Şimdi Ara

Bu şartlar altında xbox one s mi ps4 pro mu ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pcden konsola geçme kararı aldım.Son bir haftadır konsolları araştırıyorum fırsat buldukça 2000tl civarı oyun 2.kol dahil bilgisayarımda oynuyamadıgım oyunları oynamak için alıcam ve bilgisayar kullanmayı bırakıcam.

Ps4 pro özellik olarak falan iyi olsada oyunları cep yakıcak gibi

xbox'Ta ea access olayını keşfettim ve çok hoşuma gitti . one x alıcak bütçem olmadıgından bu one s ne kadar süre idare eder beni ?

Beklentim minimum 3 sene piyasaya çıkacak oyunları oynatması

ve one s 'de ısınma sorunları duydum bunlar doğru mu ?

ps4'ün exclusive oyunları umrumda olmadıgından çok büyük bir eksisi olmayacak benim için

Sorum klasik ama bu şartlar altında xbox one s mi ps4 pro mu ?

• 3 sene arkama bakmadan oyun oynatsın diyorsan Xbox one x al dostum hele ki ps bin Exc leri umrunda değilse yapıştır bi önsipariş amazon.de den ama şu an tükendi takip edersin arkana bakmadan 3 sene rahat rahat oynarsın mis gibi...Bende pro var eger ps4 olsa idi xbox one x alırdım ama 2 konsolda bana lüks...ilk defa konsol alcaklar için cbox bulunmaz nimet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    amazonda gümrüğe takılmaz mı makine ? TR fiyatı dudak uçuklatıyor o yüzden one s düşünüyorum
  • GoldenGamers G kullanıcısına yanıt
    amazon türkiyeye yolladığı zaman gümrük parasınıda alıyor
  • GoldenGamers G kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gümrüğe takılma diye bişey yok 2000 i biraz gecer ama aldıgına pişman olmazsın amazon.de den pro yu 1400 küsüre alırken tr de 1800-1900 tl ye satılıyordu xbox one x i arkadaşlarım hep amazondan önsipariş verdi şimdiden kardalar senin yerinde oldam ne one s ne pro alırdım direk gözüm kapalı xbox one x alırdım...Acele etme kesinlikle iyi düşün

amazon de mi amazon com mu daha mantıklı
    Garantisi falan olmayacak ya bana pek sağlıklı gelmedi bu yol teşekkür ederim yine de :)
  • Shavo kullanıcısına yanıt
    Amazon.com Türkiye ye yollamıyor amazon.de yolluyor

• Amazon.de sitesinde 500 euro diyor xbox one x'e gümrük işlemleri ne kadar tutar bilmiyorum ama 2700 TL civarını
    bulur gibi geliyor. Scorpio edition yaklaşık o fiyata ön sipariş verildi burada. Ben mi yanlışım pek bilmiyorum da.
    Ön sipariş verebilen var mı? Takip ediyorum da açılmıyor, haber sitesinde açıldı felan yazılmış ama yok.
  • Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    Sipariş ayrıntısı şöyle

Ürünler: EUR 419,33

İthalat Ücreti Depozitosu EUR 174,45

Sipariş Toplamı: EUR 593,78

• teşekkürler, 2 ay bekleyemeyeceğim ps4 pro almaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenGamers

Garantisi falan olmayacak ya bana pek sağlıklı gelmedi bu yol teşekkür ederim yine de :)

Garantisi olmayacakmı ?Tr deki Bütün firmaların garantisini Topla Bir amazon etmez Yattığın yerden sana Konsol değiştirirler..Başka yerde söyleme sakın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.