Şimdi Ara

### Burak Yılmaz Düşmanlarını Yeneceğiz ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Burak Yılmaz düşmanlarıyla Burak'ın iyi forvet olmadığını düşünenleri birbirine karıştırmayın yeter.

Evet en güzel açıklama bu oldu.

Burak'ı eleştriyoruz diye bize düşman deme hakkını kim veriyor bu arkadaşlara merak ediyorum?

Elmander sene sonu gidecek. Umut keza kiralık ve akıbeti belli değil.

Takımda bir tane santrafor yok.

Ama bu forumda ne yazık ki, forvet ile santraforun aynı şey olduğunu sananlar var.

Santraforun ne demek olduğunu bilmeyenler hemen hakarete başvuruyorlar.

Bu konu kötü olmuş, Galatasaray taraftarını ikiye bölmek gibi birşey.

Kimse Burak Yılmaz düşmanı değil ve olmayacakta.

Burak Galatasaray'ın futbolcusu ama eleştriye açık bir futbolcusu. Yeri geliyor, Muslera, Eboue, Melo hatta Selçuk İnan gibi adamlar eleştriliyor Burak mı eleştrilmeyecek?

Hakaret etmeden tartışmaya öğrenebilirsek, birbirimize laf sokmadan tartışmayı öğrenebilirsek herşey ilerde güzel olur.

Bunun eleştiri ile alakası yok. Her maça gidiyoruz bu sene kombine almak kısmet oldu. Eskişehir maçında Burak 2 pozisyona girdi 1ini attı 1ini kaçırdı. O elek defans 90'da gol yedi. Herkes Burak'a sövüyordu kendini yırta yırta ve buna sürekli şahit oluyoruz forumda da tribünde de arkadaş sohbetlerinde de. Apaçık Burak Yılmaz düşmanı kaynıyor. Eğer Burak yetersiz ise takımda santrafor yoksa. Santrafor derken tam anlamıyla temel özellikleri santrafor olan bir adam yoksa yönetime ve teknik ekibi eleştireceksiniz Burak'ı değil. Kıvıra kıvıra bir hal oldu taraftar. E o zaman neyini eleştiriyorsun Burak'ın santrafor değilse ? Kendi kendinizi çürütüyorsunuz. Önündeki adama pas atamayan , anca boş kaleye gol atan Umut'u 1 kişi eleştirmezken , kamyon gibi ağır pozisyona bile giremeyen Elmander'i eleştirmezken Burak'ı yerden yere vururken hiç mi vicdanınız sızlamıyor. Burak 3 gol attı Hamit 2 asist yaptı diye gece uyuyaman Galatasaraylılar vardı fesatlıktan. Sonuna kadar arkasındayım Burak'ın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nikos Kazancakis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Burak Yılmaz düşmanlarıyla Burak'ın iyi forvet olmadığını düşünenleri birbirine karıştırmayın yeter.

Evet en güzel açıklama bu oldu.

Burak'ı eleştriyoruz diye bize düşman deme hakkını kim veriyor bu arkadaşlara merak ediyorum?

Elmander sene sonu gidecek. Umut keza kiralık ve akıbeti belli değil.

Takımda bir tane santrafor yok.

Ama bu forumda ne yazık ki, forvet ile santraforun aynı şey olduğunu sananlar var.

Santraforun ne demek olduğunu bilmeyenler hemen hakarete başvuruyorlar.

Bu konu kötü olmuş, Galatasaray taraftarını ikiye bölmek gibi birşey.

Kimse Burak Yılmaz düşmanı değil ve olmayacakta.

Burak Galatasaray'ın futbolcusu ama eleştriye açık bir futbolcusu. Yeri geliyor, Muslera, Eboue, Melo hatta Selçuk İnan gibi adamlar eleştriliyor Burak mı eleştrilmeyecek?

Hakaret etmeden tartışmaya öğrenebilirsek, birbirimize laf sokmadan tartışmayı öğrenebilirsek herşey ilerde güzel olur.

