Şimdi Ara

Bugün Brian Shaw'ın doğum günü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nice yıllara Brian!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünyanın en cool Strongman aşaması;

Acaba birinci kim? :)

• Bu adam benden genç ve inanılmaz birisi;

http://www.roguefitness.com/mateusz-kieliszkowski/

Arnold Strongman Classic'te geçen sene 3. oldu. Bu adamı 30'lu yaşlarında ve 150'li kilolarda hayal etmek mümkün değil. Evet be evet, adam çok zayıf (Strongman için) ama derece yapıyor. :D

• Sizin yaş kaç hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlaughTeR `

Sizin yaş kaç hocam

24.5, 25 dolacak. Strongman işleri benden geçti.

Bazen kendimi bile zor kaldırırken, bazen de kuş gibiyim. Enerjim düzensiz yaşamımdan dolayı düzensiz ama en verimli anımda 200 - 250 kg arasında Yoke yapabilirim. Aslında zor bir şey değil bahsettiğim ağırlıkla Yoke yapmak. Altı üstü sırtına alıp, yürüyorsun. Daha önceleri 100 kg toplam ağırlıkla koşu yapıyordum, yürüyüş değil bak. Daha sonra sağ bacağım sakatlandı. Şimdi iyiyim ama yemiyor artık. Gözüme kestiremiyorum.

Kısacası; özet; Benden çoktan geçti. 90 kg'da bilek güreşinde Türkiye'de ilk 3'e girmek tek profesyonel hedefim denebilir. Ki bilek güreşinde şu anda dahi o kadar iyi değilim, sadece istiyorum bunu.

• braun strowman'da sağlam adamdır abi bi bak :D

• İzledim bir kısmını ancak bu adamlar daha çok güreş tarzı sporlarda daha iyi gibiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayy mhpliymiş helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skull Crusher

İzledim bir kısmını ancak bu adamlar daha çok güreş tarzı sporlarda daha iyi gibiler.

soyadı strongmandan geliyor galiba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

quote:

İzledim bir kısmını ancak bu adamlar daha çok güreş tarzı sporlarda daha iyi gibiler.

soyadı strongmandan geliyor galiba :D

Olabilir, hem fit, hem 175 kg.

• Bazı sahneler atlanmış ama yine de olağanüstü bir güç!

Adam jeep devirecek güce sahip galiba. :D (Zorlama sahnesini atladılarsa bilemem ama diğer denemelerinde devirmekten uzaktı)

• çok sorunlusun profillerini bloklamaktan yoruldum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeLium22

çok sorunlusun profillerini bloklamaktan yoruldum ya

Bu başlık altında herhangi bir davranışımı "sorunlu" olarak nitelendirdiysen o senin problemin. Ayrıca uğraşacağım kişi sayısını azalttığın için teşekkürler.

• gecenlerde izledim ntv sporda izlandali 2.20 santimlik bi adam acik ara birinci oldu katagorileri ve ayrimlari bilmiyorum tabi.
  • asıl bugün sayın padişah hazretleri RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ın doğum günüdür sayın cumhurbaşkanımızın doğum gününü kutlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 26 Şubat 2016; 14:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

gecenlerde izledim ntv sporda izlandali 2.20 santimlik bi adam acik ara birinci oldu katagorileri ve ayrimlari bilmiyorum tabi.

O adam 2.06 metre.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hafth%C3%B3r_J%C3%BAl%C3%ADus_Bj%C3%B6rnsson

• quote:

quote:

gecenlerde izledim ntv sporda izlandali 2.20 santimlik bi adam acik ara birinci oldu katagorileri ve ayrimlari bilmiyorum tabi.

O adam 2.06 metre.

game of thrones taki mountain evet. izlandali arkadasim baya anlatmisti 4-5 yil oncesinde cita gibi yani o kadar dikkat ceken bi tipi yokmus. bide benim gibi 88 liymis adam 40 yasinda gibi duruyo resmen. eskiden KR reykavikin basket takiminda oynarmis prof degildi galiba.

• quote:

quote:

quote:

O adam 2.06 metre.

game of thrones taki mountain evet. izlandali arkadasim baya anlatmisti 4-5 yil oncesinde cita gibi yani o kadar dikkat ceken bi tipi yokmus. bide benim gibi 88 liymis adam 40 yasinda gibi duruyo resmen. eskiden KR reykavikin basket takiminda oynarmis prof degildi galiba.

Biliyorum, önemli Strongman'lerin hayatlarını araştırmıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.