Şimdi Ara

buradaki tavsiyelerle gerçeğin uyuşmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada bakıyorum 40 45 50 60 a neyse işte şunu alırsın deniyor bi bakıyorum hiç alakası yok burada mı bi şey var piyasada mı burada denilen fiyatlara temiz araba alabilen var mı

• Burdaki tavsiyeleri not et en az tavsiye edilen araç hangisi ise onu al burda 308 cruze gibi araçlar kutsal sayılır bunlara laf etmek günahtır hemen saldırırlar ama piyasada pek alıcısı olmaz dhnın tersini yap nirvanaya ulaş
  • yillardir soyluyorum bir araba arastiriyorsaniz yeri burasi degil. her markanin kendi forumlari var gidin kullanicisindan bilgi alin. Burda duzgun bilgi verecek adam sayisi iki elin parmagini gecmez.
  • Aynen öyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

yillardir soyluyorum bir araba arastiriyorsaniz yeri burasi degil. her markanin kendi forumlari var gidin kullanicisindan bilgi alin. Burda duzgun bilgi verecek adam sayisi iki elin parmagini gecmez.
    Hocam merhaba babam mondeo almayı planlıyor ama 2.eli yok sizce nasıl bir araba?
  • Tavsiye yapanlar ya uzun süredir arac bakmiyor kendine ciddi ciddi ya da siz pazarlık payını dusmuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Hocam merhaba babam mondeo almayı planlıyor ama 2.eli yok sizce nasıl bir araba?

Alıntıları Göster
    Hangi kasasını alacak? Fp olarak iyi sayılır. 2.el önemli ise ınsignia da alınabilir.

Bir arada Mazda 3 ve Volvo v40 efsane idi. her bütçeye bunlar önerilir ama ıs almaya gelince kimse almazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 17 Mayıs 2019; 21:9:31 >
  • ALPHA LION KING A kullanıcısına yanıt
    pazarlık edecek rakamlar yok arada 10 bınler oynuyor neredeyse
  • Ben kafayı yedim yiyeceğim. Sahibinden filtre yapıyorum. 2014 2016 95000 km altı ve 90 95 bin arası fiyat. Önüme çıkanlar megane eski civic polo leon auris . Bu mu yani ? Bu mu bu paranın hakkı
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    2010 hackback titanyum sahibiyiz.
    Binilmek için mükemmel bir araba diyebilirim.
    Parça fiyatları passattan falan baya ucuz. Kaldı ki sınıfının en sorunsuz aracı sayılır.
    İç hacmi çok geniş ve rahat. Arka direklerde klima menfezleri var.
    Yalıtımı o yıllardaki passattan iyi.
    Sadece 2.eli yavaş bir araba.
    Uzunyol sürüşlerinde çok keyifli yolda akma hissi var.
    Özellikle merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplamaya çalışırım.
  • Yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    O zaman ilk dediğim
  • Eskiden daha iyiydi, şimdi çoluk çocuk çok boş adam var. Adamın birinde mitsubishi var hangi konu açılırsa açılsın herkese onu öneriyor. Vatandaş kütahya da mitsubishi alıp ne yapacak parçası yok ustası yok.
  • oto-danışman-expert kullanıcısına yanıt
    nasıl
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar o kadar aptal ki. 2005 model otomatik Honda yı 45 e sattılar. O da kardeş arasında olduğu için biraz uygun fiyatlı oldu diyorlar. 45 e 15 yıllık araç. Diyecek bir şey yok.
  • Genel tavsiye ve bilgi ile.... bilmek bizim haddimiz değildir dilimiz döndüğü kadarı ile yardım erebilirim....
  • Polo alın o zaman . Boşverin Mazdayi, volvoyu
  • 2006 1.4D corolla aracımı 42.000 Sattım

2007 yılında 27.000 kusura almıştık ilk sahibinden

Yüksek fiyat yazan ilanlara da fazla aldanmayın satılmıyor şuan piyasa ölücü dolu hakkını veren yok temiz sahibinden ilanlara teklifinizi yazın satamazsa döner size mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 17 Mayıs 2019; 23:12:48 >
  • Mazda ve Chevrolet önerenler sayesinde tavsiyeler gerçeğe uymuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Burdaki tavsiyeleri not et en az tavsiye edilen araç hangisi ise onu al burda 308 cruze gibi araçlar kutsal sayılır bunlara laf etmek günahtır hemen saldırırlar ama piyasada pek alıcısı olmaz dhnın tersini yap nirvanaya ulaş
    Volvocuları ve mazdacıları unutmuşsun hocam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.