Şimdi Ara

BULAŞIK MAK.DETERJANA DİKKAT...... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
7
Favori
59.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Demek unvanları prof olan maranki ve saraçoğlu ticarete el atmış. Bn bilmiyordum. Bu vakitten sonra bu adamların açıklamaları bana bişey ifade etmiyor. Ve çok ahlaksızca geliyor. Oh ne guzel o zararlı bu zararlı de, sonra bunu ticarete dök. Yuh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkurler bilgilendirme için...
  • Topikte yazdım...Ben çok acı çekiyordum..Midem ateş gibi yanıyordu...Bulaşık deterjanı değiştirdim..Uzun zamandır AMWAY DİSH DROP kullanıyoruz...Çok şükür....Ağrı sancı yok..Tehlikesi yok...Bir tableti 2 ye bölüp kullanıyoruz... Yetiyor...Ve bitkisel....Deterjanlı suyu evdeki çiçeklere dökün bir şey olmuyor...Öldürmüyor....
  • Bende arada bir arap sabunu kullanıyorum cok az celikleri evet parlatıyor ama plastşkleri matlaştırıyor sadece çeliklerde kullanın derim.Ayrıca şirke koymak ta çok iyi pırıl pırıl yapıyo.
  • Ayrıca arap sabunu sıvı kullanmanızı tavsiye ederim.
  • Madem konu hortlamış bende bir soru sormak istiyorum

Parlatıcı gözüne koyulan sirke zamanla parlatıcı haznesini yıpratıp deliyormuş.
    Duyan gören bilen var mı?

Ayrıca temizlik amaçlı satılan beyaz sirke acaba daha etkili olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciko44 -- 11 Nisan 2016; 14:02:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada insanlara laf sokmak için laf çakmak için bulunan bilgi paylaşımı yapan insanlara , forumdaşlarımıza edepsizlik yapan trolleri forumda istemiyoruz....Yönetimi göreve davet ediyoruz.....Saygılarımla...
  • Bizde evde mümkün olduğunca kimyasallar yerine doğal malzeme kullanmaya çalışıyoruz. Kimyasal maddelerle çok iyi bir temizlik elde etmek yerine sağlıklı bir temizlik elde etmeyi hedefliyoruz.

Eşim bulaşık makinasında deterjan gözüne,yarı yarıya, toz limon tuzu(aktarlarda var) ve karbonat, parlatıcı olarak da elma sirkesi kullanıyor. Bulaşıklar belki ışıl ışıl değil ama tertemiz çıkıyor. Sağlıklı bir temizlik olduğu için içimizde rahat oluyor.
  • Bu naturex marka dogal tablet var kullanan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen zaman içerisinde insanlar midelerini korumak için bitkisel bulaşık deterjanı aramaya başladılar.... İstek olunca satışlar başladı.....Hepsi Burada, N 11 Com da farklı markalar satılıyor... FİLE markette bitkisel bulaşık deterjanı satılıyor... Çok şükür yaygınlaşmaya başladı...… Çok sevindim...Saygılarımla....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.