Şimdi Ara

Bu telefonların fiyatı düşer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese. bu sene 2 dönemde notlarımı yüksek tutarsam babam max. 1500tl'lık bir telefon alacağını söyledi. bende uzun zamandır telefonlara bakıyordum (yeni çıkan telefon incelemelerine filan). Yani telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahibim. İstediğim telefonlar xperia z2 , Xperia z3c ve lg g3. Sizce bu telefonların fiyatı 1500tl'ye düşer mi ? Lg g3 zaten media markt'da 1.750t , xperia z2 de teknosa'da 1900tl. Teşekkürler...

• Dragneel.99 kullanıcısına yanıt
    g3 uzun sürmez de z2 3-4 ay belki daha fazla g3 den se z2 yi tavsiye ederim şiddetle ve internette videolara bakabilirsin
  • Zaten saydigin tum cihazlar o fiyatlarda.online alisveriste hepsi o fiyatta, elden alimlardaysa cogunlukla ve siz alacaginiz zaman o fiyatlarda olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alicaksan z3 al internetten o fiyatlar a bulabilirsin

• Huawei Ascend Mate 7'yi de değerlendir bence. Yakında piyasada olması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 17 Aralık 2014; 19:26:50 >
  • teşekkürler cevaplarınız için nette o fiyatta olduklarını biliyorum fakat internetten almayı düşünmüyorum malesef. Tekno mağazalarından almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragneel.99 -- 18 Aralık 2014; 19:07:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragneel.99

Merhaba herkese. bu sene 2 dönemde notlarımı yüksek tutarsam babam max. 1500tl'lık bir telefon alacağını söyledi. bende uzun zamandır telefonlara bakıyordum (yeni çıkan telefon incelemelerine filan). Yani telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahibim. İstediğim telefonlar xperia z2 , Xperia z3c ve lg g3. Sizce bu telefonların fiyatı 1500tl'ye düşer mi ? Lg g3 zaten media markt'da 1.750t , xperia z2 de teknosa'da 1900tl. Teşekkürler...

zc3 bizdeuygun.com da 1550 lira dolar yükselmeden 1489 liraydı.
  • travers kullanıcısına yanıt
    teşekkürler fakat dediğim gibi internetten almayacağım.
  • Şimdi gördüm de istanbul bilişim de internetteki fiyatlara yakın bir fiyatta satıyor. Sizce burası güvenli bir yer mi ? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragneel.99 -- 21 Aralık 2014; 17:09:55 >
  • karne zamanı hazıranda,eger dolar dahada cosmaz ise zaten Z3 ude 1500 sevıyesınde alırsın,z3compactı belkı daha ucuza bıle alabılırsın.
  • tahminen telefonu yazın felan alıcaksın
    o zamana kadar saydığın bütün teller 1500-1600
    arasına iner rahat ol
    o zamana kadar başka tür markalarda gelir ülkemize
    lenovo meuzi xiaomi vs bunlarada bakarsın
  • Dragneel.99 kullanıcısına yanıt
    bizdeuygun.com dan alabilirsin. Bir çok defa oradan alışveriş yaptırdım yakın çevreme ve foruma herhangi bir sıkıntı çıkmadı. İstanbul bilişimden uzak durmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

bizdeuygun.com dan alabilirsin. Bir çok defa oradan alışveriş yaptırdım yakın çevreme ve foruma herhangi bir sıkıntı çıkmadı. İstanbul bilişimden uzak durmanı tavsiye ederim.

Tesekkur ederim... Zaten yazin alacagim icin netten almama gerek kalmiyor... Peki neden istanbul bilisimden uzak durmami soyluyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragneel.99 -- 21 Aralık 2014; 20:54:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragneel.99

quote:

Orijinalden alıntı: travers

Tesekkur ederim... Zaten yazin alacagim icin netten almama gerek kalmiyor... Peki neden istanbul bilisimden uzak durmami soyluyorsunuz ?

Garanti konusunda özellikle kötüler :))

• Z2 1500 TL'ye düşmez. Zaten z3c şu anda 1699 TL'ye düşmüş durumda. Diğer cihazları hiç bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.