Şimdi Ara

Bunu çevirirmisiniz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • I decided to keep this glitch for myself, but i think people are waiting for me to post this. So listen carefully if you want to learn.

First, go to town and stand 1 inch above your chat bar. Now click the tree near the arrow sign, just one click then immediately click on the coffee shop door. To go back and forth, just click the path way going to the dock then click the coffee shop door again.
    club penguin ile ilgili çok önemli!!!

• yokmu çevircekk
  • glitch sanırım sorun gibi birşey..

bu sorunun çözümünü saklamak isterdim ama anlaşılan herkes bu postumu bekliyor..

önce towna git chat bardan 1inc uzakta dur..ok işaretinin yanındaki oka tıkla..1kere tıkla sonra hemen coffe shopa tıkla..arkanı dön ilerle rıhtıma giden yolu tıkla sonra coffee shopun kapısını tekrar tıkla

club penguin ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

glitch sanırım sorun gibi birşey..

bu sorunun çözümünü saklamak isterdim ama anlaşılan herkes bu postumu bekliyor..

önce towna git chat bardan 1inc uzakta dur..ok işaretinin yanındaki oka tıkla..1kere tıkla sonra hemen coffe shopa tıkla..arkanı dön ilerle rıhtıma giden yolu tıkla sonra coffee shopun kapısını tekrar tıkla

club penguin ne?

Club Penguin bir oyun.

www.clubpenguin.com

• biraz daha iyi çeviren olmazmı
  • Kendim için bu hatayı saklamaya ( gizlemeye ) karar verdim .ama bence herkes benim mesajımı bekliyor...Bu yüzden eğer öğrenmek istiyorsan dikkatlice dinle ;

öncelikle merkeze git ve oradaki chat bar'ın 1 inç uzaklıgında dur.Şimdi ''OK'' simgesinin yanındaki ağaca tıkla.Sadece bir kere tıkla ve tıkladıktan sonra hemen kahve dükkanının kapısına tıkla.Arkanı dön ve sahile git.Limana gitmek için sadece patika yola tıkla ve sonra tekrardan kahve dukkanının kapısına tıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telly71 -- 28 Temmuz 2007; 19:28:29 >
  • www.hemencevir.com
  • nerde yazıyo bu
  • Nasıl bir oyun?
  • Ben, kendim için glitch bu kadar tutmayı kararlaştırdım, ama ben, peopleyi düşünürüm, bu kadar bana postu bekliyor. So, dikkatli şekilde dinler, eğer sen, öğrenmeyi istersen.

İlk olarak, 1 inç yukarısında şehir ve stand bar olan senin sohbetine git. Şimdi, yakınında ağaç signin olduğu oku tıklar, sadece o zaman bir tıkırtı, restorana kapıyı hemen tıklar. Arkaya gitmek ve ileri, doka giderken patha yolu sadece tıkla, yeniden restorana kapıyı o zaman tıkla

buyrun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.