Şimdi Ara

Buda Benim oğlum Odie (golden ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
3.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yüzünden anlaşılır ya bebek gibi suratları oluyor zaten :)

bugun banyodan sonra bi resim :)
     Buda Benim oğlum Odie (golden )
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

yüzünden anlaşılır ya bebek gibi suratları oluyor zaten :)

bugun banyodan sonra bi resim :)

Bende bugün aldım yeni geldik daha eve işte hepimizi kokluyo sırayla yalnız yemek yediremedik koydum bir iki atıştırdı yemedi 3 saat yoldan geldi olabilir mi acaba

• berkant19 kullanıcısına yanıt
    kuru mama veriyorsun demi ? ıslatarak verebilirsin .
  • quote:

kuru mama veriyorsun demi ? ıslatarak verebilirsin .

Evet kuru mama ile besliyorum en son gece alışınca süpürdü valla yemeği ama biraz sorum olucak

1-bu gece bizi hiç uyutmadı hep ağladı bizde odanın kapısını açtık uyumuyoda en son gece yorulunca uyumus kalmıs
    2-ben koltukta otururken oda sürekli gelip koltuğa atlamak istiyo almıyoruz dolanıyo öyle hayırdan tam anlamıyo nasıl anlayıcaz

bide köpek 2 ayını yeni bitirmiş erkek valla şu 1 hafta geçse diye dua ediyorum yoksa sabaha kadar oturucaz bu gidişle uyumuyo diye
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    ilk 2-3 gün yeni yerine alışana kadar ağlar sonra normale döner :) bende ilk 2 gün kucağımda uyuttum vallahi :=) Hayır komutunu ise zaten ilk 1-2 ayda öğrenmesi zor.3-4 aydan itibaren itaat eğtimleri verebilirsin.Daha dişleri kaşınca herşeyi kemirmeye seni ısırmaya başlıycak :) Bu arada bi kaç resim yüklede bebişi görelim :)
  • quote:

ilk 2-3 gün yeni yerine alışana kadar ağlar sonra normale döner :) bende ilk 2 gün kucağımda uyuttum vallahi :=) Hayır komutunu ise zaten ilk 1-2 ayda öğrenmesi zor.3-4 aydan itibaren itaat eğtimleri verebilirsin.Daha dişleri kaşınca herşeyi kemirmeye seni ısırmaya başlıycak :) Bu arada bi kaç resim yüklede bebişi görelim :)

Yükliycem en yakın zamanda da şu koltuklara çıkma yatağa çıkma isteğini nasıl yok edebiliriz bide çişini yapınca mesela ne gibi kızıyım ben koklatıyorum sonra gazeteye götürüp buraya yapıcaksın diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

quote:

Yükliycem en yakın zamanda da şu koltuklara çıkma yatağa çıkma isteğini nasıl yok edebiliriz bide çişini yapınca mesela ne gibi kızıyım ben koklatıyorum sonra gazeteye götürüp buraya yapıcaksın diyorum :)

Çişini yapinca kizma ama sevmede sessizce orayi temizle yavas yavas ogretirsin yapicagi yeri daha yavru oldugu icin tutamaz kacirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentolur

quote:

quote:

Çişini yapinca kizma ama sevmede sessizce orayi temizle yavas yavas ogretirsin yapicagi yeri daha yavru oldugu icin tutamaz kacirir

aynen öyle koku bırakma istemediğin yere yapınca hemen sil orayı gazete kağıtlarını diz biyere orada koku bırak oraya gider yapar zaten.Şuan yavru oldugu için anlamaz koltuklara çıkmak ister :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mentolur

quote:

quote:

aynen öyle koku bırakma istemediğin yere yapınca hemen sil orayı gazete kağıtlarını diz biyere orada koku bırak oraya gider yapar zaten.Şuan yavru oldugu için anlamaz koltuklara çıkmak ister :)

aynen kardeşim ya koltuk yatak hep çıkmak istiyo alışmasın diye almıyoruz büyüğünce rahat çıkar diye korkuyoruz zaten günün geneli ilgilenmeyince kemircek yer arıyo bulamayınca uyuyo

• malum kış selam arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanY

Uzun omurlu olsun insallah.

Teşekkür ederiz inş nice beraber uzun yıllara...
  • Çok tatlı bir köpek hocam :) huyu nasıl hiç havlama v.s oluyor mu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok tatli yav

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzey Fırtınası

Çok tatlı bir köpek hocam :) huyu nasıl hiç havlama v.s oluyor mu :D

bahçede bakıyorum ben ,yabancı araba veya insan gördüğünde havlıyor sadece onun dışında havlamaz kolay kolay :))
  • selamlar :)
  • bu köpekleri alanları anlamıyorum bekçilik yok koruma yok sünepenin teki hiçbir halta yaramıyor dost deseniz belki ama bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

bu köpekleri alanları anlamıyorum bekçilik yok koruma yok sünepenin teki hiçbir halta yaramıyor dost deseniz belki ama bilemiyorum

İlla alınan köpek bekçilik mi yapıcak yada senimi koruyacak...Çoğu insanın dostluğundan çok daha sadıktır sahibine...ayrıca bekcilik olayıda tamamen eğitim meselesi.Dünyada bir çok golden cins köpekler polisler tarafından da kullanılıyor.İzlemenide tavsiye ederim.

• tebrik ederim,böyle bir sorumluluk alıp devamını getirdiğiniz için.mutlu ve uzun yıllar birlikte yaşamanız dileğiyle.bizimle güzel anlarınızı paylaşmaya devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

tebrik ederim,böyle bir sorumluluk alıp devamını getirdiğiniz için.mutlu ve uzun yıllar birlikte yaşamanız dileğiyle.bizimle güzel anlarınızı paylaşmaya devam edin.

Teşekkür ederiz:)
  • Uzun yıllar daha birliktelğinizi diliyorum hayvansever herkese ise hayran ve övünçle bakıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.