Şimdi Ara

Bursadan Acil Satılık 16 GB 9 TL. IONIA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaslar Bursadan Acil Satılık Gb 16 adet ßulunmaktadır 9 tlden satıyorum.. Normal fiyat 11 ama Mecbur Kaldım indirim yok
    Bursa Dısı Alacaksada Parayı Almadan Gbleri vermem ..
    Sukruubabalar@hotmail.com Eklesin Alacak Olan Elden vericem Bursa..

70+ Warrior ilede takas olur gb .. üstüne gb ekleyebilirim ioniada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoChriss -- 19 Mayıs 2009; 1:04:37 >

• Ya Ioniada Gb ye para verenlere acırım yanlış anlama seni kötülemiyorum.
    tam açıklama yapmayayım ama Ionia 1 de Bug var millet deli gibi gb nin dibine vuruyo bug ile dupe yapıyorlar şu anda adamlar boyna bagırıyo gb 5 tl diye ama alan yok herkes öğrendi yapıyor duoe Neyse çok konuştum sanırım.
  • dogru diyosunda arkada$ım o olay bitti rollback geldi dün :) ßendeki gbler legal milletin gbleri silindi :):) arastırın isterseniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoChriss -- 19 Mayıs 2009; 2:18:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaNoZ

Ya Ioniada Gb ye para verenlere acırım yanlış anlama seni kötülemiyorum.
    tam açıklama yapmayayım ama Ionia 1 de Bug var millet deli gibi gb nin dibine vuruyo bug ile dupe yapıyorlar şu anda adamlar boyna bagırıyo gb 5 tl diye ama alan yok herkes öğrendi yapıyor duoe Neyse çok konuştum sanırım.

dupe mi kaldı bu sabah fixlediler
  • quote:

Orjinalden alıntı: T0lg@

quote:

Orjinalden alıntı: PaNoZ

Ya Ioniada Gb ye para verenlere acırım yanlış anlama seni kötülemiyorum.

dupe mi kaldı bu sabah fixlediler

iyi işde ezikler sevinemicek

• ßenim gbler saglam 10 gbsi satıldı 6 adet ßulunmaktadır :)
  • beyler 9 tl çok dupesiz gbleri bizim burada 7tl den satılıyor ve 15 gb üstü alacak olursa 5tl iniyor adam
  • SATILMISTIR GBLER ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.