Şimdi Ara

Bugun HERO DASH vx modeline bakabildim...... F/P Scooter..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
10.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buyukcekmece de 9 Nisan da Pusula Hero bayi acilisi var arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hubalahubhub

Buyukcekmece de 9 Nisan da Pusula Hero bayi acilisi var arkadaslar.

orıjınal topcaseler getırtecekmıs hero ,ama ne zaman gelır bılemıyorum.
  • Guncel inceleme videosu..

Hero Dash hakkında daha fazla bilgi için :

Sayfa :www.facebook.com/HERODASHTurkiye

Grup :https://www.facebook.com/groups/HERODASHTurkiye/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 24 Haziran 2016; 12:51:15 >

• Konunun üzerinden biraz geçmiş ama ben scooter alırken yorumların çok faydasını gördüğüm için paylaşmak istiyorum. 19 Kasımda Hindistan mali Hero Dash vx modelini 4500 TL. Aldım. Şuan 200 km de
    1. Bakim 500 km ücreti 25 Tl.
    2. Bakim 3000 km ücreti 45 Tl.
    Ben 200 km yaptım harika birşey. Koruma demiri ve sırt çantasıyla 4.700 Tlye maloldu. Çanta aparatı çıkartıp benzin almak zorunda kalıyormuş bazıları. Ben çantayı çıkartmadan rahatlıkla benzin alabiliyorum. Çünkü servis orjinal tutacağı çıkartıp bana teslim etti ve yerine 10 cm yükseltilmiş tutacak taktı. Çanta ve bu işlem için 100 tl ödedim. Ne uğraşacağım çanta çıkartmakla. Hero modellerinde benzin kapağı koltuk altında değil. Arkada stop lambasının üzerinde gizli. En azından kask benzin kokmayacak. Yetkili servis çok ilgili ve candan. Hero fabrikası 2011 yilina kadar Honda için üretim yapıyormuş 2011 de Honda ucuz işçilikten dolayı Çindeki bir fabrika ile anlaşmış. Hintliler fakir olduğu için Hindistanda satış yapabilmesi için az yakması gerekiyormus. Bajaj da Hindistan mali yakıt ondada az. Daha önce Yamaha Fazer kullandım 4 yıl. Çarşı pazar için scooter şart. Yamaha ve Honda aşırı pahalı. Hero Motorlarının tamamı için 5 yıl garanti veriyor. Bu dünyada bir ilk. Güvenmese vermez bu kadar yıl garantiyi. Fiyat & Performans karşılaştırmasında alınabilecek en uygun motor. Çin mallarıyla kıyas yapmaya kalkmayalım emeğe saygı. Hondayi Honda yapan Hero dur demişlerdi inanmamıştım. Biraz araştırınca gerçekten de doğruymuş.

• Hero DASH modelini bayide inceledim.

İlk marşta çalışmadı. Jigle çekti indirdi bişiler yaptı ikinci marşta çalıştı.
    (Spacy kullandığım için jigle falan bilmiyorum, eski bir teknoloji Activalardan gelen)

Motorda ayak marşı da var. Bu da bana güvensizlik verdi. Spacy'de ayak marşı yok. Çalışmama diye bir şey yok zaten. Bir Honda ile Hero'yu karşılaştırabilir miyim , eğer Hero bir zamanlar Honda üreticisi ise EVET:

Grenajı çelik oluşu iyi ,plastiklerde düştüğünde anında kırılıyor ve yenisini almak zorunda kalıyorsun ama çelikte böyle bişi yok.

Elimdeki 40.000 kmdeki Spacyi satıp hero alacaktım ama sonra vazgeçip Spacye 'devam dedim.

ikinci el ilanları da çok az belki motor pek tanınmadığından dolayı olabilir.
    paket servisçiler Hondaya nazaran daha uygun fiyatlı oluşundan dolayı tercih ediyor.
  • hero scotterin arka farını niyeyse çok beğendim..enjeksiyoonlu olmaması sıkıntı.. sene olmuş 2017.. yinede fiyatına göre iyidir çinli motor almaktansa bunu almak mantıklı.. ama son zamanlarda bayağı uçmaya başladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

şekli şevali güzel motor, pazar payıda iyimiş. ülkemizde iş yapar gibi.

