Şimdi Ara

Bu sene de bize yetişemediler

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
47
Cevap
1
Favori
1.337
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Bu sene de bize yetişemediler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Imi bizim uifi kipimiz vir.

17 sene olmus, yakinda 20 sene olcak, ustunden nesil gecti adamlar hala ayni.

Bence siz avrupaya gitmeyin nasilsa kupaniz var.

Nasil bi kafa yapisidir anlamadim, surekli devamli olmak onemli avrupada. Gs nerde? En son rakiplerinden 4 er tane gol yiyordu.

Sen şl tarihinin en kolay grubundan çıkama, köy takımlarını yeneme, Kiev'den 6 ye, üstüne utanmadan Gs'ye dil uzat. Komiksiniz be kardeş, ego, kibir kasalım diye uğraşıyorsunuz kendinizce ama olmuyor, komik duruyor sizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    93 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Nasil bi kafa yapisidir anlamadim, surekli devamli olmak onemli avrupada. Gs nerde? En son rakiplerinden 4 er tane gol yiyordu.

Sen şl tarihinin en kolay grubundan çıkama, köy takımlarını yeneme, Kiev'den 6 ye, üstüne utanmadan Gs'ye dil uzat. Komiksiniz be kardeş, ego, kibir kasalım diye uğraşıyorsunuz kendinizce ama olmuyor, komik duruyor sizde.

Evet tarihsel olarak en başarılısı Gs, bunu kabul etmemek fanatiklik yapmaya gerek yok. Ama iddia ediyorum ki bu gidişatla da Bjk arayı açacak size fark atacak ilerde. Şu an en iyi takım da ,futbol da, yapı da bjk de. Haklısın ülke futbolunu gs büyük oranda ilerletti, bundan sonra da bjk ilerletecek.

• Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

alıntı yapıp millete laf atma diye cevap veriyor, sonra savunmadım bilgilendirdim diyor :) ligle alakası olmayan bir konuyla dalga geçen birine cevap veriyorum, ligde 7 puan fark var diye mi bu kuyruk acın diyor:) rahatsız oluyorsan şikayet edip uzatmayacaksın diyor, kendisi rahatsız olunca şikayet etmekle kalmayıp hala alıntı yapıp konuyu uzatıyor :) her yorumu birbiriyle çelişen, saçma sapan örnekler veren birisin işte. komik şey

Minik kafanda çeliştiğini düşündüğün şeyler aslında o kadar tutumlu ki algının taşıyabileceği kapasitenin üstünde, ondan ki anlayamamışsın, izah edeyim;

Mllete laf atma dedim, adidasın reklamı dedim. Seni yani bir cahili bilgilendirdim, senin cevabın: yırtık don

Birileri için önemli olan bir şeye laf atıyorsun, yapma dedim, şikayet ettim dedim, senin cevabın: ispiyoncu

Adamın takımına yazdığın mesajdan rahatsız oluyorsan şikayet edip bilgin dahilinde olmayan şeylere laf atma dedim, senin cevabın: 3. Şahıs

Eğer bunlar arasındaki ilişkiyi anlayıp yine de laf olsun diye o yorumu yazdıysan sende hala bir zeka kırıntısı örneği var demek, eğer gerçekten bu yorumu inanarak yazdıysan sana acımaktan başka yapabileceğim bir şey yok.

her yorumunda cahil kelimesi var, belli ki seni sürekli cahillikle suçlamışlar bilinç altına yerleşmiş. ne kadar haklı oldukları ortada sevgili cahil kardeşim.

"imzasındaki adidas reklamı" dersin, bu bilgilendirmedir.
    ama sonuna "millete laf atma" dersen bu başkasını savunmaktır.

başkasını savunmakta sana düşmez. burada hem 3. şahıs oluyorsun hemde yırtık donlar fırlıyorsun yani her şeye maydanoz olup seninle ilgisi olmayan bir konu hakkında yorum yapıyorsun. yırtık dondan aklına farklı fanteziler geldi sanırım. şikayet ettim seni diye çocuk gibi haber veriyorsun. söylediklerimin hepsi cuk diye oturmuş işte senin gibi saçmalayıp sıvamamışım.

ayrıca adidas reklamı olması çocukça bir işin olmadığı anlamına mı geliyor neyini savunuyorsun hala? ben de görüyorum orada adidasın logosu olduğunu. çocukça iş diyorum "ama o adidas reklamı" lafa bak :) sadece reklam olduğunu söylesen zaten cevap vermezdim.

