Şimdi Ara

Bu Ürün Orijinal Mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar LG G4 var aklımda. Disbiritör garantililer 1600 falan ithalatçı garantililer de 1250 falan....

bunlar orijinal ürün bunda sıkıntı yok ama bir ürün buldum sahibinden'de adam yüzde yüz orijinal diyor ama ürün çok ucuz hatta ucuzluğun nirvanası diyebilirim. Sıfırı 850 küsür lira

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-865-tl-lg-g4-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-298785211/detay

aynı ürün yakın fiyata bir çok mağazada var nedir ne değildir bu ürünler.Eğer güvenilir iseler dünya para vermeye gerek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroodriver -- 18 Haziran 2016; 18:06:14 >

• Kullanılan işlemci ve grafik kartı aynı değil. orjinal değil
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bir soru sormak istiyorum size.İphone 5S ile LG G4 arasında kaldım benim için tek önemli şey kameraları. Bir nevi benim ikinci kameram olacak bu ikisinden birisi. Android sevmiyorum 6 aydır kullanıyorum ve sevemedim aklımda ios'a geri dönmek var . Acaba 5S kamerası ile LG G4 kamerası arasında dağlar kadar fark var mı ? Çektiğim videoları bilgisayarda kullanacağım bu ayrıntı da önemli. Yavaş ve yakından çekim özelliklerini de bolca kullanacağım. Durumu bir yeşillendirebilir misiniz ?
  • buroodriver B kullanıcısına yanıt
    Hocam android sevmemiş olabilirsin iOS android ikilisine girmiyorum ama kamera senin için bu kadar önemliyse 5 S e göre tabi ki G4 bariz fark var

Ağır Çek'im olayını bilmiyorum ama arkadaşlarımda 6 ve 6s var ağır çekimleri çok başarılı ama 5 s için öyle midir bilemiyorum forumdaki g4 konusuna arkadaşlar fotoğrafları atıyorlar. Aynı şekilde Facebook ta da g4 fotoğrafçılık kulübü var oradakilere bakarak daha iyi karar verebilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burda satıcıyı arayıp soruyorlar, aklı olan herkes bi çakallık olduğunu anlar..

edit: 1:43'den itibaren konu ile ilgili konuşmaya başlıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400E26113 -- 19 Haziran 2016; 14:16:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.