Şeval ne demek?

+1

• cosef kullanıcısına yanıt
    jikleyi çekersin rolanti artar motor ısınınca indirirsin. (yakıt tasarrufu)
    kışın soğukta kaldı motor aküsü zayıfladı nasıl çalıştırıcan ? ayak marşı :)
    çok hor kullanmadıysanız spacy satıp hero almak biraz mantıksız. motoru hiç olayan adam için çok güzel bir alternatif
    paket servisçiler bu motoru bozulmadığından dolayı tercih ediyor. motor sürekli arıza çıkartıp paketler 3 - 5 kere aksasa hemen satıp spacye geçerler. mcdonalds bile geçti bunlara..
  • bu motorun 200 - 250 cc si olsa dicem ama yapmazlarki. adamların pazarı mozambik, mısır, sri lanka falan bide biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

bu motorun 200 - 250 cc si olsa dicem ama yapmazlarki. adamların pazarı mozambik, mısır, sri lanka falan bide biz

kucuk tekerle 250cc asırı guvensız ve dengesız olur,lastıgı buyutse zaten apayrı bır model olur,pazar konusunda sandıgından daha ıyıler,latın amerıkada arjantınde ve brezılyada cok yaygın,yıne keza gecen aea peru vıdeosunu seyrettım yıne oradada hero fabrıkası var pazar lıderı,kendı ulkesındede marka bazında lıder.bızdede fp acısından guzel ama bızde ya japon hastalıgı var yada çinlilere para kaptırma olayı.

heronun bana gore tek eksıgı buyuk teker scooter yapmadılar.Yoksa su motorun tipsiz spacyden fazlası var eksiği yok,mcdonalds ve domınos saglamlıgına kanaat getırmese zaten boyle yuzlerce heroyu kullanma kararı almazlar.

• 2017 modellerin gösterge panelinde güncellemeler yapılmış.

.

Bugun HERO DASH vx modeline bakabildim...... F/P Scooter..... Bugun HERO DASH vx modeline bakabildim...... F/P Scooter.....

• Pusula motora yazık oldu o kadar iyi niyetli olduklarından kapandı herhalde bende mağazayı gezmiştim

• yenı vıdeosu gelmiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanfsm

Pusula motora yazık oldu o kadar iyi niyetli olduklarından kapandı herhalde bende mağazayı gezmiştim

evet pusula motor benımde gordugum en ıyı nıyetlı motorsıklet esnafı idi,yazık oldu.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 4:4:29 >
  • Temmuz gibi yeni versiyon Glamour gelecek,6 bin lirayı gecmezse gayet guzel

• Crauls kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 4:2:21 >
  • 5000 ı geçeceği kesin,Euro4 uyumlu olupta 0 km si 5000 lirayı geçmeyen motor görmedim ben.(Çinliler hariç,onları motordan saymiyorum)

• Şu an piyasaya bakıyorum da Hero nun modelleri fiyat/performans/kalite skalasında gerçekten başı çekiyor
    yani cebinizdeki paraya ve alacagınız motosiklet türüne göre herhangi bi modelini alsanız asla pişman etmez
    keşkeleriniz olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

Şu an piyasaya bakıyorum da Hero nun modelleri fiyat/performans/kalite skalasında gerçekten başı çekiyor
    yani cebinizdeki paraya ve alacagınız motosiklet türüne göre herhangi bi modelini alsanız asla pişman etmez
    keşkeleriniz olmaz

aynen tam sezon baslrken cogu marka fıyatlara zam yaparken hero bu hafta bır de fıyatarı asagı cekıp kampanyaya sktu bırkac modelını
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.