Çok şükür hayatımda kendimi hiç cahil hissetmedim, kimseden de işitmedim, sen yine yanlış anlarsın bunu da izah edeyim, cahil olmadığım konu yok demiyorum. Söylediğine cevap niteliğinde olsun burası.

Adidas reklamı derim bu bir bilgilendirmedir evet, millete laf atma da dediğinin aksine savunma değil bir öneridir. O lafı senin bir önceki mesajda da söylediğim gibi algı süzgecinden nasıl geçirdiğinle alakalı.

Burada 3. Şahıs olmamın sebebi senin her mesajımda söylediğim gibi cahilce yorum yapman. Kendi yaptığın şeyi etikleştirip benim adidas reklamı deyip şikayet etmemi nasıl böyle bir bakış açısından ele alabiliyorsun anlayamıyorum.

HER ŞEYİ GEÇTİM, gidip tanımadığın bir insanın imzasına çocukca diyip, bu yaptığın yoruma gelen cevaba sırf millete laf atma dedim diye nasıl yırtık don diyip tersliyorsun, bana bunun mantığını açıkla?

Madem ben 3. Şahısım, sen de 3. Şahıssın. Herkes 3. Şahıs burada. Çünkü burası bir forum, daha önce de söylediğim gibi, whatsapp veya herhangi bir ikili iletişim aracı değil. Bunun için hiç yapmadığını düşündüğüm forum mantığını ve kurallarını araştır bir. Şikayet ettiğimi belirtmemin sebebi de bir açıdan bunları söylemeden yapacağını düşünmemdi, yanılmışım.

Son olarak Adidas reklamı çocukca bir iş olmadığı anlamına gelmiyor, düşündüğünden çok daha geniş bir şekilde bu işin içinde bir emek olduğunu, ve 100 mesajdır yazdığım gibi insanların tutku duyduğu bir şeye, sırf konuya sinirine giden bir şey yazdı diye çocukca demek açıkçası pek samimi değil.

Sana o kadar çok farklı şekilde anlatmaya çalıştım ki olayı, sen hala bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrar ediyorsun. Bundan sonra yapacağın yorumda da her iddiasına varım ki yine aynı şeyleri farklı kelimelerle söylemeye çalışacaksın. Ama üzgünüm benim pilim bitti, umarım sana bir şeyler katabilmişimdir yazdıklarımdan, çünkü gerçekten acınacak haldesin.

|
    |

• Yarbay
    5601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: benyv-

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Evet tarihsel olarak en başarılısı Gs, bunu kabul etmemek fanatiklik yapmaya gerek yok. Ama iddia ediyorum ki bu gidişatla da Bjk arayı açacak size fark atacak ilerde. Şu an en iyi takım da ,futbol da, yapı da bjk de. Haklısın ülke futbolunu gs büyük oranda ilerletti, bundan sonra da bjk ilerletecek.

Bjk, Gs ile futbol konusunda herhangi bir konuda farkı hiçbir zaman açamayacak. Öyle bir hayal kurmanızı tavsiye etmem, üzülürsünüz sonra. Şu stadınızın açılışı ve tff nin itelemesiyle esen rüzgara fazla güvenmeyin. Çok fena çakılacaksınız yere benden söylemesi.

|
    |

• Teğmen
    220 Mesaj
    Ona rağmen FFP'den ceza yiyorsak diğer kulüplerin cidden çok dikkatli olması gerekiyor. Çünkü hem şampiyonluk hem TR kupası Avrupa'da da çapına göre iyi işler. Yinede geldiğin noktaya bakacak olursak korkutucu.
    |
    |

Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlerin avıdır.
  • Binbaşı
    1218 Mesaj

senin sorunun ne biliyor musun? her yorumunun sonunda aklınca laf sokmaya çalışma durumun. aynı ilk yaptığın yorumda olduğu gibi. konu da bu yüzden kapanmıyor. karşındaki herkese lafımı sokar sustururum zannettiğinden herhalde. cahillik böyle bir şey işte. hala tanımadığın insanın imzasına bıdı bıdı diyerek farkında olmadan savunma yapıyorsun şaka gibi. amacın sadece bilgi vermek olsa bilgi verip kenara çekilirdin, böyle dandik bir sebep yüzünden bana cevap verip konuyu uzatmazdın. dediğin gibi pilin bittiğinden olsa gerek, pille çalışan bir tipsin sanırım. bundan sonra sarjını fulle öyle gel
    |
    |
    Bahsedilenler: Nirvana.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,387
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.