Şimdi Ara

Bunny Cfg... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
130.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar cfg falan yalan ısler azmedın oluyo valla ... ben cfg sız yapıyorum sahsen 1.6 da....
  • Bylr bnde de cfg war hatta bu cfg sayesinde wall bile açabiliorum ama bazı map lere girmio mesela de_dust2 , awp_battle , fy_iceworld , awp_dust gibi map lere girebiliorum ama de_aztec , de_inferno yha girmio girio ama serverin altında processing looser.cfg yazıo bunu nasıl önleyebilirm lütfen bana yardımcı olun şimdi den tşk ler
  • ne gereq var gırın bı bunny mod olan servera ne urasıosunuz ucar gıbı bunny yapın.
  • Source'de de oluyormu ?
  • Arkadaşlar nolur birisi adam gibi manuel olarak bunny nasıl yapılır anlatsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mOnstEr.ay

quote:

Orjinalden alıntı: ALLEIN

önce mousenin wheeline alıon zıplamayı ve başlıon wheelle zıplamaya sonra sağ sol sırasıyla basıp çekion ve sonra w ile basılı tutarken sağ sol dvm ve wheel sürekli zıplama ve sürekli w basılı oluyor ve sağ sol kolay gibi geldide bakalım yapabilecez mi (yanlış olabilir ben böyle duydum)

Hyr W ya basılmadan yapılır bunny.

duyduğumu yazmıştım şuan sadece a-s mouse whell ve mouse yönlendirerek yapıyorum ve belli bir zaman sonra hızlanıyor zıplaması.

buda youtubede yapımı anlatan video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sérd@r -- 28 Kasım 2007; 10:17:18 >

• usta bunny lazım verırısen cok cok benııhya aedersın msn
    poyraz_1932@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beko!

bunny.cfg ısteyenler msn yazsın ben szze yollarım daha once 5 ksıyıe yolladım hepsı sımdı bunny KinG oldular hehe

arkadaşım bende istiyorum 1.6 cs de bunny hop yapmak tugrul32@msn.com yollarsan memnun olurum sağolasın

• bunny i cfg siz yapabilen asıl kraldır. cfg li herkes yapar cfg siz yapmak azim ister cfg sadece oynamayı bilmeyenlerin ayarları yapamayanların işidir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeriaN

bunny i cfg siz yapabilen asıl kraldır. cfg li herkes yapar cfg siz yapmak azim ister cfg sadece oynamayı bilmeyenlerin ayarları yapamayanların işidir..

Güzel açıklamışsın. En iyi oyuncu default oyuncudur. Zaten serverımız tamamiyle defaulttur. Serverımıza gelen teamler ayarlarının bozulduklarını söylerler. Bazıları maçı gg ilan eder, neden? cfg si çalışmaz veya con_color gitmiştir vesaire vesaire.
  • banada gönderirsen sevinirim : diqafali@windowslive.com
  • size bunny cfgsi vereyim en iyi bunny bununla oluyor

bind mwheelup +jump 

bnun üstüne bunny cfg tanımam ...
  • ben cfg siz bunny yapıyorum

o kdar fazla cfg ye bağlı kalmayın...biraz uğraş sonucu sizde cfg siz bunny yapabılırsiniz
  • CausN* Bırak Allahını seversen ya..
    Zor ötesi..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.