Şimdi Ara

Bu sana son yazısım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Bu sana son yazışım...” diye başlayan bir mektup var şu an karşımda. “Bu sana
    son sözüm” dermiş gibi bakan. Simsiyah harflerle kirletilmiş, bembeyaz bir
    sayfa. Neresinden bakılsa acı, hangi satırından başlansa hüzün, hangi kelimesi
    okunsa güvensizlik.

Oysa ki benim; batan güneşin ardından sarıldığım, tepeden aşağı inerken, çakıl
    taşlarıyla birlikte yuvarlandığımda düşündüğüm biri var…

“Bu sana son yazışım…” bir ayrılığın ilanı gibi, ölünün üzerine son kürek
    toprak, gözdeki son damla, son kez el sallamak gibi…

Oysa ki benim; Kışın soğuğunda, dalgaların kayaları dövdüğü anlarda,
    fırtınalarda savrulurken sığındığım biri var…

“Bu sana son yazışım...” düşündüklerinin, hissettiklerinin ve yaşadıklarının
    benim için zerre kadar önemi yok demek değilse ne bu? Sen istediğini söyle,
    senin söylediklerinin hiç bir anlamı yok demek değilse ne bu?

Oysa ki benim; derinlerde soluksuz kaldığımda ve nefesimin bana ait olmadığını
    sandığımda, sonsuz gibi görünen karanlığın ortasında, umudumun tükendiği anlarda
    düşündüğüm biri var…

“Bu sana son yazışım…” diye başlayan ve sana hiç inanmadım, sana hiç güvenmedim
    diye devam eden satırar bunlar. Üstelik inanmam ve güvenmem için yaptığın herşey
    boşa kürek çekmek, yetersiz, yersiz ve saçma çabalardan başka hiç birşey değil
    bunlar.

Oysa ki benim; burnumda yağmur kokusu varken, bulutlar hızla akıp geçerken, ve
    çocuklar ağladığında, perdeler uçuştuğunda düşündüğüm biri var…

“Bu sana son yazışım…” ben bunları hak ettmedim… Ama sen herşeye müstehaksın,
    üzülmelisin, kırılmalısın, parçalanmalısın, yok olup gitmelisin… Senin
    söylediklerinden daha değerli başkalarının ne dediği, senden daha değerli
    bakalarının ne düşündüğü demek bu.

Oysa ki benim; elimi uzattığımda ve satin her çalışında, yanımdayken özlediğim
    ve uzaklaşınca her an düşündüğüm biri var…

“Bu sana son yazışım…” Açıkca dilediğini yap, ben istediğim kadar daha
    yanındayım. Kendimi hazır hissedince girdiğim gibi çıkacağım hayatından demek
    bu?

Oysa ki; Aklımın kıyısında dolaşan ve dilimin ucundayken yanarcasına düşündüğüm,
    deniz gözlerinde dolaşırken yemyeşil ormanlarda yok olup gittiğim biri var…

Tek kişilik dünyamda ölçülü adımlarla yürüyorum. Boshwer dim ve ben artık kendi
    MaSaL ıma dönüyorum. Sana geliyorum. Aylardan Nisan, sabahın erken saatleri ve
    bahar…

sevgılım ne olursun gerı don

• tamam ya geldim işte...
  • ya sen degıl ben pew ı ıstıom
  • quote:

Orjinalden alıntı: A!mshot

ya sen degıl ben pew ı ıstıom

aaaaaaaaaaaa ne ayıp o senin kanka deil miydi
  • quote:

ya sen degıl ben pew ı ıstıom

Canım ya üzüldüm.İnşallah sevdiğine biran önce kavuşursun.Ben kavuştum darısı senin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akarmerve -- 20 Nisan 2005, 11:33:39 >
  • demek beni istemiyon.
    sen de bunu dedin ya. aha gidiyom.
    wallaha gidiyom.
    atıcam kendimi.
  • ya gtı ayrıldıktan sonra kanka olalım dedık.ama olmuyo.ben sevgılım gozuyle baktıgım bırısıne kanka dıyemem
  • yuh ya bu kız da elden kaçtı

• Ben de deli gibi sevdiğim insana senelerce duygularımı açıklamadım ve arkadaş gibi davrandım.Ama çok acı çektim ve kimseye de tavsiye etmem.Ama o başkasını seviyodu ve mecbur kalmıştım.Şimdiyse o geldi ve beni sevdiğini söyledi.Ben de onu unuttuğumu sanıyodum ama unutamamışım.Şimdi burdan haykırıyorum ona: BİTANEM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMM!!
    Darısı herkesin başına
  • inşallah merve inşallah.sevenler kavusur inşallah

unuttum sormayı yıllar once demıssın de sımdı berabermısınız??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A!mshot -- 20 Nisan 2005, 11:41:06 >
  • kutlarım erdinç kardesımızı pırlanta gıbı bırısının sevgısını kazanmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipidaksipidakyusenbalik -- 20 Nisan 2005, 11:50:53 >
  • quote:

inşallah merve inşallah.sevenler kavusur inşallah

unuttum sormayı yıllar once demıssın de sımdı berabermısınız??

Aynı sitede oturuyoruz çocukluğumuzdan beri.Önceden arkadaştık artık sevgiliyiz
  • ne guzel ıste..mutlu olursunuz artık..bız yasayamadık mutlulugu alamadık tadını.barı baskaları yasasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: sipidaksipidakyusenbalik

ne guzel ıste..mutlu olursunuz artık..bız yasayamadık mutlulugu alamadık tadını.barı baskaları yasasın

abi deminden beri kötüyüm düyom sana sen ne yazıyon

• quote:

Orjinalden alıntı: akarmerve

Ben de deli gibi sevdiğim insana senelerce duygularımı açıklamadım ve arkadaş gibi davrandım.Ama çok acı çektim ve kimseye de tavsiye etmem.Ama o başkasını seviyodu ve mecbur kalmıştım.Şimdiyse o geldi ve beni sevdiğini söyledi.Ben de onu unuttuğumu sanıyodum ama unutamamışım.Şimdi burdan haykırıyorum ona: BİTANEM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMM!!
    Darısı herkesin başına

aşkım aşkım ben deldim

bitanem bende burdan haykırıyorum seni çok seviyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdinç

quote:

Orjinalden alıntı: akarmerve

Ben de deli gibi sevdiğim insana senelerce duygularımı açıklamadım ve arkadaş gibi davrandım.Ama çok acı çektim ve kimseye de tavsiye etmem.Ama o başkasını seviyodu ve mecbur kalmıştım.Şimdiyse o geldi ve beni sevdiğini söyledi.Ben de onu unuttuğumu sanıyodum ama unutamamışım.Şimdi burdan haykırıyorum ona: BİTANEM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMM!!
    Darısı herkesin başına

aşkım aşkım ben deldim

bitanem bende burdan haykırıyorum seni çok seviyorum.

Aşkım benim hoşgeldin bitanem!!

• uleeeeeeeyn yol geçen hanı mı burası herkes sevdiğini söylüyo

Tuğba bende seni çok seviom canım benim.
  • erdinç kimsin kardeş tanışalım
  • ya ne guzel asıklar toplanmıs cılvelesıo
  • quote:

ya ne guzel asıklar toplanmıs cılvelesıo

Üzülme arkadaşım zaman herşeyin ilacıdır.Bak ben senelerdir beklediğim aşkıma kavuştum.Foruma da üye yaptım onu hiç ayrılmicaz artık di mi bitanem?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.