Şimdi Ara

Bu sistemi 1600 TL'ye indirmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sistemi almak istiyorum ama bütçem 1600 TL bu sistem ise 1728 TL'ye geliyor. 2 saattir başında oturuyorum PC'nin hangi parçayı değiştirip fiyatı indireceğime karar veremedim. Her parçayı ayrı ayrı özenle seçtim hiç birinden vazgeçemiyorum, bana bir çıkış yolu gösterin lütfen. 1600 TL'ye nasıl getirilir bu sistem? (Dolar azıcık düşse 1600 olurda aslında )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48562487 -- 19 Haziran 2015; 0:01:49 >

•  Bu sistemi 1600 TL'ye indirmek.

• Teşekkrüler hocam ama RAM'i Hi-level almak istemiyorum kasamda z3 plus olarak kalsa iyi olur sonuçta en temel parçalardan biri 5 yıl sonra iç bileşenler değişmiş olsa bile kasa aynı kalıyor genelde kasada da ucuza kaçmak istemiyorum fazla.
  • Anakart: MSI H81M PRO-VD
    RAM: Kingston HyperX XMP 4 GB 1600 MHz DDR3 Savage Ram (daha sonra aynısından 1 tane daha eklersiniz)
    Bu şekilde 1600 oluyor.Eğer 500GB HDD yeterse harddiski 500GB Toshiba ve güç kaynağını 500W Zalman yaparsanız ekran kartını R7 265 yapabilirsiniz. Daha performanslı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncharitable

Anakart: MSI H81M PRO-VD
    RAM: Kingston HyperX XMP 4 GB 1600 MHz DDR3 Savage Ram (daha sonra aynısından 1 tane daha eklersiniz)
    Bu şekilde 1600 oluyor.Eğer 500GB HDD yeterse harddiski 500GB Toshiba ve güç kaynağını 500W Zalman yaparsanız ekran kartını R7 265 yapabilirsiniz. Daha performanslı olur.

RAM'i 4'e indirip anakartı değiştirmek en mantıklı hareket olucak sanırsam. Aklımda 8 GB tek modul alip sonradan 8 GB daha ekleyip 16 GB yapmak istiyordum ama bütçe düşük olunca 2x4 GB'a inmek durumunda kalicam galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam PC desen anlamam ama sizisizi steam konusundan tanıyorum. Oyunlar için PC mi toplayacaksıniz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Hocam PC desen anlamam ama sizisizi steam konusundan tanıyorum. Oyunlar için PC mi toplayacaksıniz :D

Evet hocam Steam'e bulaşınca güzel bir oyun PC'si almak şart oldu Notebook'dan oynamak hoşuma gitmiyor. Hazır elimde 1080p monitörümde varken kasayıda toplayıp güzel bir şeyler çıkarayım diyorum ortaya

• quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Hocam PC desen anlamam ama sizisizi steam konusundan tanıyorum. Oyunlar için PC mi toplayacaksıniz :D

Evet hocam Steam'e bulaşınca güzel bir oyun PC'si almak şart oldu Notebook'dan oynamak hoşuma gitmiyor. Hazır elimde 1080p monitörümde varken kasayıda toplayıp güzel bir şeyler çıkarayım diyorum ortaya

Hocam benim kasa toplama şansım yok laptop daha iyi olur bana ama ben de bu fiyatlara düzgün laptop bulamadım ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Hocam benim kasa toplama şansım yok laptop daha iyi olur bana ama ben de bu fiyatlara düzgün laptop bulamadım ki

Sorma hocam bende geç anladım ama hatanın neresinden dönsem kar. 1800 TL'ye laptop aldım aynı parayı kasa toplamak için harcasaydım bu laptopdan kat kat güçlü pc toplanıyordu. Yani zaten masa üstü gibi kullanıyom laptobu doğru düzgün başka yere taşıdığım yok ama niye laptop aldım hala kendime kızıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.