Şimdi Ara

Bu tarihte ps4 alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim tahminim ps5 2021 gibi çıkar. Gidip mağazadan almamız olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlarını oynamadığın her konsol her tarihte alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 alacaksın ama oyunlara ayrı para plusa ayrı para vs. Bilgisayar varsa bence de hiç bulaşmayın. Exclusive oyunları da oynamayın.

Zaten bu sene bir Horizon var insanın oynamak isteyeceği onun yerine AC:Origin Far Cry Primal takılın. Seneye de bir Red Dead 2 olur en fazla. O kadar exclusive bir olay yok konsol için.
  • Butcen el veriyorsa al gec. Butcen yetmiyorsa alma bu kadar basit

Ps4 oyunlari pahali su bu diyenle tartisilmaz bile

• quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

PS4 alacaksın ama oyunlara ayrı para plusa ayrı para vs. Bilgisayar varsa bence de hiç bulaşmayın. Exclusive oyunları da oynamayın.

Zaten bu sene bir Horizon var insanın oynamak isteyeceği onun yerine AC:Origin Far Cry Primal takılın. Seneye de bir Red Dead 2 olur en fazla. O kadar exclusive bir olay yok konsol için.

Güldürdün kardeş

Konsolda yığınla exc oyun var, insanların kafasını karıştırma 2018'de bir sürü exc geliyor, 2019'da gelicek bunları oynamak için bile ps4 alınır.

Dostum burada ki kimsenin yorumuna bakma kafana uygun olanı al, herkes farklı ses söyler ben konsol kullanıcısı olarak konsol tavsiye ederim, başkası pc kullanıcısı pc tavsiye eder ps4 oyunları pahalı der o yüzden kimseyi dinleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 13 Aralık 2017; 13:12:5 >

• Gravity Rush 2
    Tales of Berseria
    Nioh
    Persona 5
    Horizon Zero Dawn
    Danganronpa 1-2 Reload
    MLB The Show
    Yakuza 0
    Nier: Automata
    Parappa the Rapper Remastered
    LocoRoco Remastered
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom
    Hellblade: Senua’s Sacrifice
    YS 8
    Matterfall
    Hidden Agenda
    Yakuza Kiwami
    Patapon Remastered
    GT Sport
    Knack 2
    Nex Machina
    Everybody’s Golf
    Final Fantasy 12 Remastered: The Zodiac Age
    Uncharted: The Lost Legacy
    Lawbreakers
    Undertale
    Gundam Versus

Şu listeden bu arkadaş ne oynayacak sence? Ki Bu listede bile eli yüzü düzgün oyunlar PC'ye çıkmış Nioh'tur Hellblade'dir vs.
  • hetşat kullanıcısına yanıt
    Uncharted Collection, Uncharted 4
    Bloodborne, Until Dawn, The Last of Us, The Last Guardian, Beyond Two Souls, Heavy Rain, İnfamous Second Son, Killzone Shadow Fall

2018'de God of War, Detroit Become Human, Spiderman, Shadow of Colossus Remake, Days Gone

onun dışında The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima, Death Stranding

ek olarak : RDR 2 konsollara özel.

başka varsa PS4 sahipleri yazabilir aklıma gelenler bunlar. Sadece bu oyunlar için bile alınır daha söze gerek var mı?
  • Bende PS4 sahibiyim ancak bu yazdığın oyunların çoğu bu senenin oyunu bile değil Killzone 2013'ün İnfamous 2014'ün geri kalanlarda ekseriyetle 2016'nın oyunları. Bu sene sözde Hellblade-Nioh'ta PS4 Exc olacaktı hemen Steam'e düştü. Bu adam MLB, Knack , Crash Bandicoot oynamak için mi özellikle PS4 alsın? Seneye çıkacak oyunların PC'ye çıkmayacağının da bir garantisi yok zaten.

PC'de de PS4'e çıkmayan bir sürü oyun var. Sırf Exc için PS4 alınmaz kimse kimseyi kandırmasın. 2017 Horizon olmasa PS4 Exc'lerin çoğu çöp.
    Hellblade exc olmucaktı ki? kim dedi hem PC hem PS4 için çıkıcak dendi. Nioh ise Time exclusive idi Sony'in stüdyosu değil bunlar. Sony'in stüdyosu olanlar ne zaman PC'ye çıktı?

Al işte PC fanboyun tekisin doğrular zoruna gidiyor :) daha fazla yazma bana senle konuşulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 13 Aralık 2017; 13:40:30 >
  • quote:

Bende PS4 sahibiyim ancak bu yazdığın oyunların çoğu bu senenin oyunu bile değil Killzone 2013'ün İnfamous 2014'ün geri kalanlarda ekseriyetle 2016'nın oyunları. Bu sene sözde Hellblade-Nioh'ta PS4 Exc olacaktı hemen Steam'e düştü. Bu adam MLB, Knack , Crash Bandicoot oynamak için mi özellikle PS4 alsın? Seneye çıkacak oyunların PC'ye çıkmayacağının da bir garantisi yok zaten.

PC'de de PS4'e çıkmayan bir sürü oyun var. Sırf Exc için PS4 alınmaz kimse kimseyi kandırmasın. 2017 Horizon olmasa PS4 Exc'lerin çoğu çöp.

Beğenmiyorsan sat ne bu kötüleme?

