Şimdi Ara

BURSA ÖZEL ANAOKUL VE ILKOKUL EĞITIM UCRETLERI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
7
Favori
29.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • 2022-2023 MBA okullarından %30 burs kazanmamıza rağmen;


  30.000 (Yemek+Eğitim)

  5.000 (Kırtasiye)

  7.000 -.8000 (Servis)


  Burslu şekilde herşey dahil 42.000 TL ve üzeri rakama geliyor.


  Geçtiğimiz sene aldığım fiyat herşey dahil burssuz 30.000 TL idi.


  Bu gidişle okul bulamayacağız, devlet okuluna devam edecek.

 • stbilisim s kullanıcısına yanıt

  Bu okullardan 2022 icin fiyat alan var mi

 • Gerçekten özel okul fiyatları bu sene aldı başını gitti. 25.000 TL ye Balat çocuk üniversitesinde kayıt yenileme yapılırken Demirci çocuk üniversitesinde eylül2022 fiyat 45.000+kırtasiye şeklinde planlanmış yeni kayıtlar.bursa çocuk üniversitesi şubeleri için söyleyebilirim ki herkese ayrı fiyatlar veriliyor.ve ne hikmetse sürekli fiyatlar güncelleniyor .
 • Artan enflasyonla birlikte okul ücretleri de ne yazık ki artmış durumda. Ben de bir ebeveyn olarak özel okul arayışındayım. Ne de olsa en büyük varlıklarımız çocuklarımız. Onlardan eğitim konusunda bir şeyleri esirgemek uzun vadede iyi bir sonuç vermez. Bu sebeple ince eleyip sık dokumak lazım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bursa Akademik Koleji ile anlaşmaya varacağım. Eğitim sistemleri ve öğrenciye sundukları imkanlar doğrultusunda güzel bilgilendirmeler aldım. Size de tavsiye ederim. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.
 • Merhabalar, daha önceki aylarda Akademik Koleji Hakkında yorumlarımı sizlere bildirmiştim. Bursa'nın en iyi koleji olan Akademik Koleji'ni seçtiğim için çocuğum da ben de çok mutluyuz. Nilüfer'in en iyi koleji olan Akademik Koleji'ne çok teşekkür ederiz. Öğrenciye sunmuş olduğu nitelikli eğitim ve kaliteli yabancı dil seçenekleriyle donanımlı bireyler yetiştiriyor. Bursa'da yaşayan ve özel okul arayan herkese Akademik Koleji'ni tavsiye ederim.

 • 2023-2024 eğitim öğrenim yılı için fiyat aldığınız okulları belirtirseniz birbirimize yardımcı olmuş oluruz

 • sınav koleji 2023 yılı erken kayıtı açmış bugün itibari ile 1. sınıf cocuğuna 60.000tl istedi + kıyafet+kırtasiye+servis hariç olarak

 • Özel okul arayışımda Akademik Koleji'nde 1 ay boyunca erken kayıt indiriminin devam ettiğini öğrendim. Okulu hem çevremden hem de internetten uzunca araştırdım. özel okuldan ayrı olarak dil okulları ve yazılım şirketleri de varmış. Akademik Koleji'nden eğitim alan bir aileyle tanıştım gayet memnun olduklarını ilettiler bilimsel metotlu eğitim modelleri, kapalı yüzme havuzu, çeşitli spor salonları, fen laboratuvarları, bilişim sınıfları olduğunu öğrendim. 55 bin TL fiyat verdiler büyük ihtimalle kaydımızı gerçekleştireceğim sizin de araştırıp görmenizi tavsiye ederim.
 • Arkadaslar 2023 icin fiyat performans okulu nereyi onerirsiniz.bildiginiz okul ve fiyatları yazarmisiniz
 • Son zamanlarda anaokulu için fiyat alan var mı?
 • merhaba herkase, 2023 te fşyat aldığınız özel okulları yazarsanız burdan takip edelim bizde. Ben mi Özgün kolajini aradım liste fiyatımız 90.00 tl de dedi sanırım indirim yapıcak. Bazıları henüz fiyat vermiyor.

 • Tan Balat
  Anaokulu 90
  İlkokul 1 - 120

  Bahçeşehir odunluk
  Anaokulu 80

  Kaplan
  Anaokulu ve 1. Sınıf 80-90 arası

  Tüm fiyatlar sadece yemek+eğitim diğerleri hariç..

  Başka fiyat alan var mı?
 • ozgun okulları

  ilkokul 90-100 arası

 • Bursa kaplan 83 dedi.uludag koleji 80000.
 • Özel okul arayışımda çevremden aldığım duyumlar ile Akademik Koleji ile telefon görüşmesi sağladım. Görüştüğüm hanımefendi gayet hoşgörülü detaylı bilgilendirme sağladı fakat telefondan fiyat belirtemediğini iletti. Yüz yüze görüşme için randevu günü belirledik ve ilk müsait olduğumda okulu ziyarete gittim. Dışarıdan bir gözle kolejin kampüsünü ve fiziki yapısını beğendim. Yemekhaneleri, spor salonu, yüzme havuzu, bilişim sınıfları gayet geniş ve ferahtı. Aynı zamanda kurum sahiplerinin dil okullarının ve yazılım şirketlerinin de olduğunu öğrendim. Çocuğunu gelecek dünyaya hazırlamak isteyen bir ebeveyn olarak bu oluşumları çok hoşuma gitti. Fiyatı 70 bin TL olarak belirttiler. Eğer siz de görüşmeye giderseniz mutlaka indirim için ısrarcı olun yardımcı oluyorlar. 64 bin TL’ye kaydımızı tamamladık. İlk izlenim olarak şu an için her şeyden memnunum.

 • memure m kullanıcısına yanıt
  Okul reklamı yapmak için buralara kadar düştüğünüze göre “çocuğumuzu nereye yazdırmamalıyız” sorusuna cevap verilmiş oldu.


  BURSA ÖZEL ANAOKUL VE ILKOKUL EĞITIM UCRETLERI
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.