Şimdi Ara

Bu Saatten Sonra Madencilik Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar ben ethereum madenciliği yapmaya karar verdim fakat internetten biraz araştırınca yakın zamanda ethereum 2.0 geçileceği ve madenciliğin ortadan kalkacağını öğrendim sizce bu saatten zonra mining işne girmek mantıklı mı kazanç elde edilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Rez

• Eth 2.0 güncellemesi seneye yazın gelir gibi ayrıca bir sürü coin var madencilik için Raven monero gibi. Kartları kaça aldığın önemli kazançlı olup olmaması için
  • aynen milyonlarca ekran kartı var. Ekran kartı madenciliği bitmez tabi Ethereum olmazsa yeni kazılacak karta göre fiyatları düşer.

• en kötü ihtimalle ryzen 3600 bile günlük 0.60$ kazıyor

ekran kartları ile algoritmaları eritmeleri sürer daha

eth 2.0 için yaz çıkışı deniliyor bazı yerlerde(seneye yaz sonu)

• Benim de 8GB ekran kartı olan bir notebook alarak mining yapma niyetim var, notebook fiyatı yaklaşık 25.000 TL, bir süredir araştırıyorum ve 8GB'lık ekran kartı ile Bitcoin hariç bütün kriptoların madenciliği yapılabiliyor gördüğüm kadarıyla. Mining yapan varsa tavsiyesi veya şunu yapma dediği şeyler nelerdir, kısaca yazarsa çok iyi olur.

• Bence bu madenciliğin artık sonu gelmez. Eth yerine başkaları olur ama Eth kadar başlarda kazandırmaz. İlerleyen zamanlarda kazanç artabilir.

• Tek sıkıntı 2.0 mevzusu olsa. Her geçen gün çıkartmak zorlaşıyor bı mereti. 2 hafta önceyle şimdiyi kıyasladığımızda %40 civarında düşüş var çıkarımda. Network Difficulty mevzusu çok feci...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.0 seneye geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KUSH-HAZE

en kötü ihtimalle ryzen 3600 bile günlük 0.60$ kazıyor

ekran kartları ile algoritmaları eritmeleri sürer daha

eth 2.0 için yaz çıkışı deniliyor bazı yerlerde(seneye yaz sonu)

İşlemciyle kazım yaparken işlemci kaç watt harcıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.