Bunun eleştiri ile alakası yok. Her maça gidiyoruz bu sene kombine almak kısmet oldu. Eskişehir maçında Burak 2 pozisyona girdi 1ini attı 1ini kaçırdı. O elek defans 90'da gol yedi. Herkes Burak'a sövüyordu kendini yırta yırta ve buna sürekli şahit oluyoruz forumda da tribünde de arkadaş sohbetlerinde de. Apaçık Burak Yılmaz düşmanı kaynıyor. Eğer Burak yetersiz ise takımda santrafor yoksa. Santrafor derken tam anlamıyla temel özellikleri santrafor olan bir adam yoksa yönetime ve teknik ekibi eleştireceksiniz Burak'ı değil. Kıvıra kıvıra bir hal oldu taraftar. E o zaman neyini eleştiriyorsun Burak'ın santrafor değilse ? Kendi kendinizi çürütüyorsunuz. Önündeki adama pas atamayan , anca boş kaleye gol atan Umut'u 1 kişi eleştirmezken , kamyon gibi ağır pozisyona bile giremeyen Elmander'i eleştirmezken Burak'ı yerden yere vururken hiç mi vicdanınız sızlamıyor. Burak 3 gol attı Hamit 2 asist yaptı diye gece uyuyaman Galatasaraylılar vardı fesatlıktan. Sonuna kadar arkasındayım Burak'ın.

Arkadaşım hala hakarete varabilecek tarzda konuşuyorsun. Bu ne hiddet bu ne celal?

Umut ile Burak aynı mevki oyuncuları değil bunu biliyor musun? Umut'un ilk görevi hiç bir zaman gol atmak ve santraforluk olmadı. Umut her zaman pres yapan, rakip defansı hataya zorlayan bir oyuncudur. Umut'un yanına bitiriciliği iyi bir santrafor koyduğun zaman sistem takır takır çalışır. Umut Elmander vâri bir oyuncudur. Ha Umut'u bedava diye alan ben değilim ayrıca.

Durduk yere kimsenin kimseye, laf sokmaya, tahrik etmeye, hakaret etmeye hakkı yoktur, önce bu olay çözülsün, sonrasında diğer meseleler çözülür.

Dostum benim amacım ne olay çıkarmak ne de bir futbolcuyu kötülemek. Sahada ruhunu teslim eden 1 dk dinlenmeyen sürekli koşan , sürekli pozisyona giren bir adama ana avrad söven , 5 pozisyondan 3'ünü gole çevirdi Cluj maçında aç bir ana konuya bak. Kazma Burak .... mesajlarından geçilmiyordu konu. Elmander daha pozisyona giremiyor keza Umut da öyle. Senin pencerenden bakıyorum ben de. Dünyanın hiç bir takımında Umut kadar yeteneksiz adamlara yer yoktur. Chelsea de 4 4 2 oynuyordu. Drogba - Anelka ile. Anelka'yı kanat santrafor gibi kullanıp orta sahada Essien - Lampard - Mikel 3'lüsü kuruyorlardı. Bu sistemin siz iyi bir santrafor ile işleyeceğini düşünüyorsanız , devam edin bu şekilde. En iyi Türk golcü bu adam. Herkes top yekün üstüne gelirken hiç kimse desteklemezken sahada çatır çatır cevabını veriyor. Biraz olsun bunu takdir etmiyor musun ? Ciddi soruyorum.

Dip Not: Geçen sene 12-13 gol atmış Elmander'i mumla arayanlar var. Geçen sene Selçuk + Melo = 25 gol attı. Bu sene öyle bir orta saha katkısı beklemeyin. Yarısı anca olur belki de olmaz. Burak bu ligi sonuna kadar götürecek gol kralı veya 2. olacak bizi de Umut - Burak 2'lisi şampiyon yapacak. Bu kadar net. Ama hiç bi zaman takdir edilmeyecek belli ki. Neyse iyi forumlar.

• Burak düşmanları Cluj maçında deli gibi sevinmesini bildiler ama ?
  • Beyler pazartesi günü patoloji vizem var, oturdum upuzun yazıyorum lütfen okuyun

Diğer takımları tutanların düşüncesi beni ilgilendirmiyor ama galatasaraylı olup da bu kadar çalışkan, hırslı, kendini geliştirmeye uğraşan bir çocuğa köstek olanlar beni üzüyor.

Şimdi burağı sevmeyenler ikiye ayrılıyor.

