Şimdi Ara

BUGUN DAVUL ÇALAMADIM NİYE:( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu açan arkadaşa bişeyler sormak istiyorumda.
    1-bizde arkadaş grubu olarak heveslendik stüdyoya gitmeye.ama aramızda enstrünman çalabilen yok.stüdyolarda karaoke sistemi var mı?
    2-saati ne kadar olur ortalama?
    3-kaç kişi girilir bu stüdyoya?(5 fazla mı olur )
  • sende evirip evirip bu vidyoyu izletiyon bize yarın bi gün de yeni davul aldım eski vidyomu izleyin dersen şaşmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blacksmith

sende evirip evirip bu vidyoyu izletiyon bize yarın bi gün de yeni davul aldım eski vidyomu izleyin dersen şaşmam

nezaman ızlettırdım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leonidasss

konuyu açan arkadaşa bişeyler sormak istiyorumda.
    1-bizde arkadaş grubu olarak heveslendik stüdyoya gitmeye.ama aramızda enstrünman çalabilen yok.stüdyolarda karaoke sistemi var mı?

bişey çalmıyosanız ne işiniz var giden birilerinin peşine takılın ortamı görürsünüz en azından
  • quote:

1.enstruman calabılen yoksa nasıl olacak bu ıs??bazılarında var bazılarında yok karaoke
    2.20-25 arası degısır.5 ksıye 5 er kagıt para duser
    3.6 7 ya kadar ızleyıcılerle 10 kadar yolu var
  • quote:

Orjinalden alıntı: can89

quote:

sende evirip evirip bu vidyoyu izletiyon bize yarın bi gün de yeni davul aldım eski vidyomu izleyin dersen şaşmam

nezaman ızlettırdım???

minik ajandama not almıyorum tarihini ama bu vidyonun bu forumda verildiğine ve izlediğime eminim yoksa bütün grup tek tek konumu açıyo buraya...

• quote:

quote:

quote:

nezaman ızlettırdım???

minik ajandama not almıyorum tarihini ama bu vidyonun bu forumda verildiğine ve izlediğime eminim yoksa bütün grup tek tek konumu açıyo buraya...

hımm bısey olmaz ya ozaman dınleyıp kendıne gelırsıntekrar tekrar

• quote:

quote:

quote:

quote:

nezaman ızlettırdım???

hımm bısey olmaz ya ozaman dınleyıp kendıne gelırsıntekrar tekrar

işte moralim bozuluyo gördükçe türk rock müziği nereye gidiyo diyorum

• quote:

quote:

1.enstruman calabılen yoksa nasıl olacak bu ıs??bazılarında var bazılarında yok karaoke
    2.20-25 arası degısır.5 ksıye 5 er kagıt para duser
    3.6 7 ya kadar ızleyıcılerle 10 kadar yolu var

tamam anladım çok teşekkürler. ya amacımız gidip stres atmak tabi enstrünman çalan olmadığı için bizim için karaoke olması daha önemli olucak.

• bence sende bır bozukluk var turk rock muzıgının en kıdemlı uyelerı jurıde fınale bırakmısken senın gorusunun pek bır onemı yok ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can89 -- 16 Kasım 2007; 18:00:52 >
  • quote:

bence sende bır bozukluk var turk rock muzıgının en kıdemlı uyelerı jurıde fınale bırakmısken senın gorusunun pek bır onemı yok ok

kendini kandırmaya devam et o zaman
    o yarışmaları okullarda kimse sallamaz bak kendi okulundan adamın bile haberi yok üstelik sınıf sınıf gezdiğin halde bizde zamanında çoluk çocuğu yollamıştık hoca ikide bir çağırırdı şunların başında durun diye. bende de kulak var isterse kralı gelsin duyduğumla yorum yaparım isimlerin peşine takılmam
  • quote:

quote:

bence sende bır bozukluk var turk rock muzıgının en kıdemlı uyelerı jurıde fınale bırakmısken senın gorusunun pek bır onemı yok ok

o yarışmaları okullarda kimse sallamaz bak kendi okulundan adamın bile haberi yok üstelik sınıf sınıf gezdiğin halde bizde zamanında çoluk çocuğu yollamıştık hoca ikide bir çağırırdı şunların başında durun diye. bende de kulak var isterse kralı gelsin duyduğumla yorum yaparım isimlerin peşine takılmam

sen kasdava coluk cocuk yarısaması dıyorsan bu ısten cakmıyorsun hocam konusma bence..kendı okulumdakı arkadas benı tanıyamamıs olay bu lıse 1 dede oldugu ıcın ben osınıflara daha az ugradaım kendı yasıtlarımızın daha fazla destek vermesını ıstedım..

• quote:

quote:

quote:

sen kasdava coluk cocuk yarısaması dıyorsan bu ısten cakmıyorsun hocam konusma bence..kendı okulumdakı arkadas benı tanıyamamıs olay bu lıse 1 dede oldugu ıcın ben osınıflara daha az ugradaım kendı yasıtlarımızın daha fazla destek vermesını ıstedım..

ben çakmam zaten

• nıye polemık yaratıyon ozaman ogrenebılırmıyım
  • neyse ya nerden bulaştım adam laf sok diye bağırıyo daha daha fazla tartışırsam hocalarıma ayıp olcak jüriler kimse artık kıraç falanmı vardı
  • quote:

neyse ya nerden bulaştım adam laf sok diye bağırıyo daha daha fazla tartışırsam hocalarıma ayıp olcak jüriler kimse artık kıraç falanmı vardı

kımmıs senın hocan jurı soyleydı :burak gurpınar cılekesten alı,gece yolcularından edız objektıften vecdı yucelan olcayto ahmet tuysuz nılufer athenadan gokhan ogun sanlısoy metın turkcan daha sayıyımmı
  • normal pek bi numaran yok aslında ama ritmleri filan kacırmamıssın onun dısında solo kısmındaki altolardaki atagın hoş olmuş.. hihat i yanlış kullanmışsın gibi geldi bana. ya aksanlarda sorun olmuş ya da eksik vurmuşsun hihati orda bi problem var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: desci

normal pek bi numaran yok aslında ama ritmleri filan kacırmamıssın onun dısında solo kısmındaki altolardaki atagın hoş olmuş.. hihat i yanlış kullanmışsın gibi geldi bana. ya aksanlarda sorun olmuş ya da eksik vurmuşsun hihati orda bi problem var.

hıhat problemlıydı kayıyordu artı sahnede 10dakıka tam gereksız bı yere jack vb..seylerden dolayı durunca hem bunaldım..hem ıstedıklerımı yansıtamadım..seyırcıdende olumsuz tepkı gelınce..

**edit:aranızda gokce dayanc abımızı bılenn varsa soylıyım ona ızlettırdım bu performansı..o o sahnedede caldıgı ıcın aynı gun hıhatını stemeden kaydıgını onun dısında sorun olmadıgını soledı ee gokce kadarda tecrubelı degılız.ayrıca degısık bır yorum kattıgımı soledı..parcanın orjınalınden farklı caldık grupca yoksa parcayla aynı degıldaha hızlı ve kıckler farklı

• ayrıca cok bı numara yapılacak parca degıl pencere
  • Üç gün otur hiç kalkma, yürümeyi de unutursun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.