Şimdi Ara

Bugün Futbola Doyduk Enfes Macti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Halı saha maçı tadındaydı.Kola,çekirdek,sigara üçlüsüyle takip ettim.Malum sitede spikersiz olduğu için iyice güzel oldu
  • Talisca çok farklı bir futbolcu çok iyi kumaşı var benfica zamanından beri takip ediyorum kim nasıl neden bjk ye tavsiye ettiyse helal olsun diyorum benfica nasıl bırakır böyle futbolcuyu o da ayrı bi olay tabii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher30

Talisca çok farklı bir futbolcu çok iyi kumaşı var benfica zamanından beri takip ediyorum kim nasıl neden bjk ye tavsiye ettiyse helal olsun diyorum benfica nasıl bırakır böyle futbolcuyu o da ayrı bi olay tabii

Lens'i nasıl bıraktılarsa Talisca'yıda aynı şekilde bıraktılar .Talisca için Beşiktaş bence çok çok iyi bir seçimdi.Taraftar desteği iyi.Stad her maç ful yada fule yakın,Ayrıca Devler ligi,Avrupa liginde oynama şansı.Benfica iyi bir paraya satarHenüz 23 yaşında 15-25milyon arası ederi var.
  • teacher30 kullanıcısına yanıt
    Talisca çok farklı bir oyuncu falan değil, frikikleri şutları muazzam oyun içerisinde zayıf bir oyuncu. Millet alex falan demeye başladı. Talisca'nın 2 metre ayaklarıyla topu 3 er metre açarak sürdüğü yerde Alex 5 tane adam geçiyordu. teknik ayrı ayak ayrı şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Talisca çok farklı bir oyuncu falan değil, frikikleri şutları muazzam oyun içerisinde zayıf bir oyuncu. Millet alex falan demeye başladı. Talisca'nın 2 metre ayaklarıyla topu 3 er metre açarak sürdüğü yerde Alex 5 tane adam geçiyordu. teknik ayrı ayak ayrı şeyler.

Yine başladı dimi bir Alex değil muhabbeti :) .Alex gerçekten çok iyi oyuncuydu çok ta iyi karakterdi.Sizin tarihinize geçti. Ama Talisca daha 22 yaşında.Alex 22 yaşındayken nerdeydi ne yapardı ben bilmiyorum.Belki benim cahilliğim.Talisca'yı değerlendirirken yaş konusunu da düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliburak92 -- 9 Nisan 2017; 14:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    Talisca 22 yaşında bir oyuncu, şut ve frikik konusunda muazzam gerçekten ama diyorum ya Talisca ayak. Alex teknik. Ben Talisca'nın öyle aman aman bir tekniği görmedim. Dar alanda alsın topu ayağına yapıştırsın falan. Bunlar 22 yaşında da 30 yaşında da aynı. Talisca belki bir gün liverpool, totneham gibi takımlara gider ama dediğim şeye sahip bir adam değil.

Bu arada bunu ilk kez yazdım. Alex 10 numaranın sahip olduğu her şeye sahipti. Talisca sadece golcülük özelliğine sahip, oyun kurma vs tarzı teknik ve yaratıcılığı bir arada kullanması gereken konularda daha zayıf kalıyor. Alex, 22 yaşında tarihin en iyi milli takımlarının birinde oynuyordu. yaşı ilerledikçe oyunu olgunlaştı. Teknik kapasitesi çok değişmedi doğal olarak.

Benim kızdığım olay, Talisca'ya 10 numara muamelesi yapılmasıdır. Talisca 9.5 gibi bir oyuncu. Gol atan bir oyuncu. Fakat Sosa kadar bile ortasahalık yok Talisca'da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.