1. kısım burağa antipatisi olup(ki adamın tipi gerçekten antipatik, ronaldo gibi yani kabul) başta kötüleyip, şimdi sözünden dönemeyenler var, onlara bir şey diyemiyorum.

2. kısım ise burağı bildiğin beğenmiyor. Çeşitli tezleri var, hepsine cevap vermeye çalışacağım.
    a-) Çok kaçırıyor: Burak evet çok kaçırıyor. Çünkü pozisyona çok giriyor. Hem de aşırı fazla pozisyona giriyor. Ben bu kadar açık kovalayan, maç boyunca bu kadar gol atmak için uğraşan bir forvet girmedim. Şimdi bir forvetin defansın arkasına sızan bir forvet olması için bir kaç şeye ihtiyacı var.
    -Topsuz oyun görüşü: Bu konuda gördüğüm en iyi forvetlerden biri. Ve seven sevmeyen kabul eder, bu özelliği dünya starları seviyesinde. Önündeki defanstan biri çizgiyi bozsun, yanlış yerde pozisyon alsın, açık versin, Burak hemen orada bitiyor. Bu yüzden ligin en çok pozisyona giren forveti. Bu pozisyona girmek konusunda; "ama tüm takım burağa oynuyor" gibisinden bir argüman var. Tüm takım zorla burağa oynamıyor. Burağın koşuları hep doğru ve güzel koşular olduğu için arkasındaki futbolcular hep onu tercih ediyor. Ve bunu tüm maç boyunca usanmadan yapıyor. Karşı defansın yerine bir koyun kendinizi, ne kadar stres verici bir durum. Mesela sow bunu yapamaz, onun farklı meziyetleri var. Onun için burak kadar pozisyona giremiyor.
    -Hız: Burak zaten ligin en hızlı forvetlerinden biri, buna itirazı olan yoktur.
    -Önsezi: Arkasındaki pasörün ne yapacağını tahmin etmesi. Burda da devreye selçukla olan mükemmel uyumu giriyor. Ofsayt konusunda da, bir selçuğun attığı paslarda ne kadar ofsayta düşüyor, bir de diğer takım arkadaşlarının paslarında ne kadar ofsayta düşüyor buna bakın. Geç kalan genelde pası atanlar oluyor, burak değil.

b-) Sırtı dönük oynayamıyor: Evet şu an bunu istediğimiz seviyede beceremiyor. Ama bunu yapamaz anlamına gelmiyor. Sadece yıllardır yapmaya alışmamış. Refleksleri başka şeyler üzerine. Ama yavaş yavaş öğreniyor istediğimiz oyunu. Zaten ibb ve cluj maçında sırtı dönük bir kaç top alıp dağıttı. Yavaş yavaş alışıyor buna, özellikle ilk dakikalarda göğsüyle alıp kafayla emreye bıraktığı top, tam bir sırtı dönük forvet oyunu. Yani yapabiliyor, ama alışmamış. Yavaş yavaş alışacak. Çünkü fiziği gayet iyi, yapmasında hiç bir engel yok.

c-) Çok bencil: Bunu da yavaş yavaş aşmaya başladı. Daha uygun pozisyondaysa umuta veriyor, ibb maçındaki asistini hatırlayın. Ayrıca forvet dediğin biraz bencil olacak. Atabiliyorsa atsın abi.

d-) Kafa toplarında beceriksiz: Kısacık zamanda bu bile gelişmeye başladı. Ve iyi bir kafacı olması için hiçbir engel yok. Boyu uzun, fiziği iyi, iyi sıçrıyor. Sadece kafa vuruş tekniği zayıf. O da doğuştan değil çalışmakla geliştirilebilecek bir şey. Zaten burak o dipten buralara çalışarak, tırnaklarıyla geldi. Buna da çalışır geliştirir, geliştirdiği diğer özellikleri gibi. Çünkü öğrenebiliyor, öğrenmeyi, çalışmayı seviyor.

