Şimdi Ara

BUNU BİLMİYORDUM! TÜRKİYENİN EN KÖTÜ OTOMOBİLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

o zaman albea yı listeden kaldıralım .. ilk üç te dacia solenza lada ve tata indigo olmalıydı .. mutabıkmıyız ?

ama albea kesinlikle ilk onu hatta 5 zorlar ?

Evet ilk 10 a girer hatta ilk 10'a bence Symbolde girer

Bizde Donanaım haberde böyle bi yarışmamı yapsak
  • Bence Honda City de derece yapmalıydı
  • Sadece tasarım mı Lada vega ile bir uzun yol deneyimim oldu.Araba gitmiyor tam bir işkenceydi.
  • Honda city. tata. sumbul
  • quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

quote:

o zaman albea yı listeden kaldıralım .. ilk üç te dacia solenza lada ve tata indigo olmalıydı .. mutabıkmıyız ?

ama albea kesinlikle ilk onu hatta 5 zorlar ?

Evet ilk 10 a girer hatta ilk 10'a bence Symbolde girer

Bizde Donanaım haberde böyle bi yarışmamı yapsak

• Anket yapılsa güzel olurda. Anketin gerçeği ne kadar yansıtacağı tartışılır. 16 yaşında adamlar yılların şoförüymüş gibi ahkam kesiyor,yada yaşı büyük olupta hayatında sadece resimlerden gördüğü arabayı yerin dibine sokuyor. Çok bilgili ve bilinçli arkadaşlarımızda var tabi.
  • Doğru ama amaç eğlenmek zaten konu dışına yapılır böyle bir şey yapılırsa çok sorun olacağını sanmıyorum

Ben aklıma gelen adayları yazıyorum;

1.Lada Vega
    2.Dacia Solenza
    3.Tata Indigo
    4.Honda City
    5.Hyundai Matrix
    6.Renault Symbol
    7.Fiat Albea
    8.Skoda Fabia Sedan

Benim şimdilik aklıma bunlar geldi bi 10 araba belirleyelim onların arasında anket yaparız

Araba eklemek isteyen olursa burdan mesaj atsın
  • bence de dacia solenzo dandik bir araba anket olursa hiç düşünmem basarım oyumu
  • 40.000 ytl lik arabayla 19.000 ytl lik arabaları aynı ankete koyarsan 19.000 ytl lik arabanın sonuncu çıkması normal. anketler olcu olmaz hem bu işlerde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: derbederxl

40.000 ytl lik arabayla 19.000 ytl lik arabaları aynı ankete koyarsan 19.000 ytl lik arabanın sonuncu çıkması normal. anketler olcu olmaz hem bu işlerde.

Bence koyduğum 8 arabada birbirine aşşa yukarı denk sayılır zaten biz sadece tasarım üzerine konuşuyoruz bu arabaların alt yapılarının sağlam, motorları dayanıklı, kullanışlı olmalarıyla ilgili değil
  • iç ve motor dizaynı açısından diycek bişeyim yok ama dış görünümde en berbat 3 araba bence
  • eğer konu tasarımsa albea en kotulerden zaten fiat herzaman kotu tasarımlarıyla unlu olmustur. üstelik ust sınıf bi marka olmasına ragmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

bence de dacia solenzo dandik bir araba anket olursa hiç düşünmem basarım oyumu

hurda indirimiyle hiç peşin para vermeden aldıgım ilk 0 km arabam ..10 bin liraydı .. 5000 te hurdadan düş.. 5200 e gelmişti ..arabanın devir saati yoktu ..çapraz frenliydi ..ama iyi kaçıyordu .. reno9 un fotokopisi
    arabada malzeme olmadığı için motoru uçuruyordu sinek gibi birşey .. yola oturmazdı hiç .. mecbur kalınırsa binilmeyecek araba değildi ...
    oyumu ladadan sonra tataya veriyorum sonrasındada solenzaya (içim burularakta olsa )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 1 Ağustos 2007; 9:13:46 >
  • bence golf 5ide ekleyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

bence golf 5ide ekleyelim

bu iş lincoln navigatore kadar gider
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

bence golf 5ide ekleyelim

bu iş lincoln navigatore kadar gider

Gitmemesi içi ben 8 arabayla anketi başlatıyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

Doğru ama amaç eğlenmek zaten konu dışına yapılır böyle bir şey yapılırsa çok sorun olacağını sanmıyorum

Ben aklıma gelen adayları yazıyorum;

1.Lada Vega
    2.Dacia Solenza
    3.Tata Indigo
    4.Honda City
    5.Hyundai Matrix
    6.Renault Symbol
    7.Fiat Albea
    8.Skoda Fabia Sedan

Benim şimdilik aklıma bunlar geldi bi 10 araba belirleyelim onların arasında anket yaparız

Araba eklemek isteyen olursa burdan mesaj atsın

şahin doğan kartal nerde kardeşim ya ne albea'sı.bu arada city 4. olacak kadar berbat değil ancak 9-10.

• Oy kullanımı başlamıştır TIKLAYIN

Herkesin oylarını bekliyoruz
  • nissan micra, renault twingo ve megane 2 HB, tatalar, coupen vs vrken bence haksızlık olmuş bence albea'ya tabi bunlar tasarım olarak.

ama bi çok uzak doğu aracı daha kötü bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patch -- 31 Temmuz 2007; 23:10:36 >
  • peugeot 206 sedanı da unutmamak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.