal olsun hocam.Tokat gibi çarpmışsın cevabı.
  • Kızın babası subay evleri arabaları var üstüne lojmanda kalıyorlar aynı şehirde okuyor ve kendisine burs çıktı kendinden küçük kardeşi var lise 1 ve ailesinin yanında okuyor. Kusura bakmayın 1300 tl maaşı olup sırf evi var diye burs çıkmıyorsa ben öyle kurumun...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.