Şimdi Ara

Bu Yaz Gelecek Büyük Güncelleştirme Hakkında Kesin Bilgiler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
4.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya Yeni Cz Maradona Fln Tam Alişmaya ßaşladik Dedik Gene Yeniliyolar
  • cz güselmiş sevdim.
  • Madem 80+ var diorsun, bize aşağıdaki gibi 53 yada 54 ~ 83 olan bır tablonun screan shot ını alabılır mısın? İlla 81 - 82 lvl bulman gerekmıor, misal 72lvl adamın seeking i 48-83 olarak gecer, o da yeterli olur. (yıne de 81-82 lvl bırının seeking i daha kuvvetli bir ispat olacaktır.)

Bu Yaz Gelecek Büyük Güncelleştirme Hakkında Kesin Bilgiler

konunun fake oldugu hakkında bır kac duyum aldım, belkı de dogru degıldır tabı kı duyduklarımız ama bıze daha net bırseyler verebılır mısın 83lvl ın acıldıgına daır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustForKo -- 12 Nisan 2008; 15:46:49 >
  • Kardes Bu Resimleri Hangi Betadan Cektigini soylermisin?? Bu kadar yardım ettin o konudada yardım et..
  • quote:

Orjinalden alıntı: JustForKo

Madem 80+ var diorsun, bize aşağıdaki gibi 53 yada 54 ~ 83 olan bır tablonun screan shot ını alabılır mısın? İlla 81 - 82 lvl bulman gerekmıor, misal 72lvl adamın seeking i 48-83 olarak gecer, o da yeterli olur. (yıne de 81-82 lvl bırının seeking i daha kuvvetli bir ispat olacaktır.)

konunun fake oldugu hakkında bır kac duyum aldım, belkı de dogru degıldır tabı kı duyduklarımız ama bıze daha net bırseyler verebılır mısın 83lvl ın acıldıgına daır?

sitede yazan ve oyunda adamların söyledigi 83level sınırının geldigi fakat seekinge baktıgımda level kısmında 80+ kısmı bende göremedim. ve seekingler en fazla 80 gösteriyor. fakat sitede yazan ve oyunda söyledikleri 83sınırının geldigidir

• ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN İNŞALLAH .bu 15 hazirandan sonra new server le BERABER GELİDE ŞU OYUNUN TADINI Bİ ÇIKARIRIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadulayev

ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN İNŞALLAH .bu 15 hazirandan sonra new server le BERABER GELİDE ŞU OYUNUN TADINI Bİ ÇIKARIRIM

Bu version'u Ağustos'a kdr bekleme derim Servera gelince de o da Eylülden önce gelmes
  • seeking te 80+ gösterilemiyor haber fake çıktı:(
  • ardreama dokunmasınlarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: bezbebek

seeking te 80+ gösterilemiyor haber fake çıktı:(

haber fake deil. 83lwl sınırının egldigi sitede yazıyor. skill hakkında bilgide var. ama görmek nasip olmadı daha
  • harika oLr haber doruysa yazın bide yeni server geLirsse
  • warrior skili gerçekten güzel
  • 83 level sınırı bugunkü patchle geldi. fotolar geliyor birazdan
  •  Bu Yaz Gelecek Büyük Güncelleştirme Hakkında Kesin Bilgiler

• quote:

Orjinalden alıntı: pred4tor_

Oha yaw kac dane 80 varki 83 acıyorLar

• ii bari artık daha hızlı item bulacas
  • yaf eski cz yi özledim yenikine alıştım bu da gelince artık yani .. ettiler oyunu
  • Ardream Priestlerine seri skill istiyoruz!
  • konuyu uplamanın vakti geldi :)

sizce ne zaman gelir uskoya bu paket
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Güzel paylaşım saol. Item arama olayına birde wow daki gibi linkleme eklerlerse çok güzel olur...
    Hatta AH ekleseler

Auction house mı??

Nerdeeeee
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.