Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.014
Cevap
94
Favori
514.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 559
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 189
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hozburun (3653 mesaj) BMW 528 (1334 mesaj) MrCEO (1193 mesaj) Türk Navy (729 mesaj) Dictator (708 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5695 mesaj) Mobil (3217 mesaj) Tablet (754 mesaj) (16 mesaj) Mini (297 mesaj) Uygulama (58 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Swatch'lar çok zor su geçirir ama geçirince de pek iflah olmuyor.

Bayisine götürebilirsin. Ama bayilerde pil kapağı, conta gibi şeylerin yedekleri olmuyor. Belki bozulup başka saat için indirime gelmiş saat varsa ellerinde parçalarından kullanabilirler.

Yoksa onlar da distribütöre gönderir. Biraz beklersiniz yani.

Teşekkür ederim,en iyisi dediğiniz gibi bayisine götürmek olucak.
    |
    |

er-tay ağabey yoktun uzunca bir süre, hoşgeldin. Yeni Saatler bölümüne ilk mesajın bu galiba.

Orijinalden alıntı: Can-KSK

er-tay ağabey yoktun uzunca bir süre, hoşgeldin. Yeni Saatler bölümüne ilk mesajın bu galiba.

Sağolasın Deniz,

Aralık ayının tamamında dısarıda olduğum için giremedim. İlk mesajım olmasada ilklerden denilebilir.

Yeni bölüm çok güzel olmuş, en azından adam kimsenin "dükkan benim" mantığında hareket edemeyeceği ve herkesin eşit haklarda paylaşım yapabileceği bir saat forumu olmuş oldu. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
    |
    |
    hergün hep mako

|
    |
    Genel Saat Sohbeti | Saat Mekanizmaları ve Teknik Bilgiler | Saat İncelemeleri | Saat Tercihleri | Mako
    |
    |

Orijinalden alıntı: er-tay

Bu günlerde bununla takılıyorum.

Bu çok güzelmiş. Ben bu modeli hiç farketmemiştim. İndeks renkleri, kollar çok hoş
    Seiko Mod değil değil mi?
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    Burbank,
    Evet Seiko. Bu saati 1,5 yıl evvel almıştım ve nedense sonraları pek hoşlanmadığımdan olsa gerek bir kenarda duruyordu. Bir kaç aydır benimde gözüme güzel görünmeye başladığından bu tarafa takıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: polish

imageshack çok gıcık, üyelik istiyor. üye oldum yine yüklemiyor.

kusura bakma :( buna artık evden bakarsın, Omega seamaster planet ocean;

bu saatse eğer, bizimkiler ne ola ki

off off hemde seamaster planet ocean . bir off çekeyim karşı ki dağlar yıkılsın...

Mükemmel bir Omega

seninde olur endişe etme ama ne bu işin, nede hayallerin sonu var.

yıllar önce 20 yaşlarında, ilk otomatik seikomu edindiğim zaman, dünyalar benim olmuştu. o zamanki tek ve en büyük hedefim bir tag heuer'di. şimdi çekmecemde bir carrera var. ve aylardır yüzüne bile bakmamışımdır. ilk isviçre otomatik saatimi edindiğim zamanlarda ise hayalim bir otomatik omegaydı, sonra co axial calibre omega hayalleri kurmaya başladım. şimdi çekmecemde 2 co axial omega var. elbette bu işler ekonomik durum ilede alakalı. ama bakıyorum ki, 10 yıl önceki gelir durumum neyse, bugünde o. sadece bakış açısı değişiyor. o zamanlar bir saate en fazla şimdiki parayla 300 TL veririm diyordum, daha fazlası, bir memuru sarsacak bir meblağdı. ama pek ala yeni çıkan bir telefona 1000 TL verebiliyordum, üstelik her yıl yeni modeller çıktıkça yeniliyordum. bilgisayar ve laptobumu 1-2 yılda bir, arabamı 3 yılda bir değiştirmişimdir. şimdi 3 yıldır aynı telefonu, 5 yıldır aynı laptobu, 6 yıldır aynı arabayı kullanıyorum. mevcut ekonomik durumdan ziyade, harcama kalemleri ve oranları değişti sadece.

hedeflediğim bazı saatleri çok şükür edindim, ama aslında bazen, bazı şeylerin sadece hayalini kurmak, ona ulaşmaktan daha güzel. ona ulaştığınız zaman büyü ve macera bir anda bitiyor. evet, hedeflediğim hayale kavuşuyorum. ama 3 yıldır benimle yaşayan hayalde bir anda bitiveriyor. hayalini kurupta aldığım ilk tag heueri koluma taktığım zaman mutlu olmadığımı farketmiştim. anladım ki güzel olan o değilmiş, benim hayalimmiş . aşık veyselin dediği gibi, güzelliğin on para etmez, bendeki bu aşk olmazsa.

lafın özü, bazen hayal kurmak, ona ulaşmaktan daha güzel. o yüzden arzuladığın saate ulaşamazsan da hiç üzülme.

• Er
    0 Mesaj
    ama japonları çok severim ;

|
    |
    Hocam çok güzel yazmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13018 Mesaj
    Geçen sene hediye olarak gelen tommy saat var.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: polish

ama japonları çok severim ;

Iste tam benim sevdigim bir model daha ic gorunumu karisik degil sade ve belirgin cizgiler valla ustad seninle saat zevklerimiz epey yakin(:
    bu arada yukardaki ders niteligindeki yazin icin eyvallah.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: er-tay

Bu günlerde bununla takılıyorum.

Enteresan ve guzel bir Seiko modeli

|
    |
    polish çok güzel yazmışsınız, saat konusunda bir tecrübem olamasada ki öyle olacak gibi, aldığım teknolojik ürünlerde felan büyü ve macera hakketen bitiyor.

|
    |

Uche Okechukwu # Jes Högh # Elvir Bolić # Jay-Jay Okocha # John Moshoeu # Viorel Moldovan # Elvir Baljić # Samuel Johnson #
    Haim Revivo # Kennet Andersson # Nikola Lazetić # Milan Rapaić # Washington # Miroslav Steviç # Ariel Ortega # Serhiy Rebrov #
    Stjepan Tomas # Pierre van Hooijdonk # Marco Aurelio # Fabio Luciano # Márcio Nobre # Alex de Souza # Stephen Appiah #
    Nicolas Anelka # Mateja Kežman # Edu Dracena # Diego Lugano # Deivid de Souza # Roberto Carlos # Daniel Güiza # André Santos #
    Cristian Baroni # Miroslav Stoch # Mamadou Niang # Joseph Yobo # Moussa Sow # Dirk Kuyt # ? #?
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    Burdaki cogu saate gore sonuk kalicaktir ama benim kolumda bugun tissot Tissot T17.1.486.55 saatim var.

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: talha0594

Burdaki cogu saate gore sonuk kalicaktir ama benim kolumda bugun tissot Tissot T17.1.486.55 saatim var.

Neden sönük kalsın.. Güle güle kullanın.

Polish

Bu aralar Ahmet ALTAN okuyorsun galiba

• Yüzbaşı
    594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burbank

quote:

Orijinalden alıntı: talha0594

Neden sönük kalsın.. Güle güle kullanın.

Polish

Bu aralar Ahmet ALTAN okuyorsun galiba

Cok cok iyi saatler var dite soylemistim :)

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.