Ek olarak bu adam Türk, 5 milyona aldık. Zaten burak kadar pozisyona girip hepsini atan bir forvet, maç başı 5 gol falan atar. Onun da bizde işi ne? Higuain, Benzema, Messi, Ronaldo, Rooney, RVP vs vs hepsi kaçırıyor. Futbol bu kaçar. Ama atıyor da.
    Diyelim bir maç oldu 3-2 kaybettik. Burak 2 gol atmış, 2 tane kaçırmış. Siz burada burak kaçırmasaydı yenerdik pis burak diyorsunuz. Yahu 2 atıp 3 yiyorsak kızılması gereken Burak değil defanstır.

• bölüm iyice burak yılmaz bölümü oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Valla ben hala beğenmiyorum diyeceğim objektif degilsin yok kiskancsin bilmem ne diyeceksiniz.elmander 2 ye katlar bence Burak'ı.
    Vurmayin.

Ben de kazma diyecegim objektiflere poz ver diyeceksiniz. Baros Elmander'i 2 ye Burak'i 4 e katlar bence. Sow 8 e katlar bi de ustune utu basar.

Yavas vurun acimasin

Türkiye'de formda baros ve sow'un üstüne tanımam. Keşke Baros'u devre arası biz alsak. Sow'la çift forvet oynasalar. Vay babam vay

• quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Beyler pazartesi günü patoloji vizem var, oturdum upuzun yazıyorum lütfen okuyun

Diğer takımları tutanların düşüncesi beni ilgilendirmiyor ama galatasaraylı olup da bu kadar çalışkan, hırslı, kendini geliştirmeye uğraşan bir çocuğa köstek olanlar beni üzüyor.

Şimdi burağı sevmeyenler ikiye ayrılıyor.

1. kısım burağa antipatisi olup(ki adamın tipi gerçekten antipatik, ronaldo gibi yani kabul) başta kötüleyip, şimdi sözünden dönemeyenler var, onlara bir şey diyemiyorum.

2. kısım ise burağı bildiğin beğenmiyor. Çeşitli tezleri var, hepsine cevap vermeye çalışacağım.
    a-) Çok kaçırıyor: Burak evet çok kaçırıyor. Çünkü pozisyona çok giriyor. Hem de aşırı fazla pozisyona giriyor. Ben bu kadar açık kovalayan, maç boyunca bu kadar gol atmak için uğraşan bir forvet girmedim. Şimdi bir forvetin defansın arkasına sızan bir forvet olması için bir kaç şeye ihtiyacı var.
    -Topsuz oyun görüşü: Bu konuda gördüğüm en iyi forvetlerden biri. Ve seven sevmeyen kabul eder, bu özelliği dünya starları seviyesinde. Önündeki defanstan biri çizgiyi bozsun, yanlış yerde pozisyon alsın, açık versin, Burak hemen orada bitiyor. Bu yüzden ligin en çok pozisyona giren forveti. Bu pozisyona girmek konusunda; "ama tüm takım burağa oynuyor" gibisinden bir argüman var. Tüm takım zorla burağa oynamıyor. Burağın koşuları hep doğru ve güzel koşular olduğu için arkasındaki futbolcular hep onu tercih ediyor. Ve bunu tüm maç boyunca usanmadan yapıyor. Karşı defansın yerine bir koyun kendinizi, ne kadar stres verici bir durum. Mesela sow bunu yapamaz, onun farklı meziyetleri var. Onun için burak kadar pozisyona giremiyor.
    -Hız: Burak zaten ligin en hızlı forvetlerinden biri, buna itirazı olan yoktur.
    -Önsezi: Arkasındaki pasörün ne yapacağını tahmin etmesi. Burda da devreye selçukla olan mükemmel uyumu giriyor. Ofsayt konusunda da, bir selçuğun attığı paslarda ne kadar ofsayta düşüyor, bir de diğer takım arkadaşlarının paslarında ne kadar ofsayta düşüyor buna bakın. Geç kalan genelde pası atanlar oluyor, burak değil.

b-) Sırtı dönük oynayamıyor: Evet şu an bunu istediğimiz seviyede beceremiyor. Ama bunu yapamaz anlamına gelmiyor. Sadece yıllardır yapmaya alışmamış. Refleksleri başka şeyler üzerine. Ama yavaş yavaş öğreniyor istediğimiz oyunu. Zaten ibb ve cluj maçında sırtı dönük bir kaç top alıp dağıttı. Yavaş yavaş alışıyor buna, özellikle ilk dakikalarda göğsüyle alıp kafayla emreye bıraktığı top, tam bir sırtı dönük forvet oyunu. Yani yapabiliyor, ama alışmamış. Yavaş yavaş alışacak. Çünkü fiziği gayet iyi, yapmasında hiç bir engel yok.

