Şimdi Ara

Bu sarj suresi normalse tam bir çöp. SIZCE NORMAL MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ipod touch 6 - Ios 8.4 jailbreakli. cihaz dun acildi sifir sayilir bi kere tam sarj yaptim ve sonuc bu.

%13 GOSTERDIGINE BAKMAYIN CIHAZ BU MESAJI ATAR ATMAZ %12 GOSTERIRKEN KAPANDI YANI 4 SAAT BILE GITMIYOR SARJI BU NORMAL MI? COK MORAL BOZUCU BIR DURUM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ios 9.2.1 guncelleme sonrasi bu sekilde. Yok mu yorum yapacak touch 6 kullanan bi allahin kulu

Normal mi bu degerler?

• Açıkçası hiç takılmadım sürelere fakat şarjın çok hızlı bittiği kesin bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

Bu sarj suresi normal mi arkadaslar?

Ipod touch 6 - Ios 8.4 jailbreakli. cihaz dun acildi sifir sayilir bi kere tam sarj yaptim ve sonuc bu.

%13 GOSTERDIGINE BAKMAYIN CIHAZ BU MESAJI ATAR ATMAZ %12 GOSTERIRKEN KAPANDI YANI 4 SAAT BILE GITMIYOR SARJI BU NORMAL MI? COK MORAL BOZUCU BIR DURUM.

Apple'ın her yeni çıkarttığı ios sürümünü yükleme, tavsiye etmiyorum
    Çünkü her yeni güncelleme Apple firmasının 'BİLİNÇLİ ESKİTME' satış politikasının ürünüdür.
    Hangi güncellemeyi yükselen telefon yada ipod dahada kötüleşiyor, hem performans bakımından hem de batarya bakımından=? neden basit çünkü elinden geldigi kadar yazılımı hızlı yükseltip piyadasaki eski aletleri kasıp yavaslatmak ve sonunda 'Tahrik'politikası ile her yeni ürün tanıtımında seni yeni ürün almaya yönlendirir

Bana kalsa ios 6.1 kullanırım, bence gelmis gecmis en hızlı akıcı yazılımdı, ama su an bunu kullanmaya kalksanız uygulama indirtmiyor, bu da tamamen satıs politikası ile ilgili

Bence batarya suresi normal

Gecenlerde sıfır ipad mini aldım, eskiden ipad mininin 10 saat sarj gittigini duyardım ios 6'da. Acıkcası ben 10 saat batarya süresi icin almıstım ipad miniyi, cünkü iphone 4sim sarji cabuk bitiyordu, ama ios 7 yüklü olarak geldi ipad mini, yani bana ios 6mi kullanmak istersin ios 7mi sorusunu bile sormuyor Apple, kafasına göre ios 7 yüklü geldi, tabiki batarya süresi düsük cıktı 5 saat civari gidiyor wi-fi açıkken. hayalkırıklığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forester34 -- 20 Mart 2016; 23:50:12 >

• Bende ipod touch 5 var cihazi 2. El aldim sifirladim sarji fulledim wifi konum servisi filan kapalı 4 saat beklemede kaldı.Alirken tahmin ettiğim gibi bataryası ölü çıktı.Batarya da su anda sürekli malzeme aldığım yerde stokta yok :(siz yine 4 saate yakin oyun oynamışsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.