Git pc de god of War oyna. Uncharted oyna

• quote:

Bende PS4 sahibiyim ancak bu yazdığın oyunların çoğu bu senenin oyunu bile değil Killzone 2013'ün İnfamous 2014'ün geri kalanlarda ekseriyetle 2016'nın oyunları. Bu sene sözde Hellblade-Nioh'ta PS4 Exc olacaktı hemen Steam'e düştü. Bu adam MLB, Knack , Crash Bandicoot oynamak için mi özellikle PS4 alsın? Seneye çıkacak oyunların PC'ye çıkmayacağının da bir garantisi yok zaten.

senin için geçmiş ve gelecek diye bir kavram yok galiba sadece o seneyi işliyor beyin.
  • Asıl şimdi alınır.

GOW 4
    THE LAST OF US 2
    ON RUSH
    Detroit
    Shadow of the Colossus
    Ghost of Tsushima
    Spiderman

Eskilerden
    Uncharted 4 + Lost Legacy + Nathan Drake Collection + + + +
    Bloodborn
    Gow 3 remastered.

Ayrıca multi oyunları
    fifa pes vs vs.

Bu arada 30 fps sıkıntısını çekmedim normalde benim çok gözüme batar ama exclusive oyunlarda bir sıkıntı çıkmaz.
    Hareket bulanıklığı o durumu düzeltiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: solwied

15-20 gün önce pro aldım tavsiye ederim 2016 çıkışlı konsol nerden baksan 7-8 sene ömrü olur diye düşünüyoum ps5 çıksa bile hemen geçmek zorunda değilsin insanlar ps3ten ps4e yeni yeni tam anlamıyla geçiyor zaten

malesef öyle olmayacak hocam ps4'ten destek çekildiği an ps4 pro'dan da çekilecek.Yani ps5 çıkınca artık yapımcılar eski nesili dolayısıyla pro yu bırakacak

konsolun ömrü max 4 sene şuandan itibaren. Ama sonrasında rahatlıkla 600-700 tl ye satılacaktır .

Sony' de enişteniz mi çalışıyor hocam. Daha önce pro gibi hiç ara cihaz çikartmadi sony, o yüzden 5 çıkınca proyu birakir gibi bir şey söyleyemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: goaben

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: solwied

15-20 gün önce pro aldım tavsiye ederim 2016 çıkışlı konsol nerden baksan 7-8 sene ömrü olur diye düşünüyoum ps5 çıksa bile hemen geçmek zorunda değilsin insanlar ps3ten ps4e yeni yeni tam anlamıyla geçiyor zaten

malesef öyle olmayacak hocam ps4'ten destek çekildiği an ps4 pro'dan da çekilecek.Yani ps5 çıkınca artık yapımcılar eski nesili dolayısıyla pro yu bırakacak

konsolun ömrü max 4 sene şuandan itibaren. Ama sonrasında rahatlıkla 600-700 tl ye satılacaktır .

Sony' de enişteniz mi çalışıyor hocam. Daha önce pro gibi hiç ara cihaz çikartmadi sony, o yüzden 5 çıkınca proyu birakir gibi bir şey söyleyemeyiz.

proyu bırakmıyorsa ps4'ü de bırakamaz demek oluyor.Çünkü birine çıkan oyunun diğerine çıkmaması gibi bir olay olmayacak.E ps4 şimdiden yetersiz geliyor zaten bundan 3-4 sene sonra destek kesilecek en doğal şey bu olur zaten çünkü cihaz zaten yetersiz olacak ve yapımcılar bir önceki nesil için uğraşmak istemeyecek.

Ps4 pro'ya destek devam ediyor bazı oyunlar sadece ps4 pro ve ps5 çıkacak derlerse kıyamet kopar zaten.E sen söyle bakalım ne yapacaklar o zaman?

• Zaten pro one x'e gore daha zayif bir cihaz, ps5 hayli guclu olacaktir muhtemelen dogal 4k destekleyecek o saatten sonra ne sony ne yapimcilar 3-4 senelik cihazi dusunmez.

• Kötülemek için mi söylüyorum? Sırf Exc için PS alınmaz diyorum. Adamın zaten PC'ci var ve gayet iyi bir sistem.

Sene de 1-2 Adam akıllı Exc çıkacak diye neden adam PS ve Televizyon masrafına girsin. Neden her ay Plus parası ödesin?Ortağı mısınız Sony'nin anlamıyorum doğru bir şey söyleyince fanboylar hemen başlıyor sataşmaya.
    Size katılmıyorum aşırı kaliteli exclusive oyunları oynamak için PS4 almak zorundadır,PC güçlü ise multiplatformları PC de oynar,Exclusive oyunları ise PS4 de oynar.Kaldı ki GOW 4,last of us 2,Death strandig,Spiderman,Ghost of tsushima,Days gone gibi bir çok exclusive AAA oyun çıkıyor.Uncharted 4,killzone shadow fall,infamuos second son,Horizon zero dawn,Bloodborne,Driveclub gibi kaliteli exclusive oyunlare var.Benim güçlü PC'im yok ama sırf exclusive oyunlar için PS4 slim aldım.Herkesin evinde full HD TV zaten var,ps4 pro bile alsa 1080p de bazı oyunlarda iyi performans elde eder.Plus konusunda katılıyorum ama bunun ele başı Microsoft olduğu için bu online üyeliğini o çıkarttı.Exclusive oyunlar olmasa ps4'ün bile yüzüne bakmazdım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.