c-) Çok bencil: Bunu da yavaş yavaş aşmaya başladı. Daha uygun pozisyondaysa umuta veriyor, ibb maçındaki asistini hatırlayın. Ayrıca forvet dediğin biraz bencil olacak. Atabiliyorsa atsın abi.

d-) Kafa toplarında beceriksiz: Kısacık zamanda bu bile gelişmeye başladı. Ve iyi bir kafacı olması için hiçbir engel yok. Boyu uzun, fiziği iyi, iyi sıçrıyor. Sadece kafa vuruş tekniği zayıf. O da doğuştan değil çalışmakla geliştirilebilecek bir şey. Zaten burak o dipten buralara çalışarak, tırnaklarıyla geldi. Buna da çalışır geliştirir, geliştirdiği diğer özellikleri gibi. Çünkü öğrenebiliyor, öğrenmeyi, çalışmayı seviyor.

Ek olarak bu adam Türk, 5 milyona aldık. Zaten burak kadar pozisyona girip hepsini atan bir forvet, maç başı 5 gol falan atar. Onun da bizde işi ne? Higuain, Benzema, Messi, Ronaldo, Rooney, RVP vs vs hepsi kaçırıyor. Futbol bu kaçar. Ama atıyor da.
    Diyelim bir maç oldu 3-2 kaybettik. Burak 2 gol atmış, 2 tane kaçırmış. Siz burada burak kaçırmasaydı yenerdik pis burak diyorsunuz. Yahu 2 atıp 3 yiyorsak kızılması gereken Burak değil defanstır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Israrla bu adamın kötü futbolcu olduğunu söylüyorum ısrarla beni g.t ediyor bakalım sonunda ne olacak?

keşke sezon boyunca böyle olsa da utanmadan söylesem bunu. ibb ve cluj maçında iyiydi, böyle devam ederse hatalı olduğumu kabul ederim. keşke dany de böyle haksız çıkarsa beni. haksız çıkmanın böylesi olsa hep, hep kazanırız fena mı

ama konuyu açan malum arkadaşla görüşeceğiz batı alt değil uzak doğuya gitsen nolacak la

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Israrla bu adamın kötü futbolcu olduğunu söylüyorum ısrarla beni g.t ediyor bakalım sonunda ne olacak?

keşke sezon boyunca böyle olsa da utanmadan söylesem bunu. ibb ve cluj maçında iyiydi, böyle devam ederse hatalı olduğumu kabul ederim. keşke dany de böyle haksız çıkarsa beni. haksız çıkmanın böylesi olsa hep, hep kazanırız fena mı

ama konuyu açan malum arkadaşla görüşeceğiz batı alt değil uzak doğuya gitsen nolacak la

### Burak Yılmaz Düşmanlarını Yeneceğiz ###

• quote:

quote:

Valla ben hala beğenmiyorum diyeceğim objektif degilsin yok kiskancsin bilmem ne diyeceksiniz.elmander 2 ye katlar bence Burak'ı.
    Vurmayin.

Ben de kazma diyecegim objektiflere poz ver diyeceksiniz. Baros Elmander'i 2 ye Burak'i 4 e katlar bence. Sow 8 e katlar bi de ustune utu basar.

Yavas vurun acimasin

Sizin gibi insanları görünce diyorum ki keşke gol atmasa şu adam defolsa gitse başka takıma rahat etse..En azından değeri bilinir..Adam gol kralı,her maç rahat gol atıyor,millet kaçırdığına takılır olmuş,birde gidip Sow Mow gelse diyorlar başka forvet yokmuş gibi..Adam her maç 1-2 gol atıyor,2-3 tane de kaçırıyor ne olmuş yani?Ulan onlarıda atsa zaten her maç rahat 3-4 gol atar,Dünya'da öyle bir forvet mi var her maç 3-4 gol atan,o çok övdüğünüz bitirici Sow her maç 4-5 gol mü atıyor,bizim haberimiz yok?Ne biçim Galatasaraylısınız ben anlamıyorum ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Vurmayin.

