Şimdi Ara

BU VECTRA DİĞERLERİNE BENZEMİYOR GIRTLAK DOLUSU, DOLU OĞLU DOLUNUN DOLUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arac gitmiyor diyorlardi. Bindim bende gitmez falan diyordum. Ama sasirdim. Kasasina gore gidisi guzel bence. Civicle kiyasladim guzel gidiyor boyutuna gore. Birazda beklentinize bagli cekip cekmemesi. Ancak ilandaki araci pek gozum tutmadi. Yorgun duruyor sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok doluymuş sunroof yok :D
  • ilandaki araç ömrünü doldurmuş çok hantal duruyor.
  • İnanılmaz hantal araçdır 1.6 , Benım arkadasımda vardı araba gitsin diye gaz pedalı tabana yapısık gezerdi bir de tüp taktırmıstı arabayı 4 ay içinde sattı..
  • bende konuyu gorunce cidden degisik bir arac bekledim.bu kadar iddali bir konuya opc yakisirdi.cika cika 1.6 motor cikti

• anka0658 kullanıcısına yanıt
    Ben performanslı demedim sadece dolu dedim merak ettim, renkli ekran ve o telefon şeysini ilk defa görüyorum.
  • Yav arkadas ne adamsiniz ya!!!2'0 olsa vergisi cok dye bagirirsinz 1.6 halada begenmiyosunuz,napcaksinz hepimiz ralicimiyiz yaaa,anlamyorm sizi siz su ulkede herseye %200 vergi odeyip araca biniyosnz,araclari altinizdan almaklarina sukur edin bence..

• SEneler önce iş yeri müdürlere iki araba seçeneği sundu; Peugeot 307 ve ilandaki gibi Opel Vectra
    Bizim müdüre o kadar ısrar ettik Vectra tercih etsin diye. Çünkü heybetli görünüyordu makam arabası gibi. Ama o Pegeot tercih etti ve gayet memnundu.
    Diğer müdür Vectra aldı ve "Keşke ben de Peugeot alsaydım, bu lanet şey gitmiyor" diyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine arabadan anlamayan liselileri konuda gördüğümüz bir araç.

2003 model vectra c ye 5 sene bindim.
    2008 model vectra c2 ye 3 sene bindim.

Toplamında 200bın km yol yaptım kontak kapattırmadı.

Aracın sahibi olmayanlar yok gitmiyor yok çekmiyor demiş. Ya da almış arızalı sorunlu aracı baktırmadan sonra arabaya sorun bulmuş.

İlandaki araç gümrük çıkışlı. Sunroof hariç full sayılabilir. Elektrikli ısıtmalı koltuk. Elektrikli perde, dahili telefon, acil uyarı sistemi. Hepsi mevcut. Motor da temiz ise 10 sene rahatlıkla binilir.

• iste o konuda dur hocamm pejo ve ctroen en cok elekrik arizasi cikaran araclardir,hele hele 307 nin elektirk arizalaeni duymayan yokrur galibaa attikca atiyoz biraz kullanmadan yorum yapmayalim lutfen..

• Bizim millet arabadan anladigi icin bu arabalar kotudur. Bir kere eski 2015 model degil. B segment bir araba cok daha iyi!
    !!!!!(!)
    Allah'im sen akil ver bu paralari b segment sıkış tikis arabalara verenlere.

• Laflarına dikkat et. Haddini aşmadan konuşursan sevinirim.

Ben araba kötü demiyorum, arıza çok yapıyor demiyorum. Bakmadığın zaman her araç arıza yapar ama Vectra'lar biraz ayarı kaçırıyor bakılmadığı taktirde. Ben ilk defa dahili telefon ve renkli ekran gördüğüm için buraya konu açtım.

Ben 4 ay kullandım vectra c kasa araç. 2004 model 1.6 comfort 110.000 kilometrede BRC marka LPG'li.

Çekmiyor gitmiyor diyorum ve yine diyorum GİT-Mİ-YOR vede ÇEK-Mİ-YOR. Sen bu arabaya gidiyor diyorsan daha önce hep 1.0 motor 50 beygir araçlar kullanmış olman lazım.

