Şimdi Ara

Bu sisteme yeni ekran kartı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da söylediğim gibi bu konulardan hiç anlamıyorum sadece 1 gb yada ona yakın bana ucuz yollu olacak bir ekran kartı önermenizi rica etsem olurmu :D Çok bir şey beklemiyorum bf3 ü low da oynatsın en azından 4 gb ramle beraber beni biraz götürsün istiyorum şimdiden çok teşekkürler.
     Bu sisteme yeni ekran kartı arıyorum

• Bütçen nedir sevgili kardeşim
  • kardeşim bütçem dar sağlam bir ikinci el de olur ne kadar az olursa o kadar iyide ama 80 90 lirayı geçmesse memnun olurum ayrıca bir bilgisayarcıya götürsem ve elimdeki ekran kartını verip yerine bir tane ikinci el alsam sizce ne kadar fiyat farkı olur?
  • Bütçenin biraz daha zorla ikinci el bi 6790 al 256 bit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tulkas- kullanıcısına yanıt
    hocam bir şey soracağım benim bu sisteme uygun olarak alacağım ekran kartının türü ne ddr2 ddr3 gibisinden?
  • yavuz019 kullanıcısına yanıt
    Fark etmez ekran kartında , ram de ddr fark eder ana kartına göre ( ddr2 ana kartın varsa ddr2 ram takmak zorundasın ama ekran kartında böyle bir durum yok ) .
  • hocam bunu alsam olurmu örneğinhttp://www.vatanbilgisayar.com/xfx-hd6570-gddr3-1gb_28gb-128bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti.html#ozellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuz019 -- 19 Kasım 2014; 22:04:36 >
  • yavuz019 kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/r7-240--gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html#genel-bakis bunu alabilirsin o kadar vermişken.
  • Tulkas- kullanıcısına yanıt
    Hocam çok çok saolun vatanda %25 indirim olduğunda alıcağım ama şimdi bu kartın benim bilgisayarıma uyacağını nerden anlayabilirim tam olarak,alıp da sonrasında iade işlemleriyle uğraşmak istemiyorum emin misiniz bu kartın bilgisayara uyacağından?
  • uyar sıkıtı olmaz istersen vatanda alırken de sorabilirsin olur yani sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.