Yavas vurun acimasin

Sizin gibi insanları görünce diyorum ki keşke gol atmasa şu adam defolsa gitse başka takıma rahat etse..En azından değeri bilinir..Adam gol kralı,her maç rahat gol atıyor,millet kaçırdığına takılır olmuş,birde gidip Sow Mow gelse diyorlar başka forvet yokmuş gibi..Adam her maç 1-2 gol atıyor,2-3 tane de kaçırıyor ne olmuş yani?Ulan onlarıda atsa zaten her maç rahat 3-4 gol atar,Dünya'da öyle bir forvet mi var her maç 3-4 gol atan,o çok övdüğünüz bitirici Sow her maç 4-5 gol mü atıyor,bizim haberimiz yok?Ne biçim Galatasaraylısınız ben anlamıyorum ki..

Yok arkadas boyle artik. Isimizi gucumuzu birakip butun gun coluk cocuga karsi Burak'i mi savunacagiz? Biraz da millet bizle ugrassin.

Valla ben biktim, artik ugrasamayacagim. "Burak kazma" diyecegim rahat edecegim. Madem forumun suyu cikmis, yoneticiler bir sey yapsin. Onlar yapmiyorsa ben hic yapmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

quote:

Vurmayin.

Yavas vurun acimasin

Türkiye'de formda baros ve sow'un üstüne tanımam. Keşke Baros'u devre arası biz alsak. Sow'la çift forvet oynasalar. Vay babam vay

hocam formda baros olsa oynamaz mi? oyle forvet kolay gelmez bizim lige. ama euro 2012 izlediysen gormussundur son halini. baros ölmüş aglayani yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

quote:

Vurmayin.

Yavas vurun acimasin

hocam formda baros olsa oynamaz mi? oyle forvet kolay gelmez bizim lige. ama euro 2012 izlediysen gormussundur son halini. baros ölmüş aglayani yok

Yahu sıkıntıda o değil mi? Adam formda değil, formda olmayacakta. Adam öldü bir daha olmayacak. Fatih Terim ve Galatasaray adına ara transfer dönemine kadar Karacaahmet Mezarlığı'na gömülmüş yüzüne bile bakılmayan bir adam için burada aylardır dileniyorsunuz.

• Ya abi siz bunları ciddi ciddi mi yazıyorsunuz? Abi anlıyor musunuz yoksa anlamak mı istemiyorsunuz?

SON VURUŞLARI ETKİSİZ dedik diye,düşman mı olduk şimdi? o zaman hiçbir oyuncuyu eleştirmeyelim? Son maçta çok iyi vuruşlar yaptı ama kaçırdıklarıda vardı,son vuruşları etkisiz burası Trabzonspor değil burası Galatasaray her sene şampiyonluğa oynayan takıma geliyorsan son vuruşlarını geliştiriceksin kardeşim bende bu eleştiriyi yaparım.
  • Çocuk musunuz?Bu kadar kaptırmayın kendinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timsahlar

quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sneijder 10

Bide hortlatmış konusunu oy oy sanki bana dünyaca teknik bir forvet bahsettiğin adam
    Kaçırdıklarının videosunu koysana ? Cluj maçında direğin yanından,Antalya maçında son dakika %100 gol pozisyonunu,Fener maçında ezigi topu,Milli maçta Ardaya atmadığı pası,bir maçta yine bencilliğini kaç tane var onları hortlatsana ? Kabul edelim bu adamın en iyi yeteneği kendini yere atmak

•  ### Burak Yılmaz Düşmanlarını Yeneceğiz ###
  • O değil de "Burak Yılmaz bizde öyle" nedir ya ? :D O kadar emek verip pankart yapmadan önce de da eklerini ayırmayı öğrensin Gs taraftarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nuR^^

O değil de "Burak Yılmaz bizde öyle" nedir ya ? :D O kadar emek verip pankart yapmadan önce de da eklerini ayırmayı öğrensin Gs taraftarı.

Hangi ek ayrılacak hadi bakalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.