Tekrar söylüyorum laflarına dikkat ET !
  • Bak kardeş. Benim 4 ay bindiğim araç 110.000 kilometrede 2004 model comfort 1.6 100 beygir BRC marka LPG'li idi. C2 kasaların motoru ile C1 kasaların motorları farklı. Hemde lpg hiç görmemiş ve 50.000 kilometrede servis bakımlı araç. Elbet bizimkiler kadar hantal değildir ama sonuçta hannnntalllll bunu kabul ettttt. 220 diyorsun ya nasıl güldüm haykırdım bildiğin hangi yokuşmuş ora vectrayı 220 yaptırdığına göre 2.0 araçlar 300 yapar mı orada

• quote:

Orijinalden alıntı: sonangarali06

Bak kardeş. Benim 4 ay bindiğim araç 110.000 kilometrede 2004 model comfort 1.6 100 beygir BRC marka LPG'li idi. C2 kasaların motoru ile C1 kasaların motorları farklı. Hemde lpg hiç görmemiş ve 50.000 kilometrede servis bakımlı araç. Elbet bizimkiler kadar hantal değildir ama sonuçta hannnntalllll bunu kabul ettttt. 220 diyorsun ya nasıl güldüm haykırdım bildiğin hangi yokuşmuş ora vectrayı 220 yaptırdığına göre 2.0 araçlar 300 yapar mı orada

Tüm forum ahalisinin önünde seni Eskişehire davet ediyorum, ben söyleyeceğimi söyledim.

• Yakın zamanda pm atıp haber veririm sana geleceksem. Peki bu 220 yi nerede yapacaksın ? yokuş aşağı mı düz yolda mı ?
  • Bak burada bu araç 200 ile gidiyor. 1.6 muhtemelen gazlı ve araç c kasa twinport değil. Ben sana sadece şunu söyleyeceğim.

ARACIMIN 220 İLE GİTTİĞİNE YEMİN EDİYORUM.

http://www.izlesene.com/video/opel-vectra-16/473213

Düz yolda 220 ile gidiyorum. @sonangarali06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 26 Temmuz 2014; 18:56:55 >
  • Abi o zaman o düz yolda 1 saat dipgaz gidiyosundur ancak 220 ye çıkıyordur.
    Bu araç dipgaz gidiyor ibre oynamıyor bile. Hem lpg li araçsa niye benzini fullesin video çekmek için mi ? Hem ne malum twinport olmadığı ?
  • vectraların bu kasaları hayalkırıklığı resmen.gerek benzinli gerek dizel versiyonları performans açısından çok hantal.bizde vardı 2.0 100hp dizel araç hiç seri değildi.e benzinli 1.6 motorlu seçenekte çok yakıyor.e normalde seri değil lpg takınca hepten hantallaşıyor.daha sonra 1.9cdti versiyonu çıktı makyajlı ama ne oldu olmadı bilemem.ama bana sorarsanız vectra bir önceki 97-2004 kasalardır.onlar şahserdi ki hala da öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

iste o konuda dur hocamm pejo ve ctroen en cok elekrik arizasi cikaran araclardir,hele hele 307 nin elektirk arizalaeni duymayan yokrur galibaa attikca atiyoz biraz kullanmadan yorum yapmayalim lutfen..

Millete laf ediyosun da sende fena atmıyosun hocam. Citroen ve peu nun elektrik arızaları bilmem kac sene oncesinde kaldı. Bende citroen kullanıyorum. 50 bin km oldu. Elektrik arızası hic yasamadım forumda da duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonangarali06

Laflarına dikkat et. Haddini aşmadan konuşursan sevinirim.

Ben araba kötü demiyorum, arıza çok yapıyor demiyorum. Bakmadığın zaman her araç arıza yapar ama Vectra'lar biraz ayarı kaçırıyor bakılmadığı taktirde. Ben ilk defa dahili telefon ve renkli ekran gördüğüm için buraya konu açtım.

Ben 4 ay kullandım vectra c kasa araç. 2004 model 1.6 comfort 110.000 kilometrede BRC marka LPG'li.

Çekmiyor gitmiyor diyorum ve yine diyorum GİT-Mİ-YOR vede ÇEK-Mİ-YOR. Sen bu arabaya gidiyor diyorsan daha önce hep 1.0 motor 50 beygir araçlar kullanmış olman lazım.

Tekrar söylüyorum laflarına dikkat ET !

Kime diyorsun kim alınıyor. Sonangaralı sakin canım benim yiğido, bozkırın tezenesi.. seni yermedim. Övdüm bile hatta. Başlıkta bilgi istemişsin detaylıca paylaştım. Aman alınganlık gösterme hemen. Bakımsız araç gitmez ancak 105 ps tvinportlar gayet yeterli performans olarak. Daha iyisini isteyen 2.0t alıyor zaten.

Ha ayrıca canım benim şu anki aracım astra sedan 1.4 turbo. 140 ps.fazlasıyla yeterli bir araç.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.