Şimdi Ara

BUGUN ABİM Bİ FIKRA ANLATTI ÇOK GÜLDÜM İÇERİ!=)+18 olabilir (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hikaye gerçekten güzel.arkadaşlar burda uzun gözüküyo.birine anlatsan 1 dk sürer
  • şu anda gülmekten ölüyorum
  • güzel fıkra ben bunu duymustum, ayrıca, sol göz kör olmuyo sol göz zaten kör amirin diyalogundan cıkardım bunu,

dikkatli okursanız anlarsınız

eline saglık genede genede guldum
  • On numero
  • ama ben 15 yasındayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

Bu kadar yazıyı fuzuli okudum resmen, bu kadar embesil bir fıkra olamaz, herşey ok de adam gözünü kör mü eder, peh.hadi başka bi numara olsa güzel olurdu belki gülünürdü. Orada gözünü kör etmiş dedikten sonra saçmasapanlığı yüzünden gerisini de geçmiş boşa gitmesin diye okudum.

Fıkrada mantık arıyor ya...
  • süper di valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: MISTERENKO

quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

ve bu yazıyı sen yazdın ha c/p olmasın

yemin ederim ben yazdım şimdiye kadar hiç bi siteden copy edip buraya bi fıkra aktarmadım hatta bu yazdığım ilk fıkra sanırım

yemin etme ben bu fıkrayı daha oncede bi yerde okumustum. sadece sonu farklıydı. adam bi toplantıya gidiyor. amirde yanında onunkını ellıyor. sonra mıllet goruo elledıgını onlarda 10.000 $ lık ıddayı kaybedıyolar sonunu degıstırmıssın. ustelık neden mike ? ben olsam mahmut hasan vs vs yazardım eger kendım yazsaydım barı yalan solemeyın !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: S3RC@N

quote:

Orjinalden alıntı: MISTERENKO

quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

ve bu yazıyı sen yazdın ha c/p olmasın

yemin ederim ben yazdım şimdiye kadar hiç bi siteden copy edip buraya bi fıkra aktarmadım hatta bu yazdığım ilk fıkra sanırım

yemin etme ben bu fıkrayı daha oncede bi yerde okumustum. sadece sonu farklıydı. adam bi toplantıya gidiyor. amirde yanında onunkını ellıyor. sonra mıllet goruo elledıgını onlarda 10.000 $ lık ıddayı kaybedıyolar sonunu degıstırmıssın. ustelık neden mike ? ben olsam mahmut hasan vs vs yazardım eger kendım yazsaydım barı yalan solemeyın !!

adam yalan söylemiyor nasıl anladıysan artık sadece bi siteden almadıgını ona abisinin anlattıgını söyleüyor oda anlatılan seyi yazmış bunda yalan yok
  • çok süper azuahaha
  • www.benbunudahaoncegormustum.com
  • bizim askerde faruk astsubay vardi samsun gokberk kislasinda..kral faruk derlerdi...o bize anlatmisti bu fikrayi...cok kaliteli ama...bi kac dakikaligina olsun askerligi sevmistim
  • arkadaşın yazdığı belli ama fıkrada yanlışlıklar var
    ok eski bi fıkra zaten
  • bu fikranın farklısını okumuştum güzel bişi teşekkürler.
  • zuaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhobarey
  • uuu süpermiş yawww eline sağlık
  • çeşitli varyasyonları olan iddaacı fıkrası buda iimiş
  • güzelmiş saol paylaşımın için..
  • ÇOK GÜZELMİŞ...

TEŞEKKÜRLER...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.