Şimdi Ara

Bu sezon kaçıncı bitireceğiz sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün fenerin kazanması trabzonun yüksek form ve motivasyonu başakşehirin olası beşiktaş galibiyeti(şuan yeniyor 3-0) sizce kaçıncı bitiririz. geçen yıl ki hüsran dolu sezonun ardından bu sene de ilk 3 dışında kalırsak hem sponsor hem sıralama olarak ciddi durumda zarara gireceğiz. zaten zarardayız bu çapsız yönetimle ama daha da kötü olabiliriz.. benim tahminim 4 veya 5

• Yarın kazanırsak eğer 3. bitiririz.
  • trabzon motivosyonu ile en kolay kalan fiktürde en kolay 2. maçını yenemedi ki daha başakşehir ve fener maçları var

başakşehirde bata çıka böyle gider

bizim zaten zor maçımız kalmadı

ilk dört böyle biter lig gibi başakşehir beşiktaş maçı böyle biterse büyük ihtimal
  • 4
  • Trabzon formda 1-2 haftaya geçer zaten bizi.

Antalya'da 3'lemiş maç fazlasıyla 3'e düştü aramızdaki fark...Bizimkiler ise kafada ligi bitirdi şaşırtmazlarsa 6.oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeout -- 30 Nisan 2017; 20:14:49 >
  • 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Trabzon formda 1-2 haftaya geçer zaten bizi.

Antalya'da 3'lemiş maç fazlasıyla 3'e düştü aramızdaki fark...Bizimkiler ise kafada ligi bitirdi şaşırtmazlarsa 6.oluruz.

senin imzanın süresi dolmak üzere. geçen seneden hatırlıyorum onu. inşallah patlamaz
  • yarın göreceğiz bakalım bitik bursayı bile yenemezsek yazıklar olsun artık sezon bitsinde kurtulalım gözüyle bakıyorum maçlara. izlesen bi dert izlemesen başka bir dert. bazen diyorum biz ne ettik de bu dursun belasını gönderdin bize allahım diye adam karaktersizin önde gideni ya bırakmıyor gitmiyor ne koltuk sevdasıymış bu.
  • 4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.