Şimdi Ara

BU YAZ TRABZONA GİDİYORUZ PEKİ NERELERİ GEZELİM VE NEREDE NE YİYELİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
7.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çömlekçide ne var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

quote:

Orijinalden alıntı: d3sper4do

quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

Neden herkesin aklına kiliseyi ( sümela ) ziyaret etmek gelir ki ? Hristyan mısınız siz ?

ne alaka gezip görülmesi gereken bir tarihi eser arkadaşım.ayasofya'ya niye gidiyorlar o zaman kimse gitmesin

ayasofya sonradan cami olmuştu . gezip görülecekse kendi kültürümüz öne çıkmalı . oralara hep hıristyan turistler gidiyor . bi farkımız olsun bence.

gavurlar da sultanahmeti falan geziyolar müslümanlar mı?

• Arkadaşlar Trabzon'a yeni gittim. Kalkanoğlu Pilavcısı, Rüştü'nün Fırını, Cemil Usta ve Pervanları öneriyorum. Bu restoranlarda çektiğim yemek fotoğraflarını, restoranların Google Map adreslerini, fiyatları, telefonlarını aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz:

neyesek.co/Trabzon

Ayrıca Hatay ve İstanbul'dan da çok güzel resimler ve öneriler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkangonulal -- 27 Aralık 2012; 17:05:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkangonulal

Arkadaşlar Trabzon'a yeni gittim. Kalkanoğlu Pilavcısı, Rüştü'nün Fırını, Cemil Usta ve Pervanları öneriyorum. Bu restoranlarda çektiğim yemek fotoğraflarını, restoranların Google Map adreslerini, fiyatları, telefonlarını aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz:

neyesek.co/Trabzon

Ayrıca Hatay ve İstanbul'dan da çok güzel resimler ve öneriler var.

Link yeniler misiniz merak ettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Linki aşağıdaki gibi yeniledim:

Ne Yesek Trabzon
  • Uzungöle kesin gitmelisiniz.
  • TRABZONA GİTME TRABZON ÇÖP SAMSUN'A GEL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akçabat'ta sahilde çok güzel köfteciler var orada köfte yiyin, sümelayı, boztepeyi gezin. Uzunsokakta alışveriş yapın. Köfte dışında, pide ve döner yiyin. Her hangi bir esnaf lokantasında yeseniz bile pişman olmayacağınız lezzetlerle karşılaşacaksınız .
  • uzun göle gidin mutlaka orda gölün sonunda cok katli bir lokanta var. baliklari iyidir. oradan baliklarinizi yiyin. sonra ustune muhlamanizi yiyin. ve gezmek icin uzun gol manzarasi olan yuksek yerler var caminin yanindan gecen yoldan yukari cikin biraz 1-2 km ilerlerde insanlarin durup manzara seyrettigi yerler var oralardan manzara seyredip fotograf felan cekersiniz.

sumelayi gezmek iki aile icin iskence olabilir kendi arabanizla cikamadiginiz yol var ya yuruyerek yada servisle gitmeniz gerekiyor ve yol bayagi uzun. yani yurumekten korkmuyorsaniz gidebilirsiniz.

baska aklima yer gelmedi fakat en son donerken yada ilk giderken akcaabatta kofte yemeyi unutmayin iyi geziler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.